3

Powoli spada

0

@Jackazz też tak pomyślałem, nasze świętowanie na camp nou jakieś takie skromniejsze

2

0

Może ktoś mi powiedzieć co się stało z tym bramkarzem psg Rico, bo ja nie za bardzo w temacie

0

@Encore oczywiście że by nie było w top 4, według mnie mieliby takie 6 lub 7 miejsce

4

Co teraz Messi zrobił, o jeju

0

Ale ten donnaruma to jest ręcznik xD

1

Ci piłkarze psg to grają jak zlepek przypadkowych ludzi co grają raz na jakiś czas na orliku xD

0

Potężne psg xdd

3

Szkoda że Messi na koniec jeszcze ubrał swoich synów w koszulki tego syfu

2

Kolejny trener który po roku zostanie wyrzucony z tego syfu

10

Lluis Mascaro: La Liga zatwierdzi plan Barcelony we wtorek 6 czerwca, po czym Messi zostanie natychmiast podpisany.
Dobre źródło?

0

Myślicie że jest chociaż jakaś mała szansa na Messiego w City?

0

@pioz123 nie wiem, Tebas mówił że trzeba kogoś sprzedać żeby ktoś przyszedł

4

Dlatego coraz bardziej zaczynam nie wierzyć w transfer Messiego

0

@Emhyr najbardziej boli, że jeśli my go nie ściągniemy to tak naprawdę Messi kończy karierę, bo granie w Arabii czy mls to żaden poziom. Szkoda że nie pójdzie do jakiegoś innego klubu w europie

2

Nie no Ronaldo jednak powinien być 2

0

@Emhyr to teraz pytanie po co ten Bechler i ten Francuz dziś pisali że nie ma szans na powrót

7

5

To się dzieje haha, Romano znów wygrał
https://x.com/ReshadRahman_/status/1663999755045986304

2

@VegetaPolska Ale kłamstwo xD zanim coś napiszesz to sprawdź czy to prawda, nadal śledzi Real na insta

0

@ViscaelBarca2007 czyli to koniec i Arabia

10

Kounde jak się odwalił xd

0

@DaPidejpi myślisz że on tam pójdzie sam bez swoich dzieci i żony? Nie ma szans

0

@bari_94 nie i jutro na alby też nie będzie

0

@BARCA1899Messi przecież jeszcze nie odrzucił xD jeśli Barcelona nie będzie mogła go podpisać, to zaakceptuje tą oferte

3

@FCB24 Jak Ronaldo przychodził do Juve i United, to Cuadrado i Cavani musieli bez gadania oddać numer 7, więc to normalna sprawa a ty się napinasz

0

4

Fati bierze 11 po Ferranie

2


Marcelo Bechler (ten który pierwszy poinformował że Neymar odejdzie z Barcelony): "jeśli miał ktoś nadzieję zobaczyć Messiego w Barcelonie, to koniec, chyba że wydarzy się cud".
Już nie wiadomo komu wierzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?