Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Powoli spada
0
@Jackazz też tak pomyślałem, nasze świętowanie na camp nou jakieś takie skromniejsze
2
Mateo powinien mu oddać :D
https://x.com/M30Xtra/status/1665103418820575234
0
Może ktoś mi powiedzieć co się stało z tym bramkarzem psg Rico, bo ja nie za bardzo w temacie
0
@Encore oczywiście że by nie było w top 4, według mnie mieliby takie 6 lub 7 miejsce
4
Co teraz Messi zrobił, o jeju
0
Ale ten donnaruma to jest ręcznik xD
1
Ci piłkarze psg to grają jak zlepek przypadkowych ludzi co grają raz na jakiś czas na orliku xD
0
Potężne psg xdd
3
Szkoda że Messi na koniec jeszcze ubrał swoich synów w koszulki tego syfu
2
Kolejny trener który po roku zostanie wyrzucony z tego syfu
10
Lluis Mascaro: La Liga zatwierdzi plan Barcelony we wtorek 6 czerwca, po czym Messi zostanie natychmiast podpisany.
Dobre źródło?
0
Myślicie że jest chociaż jakaś mała szansa na Messiego w City?
0
@pioz123 nie wiem, Tebas mówił że trzeba kogoś sprzedać żeby ktoś przyszedł
4
Dlatego coraz bardziej zaczynam nie wierzyć w transfer Messiego
0
@Emhyr najbardziej boli, że jeśli my go nie ściągniemy to tak naprawdę Messi kończy karierę, bo granie w Arabii czy mls to żaden poziom. Szkoda że nie pójdzie do jakiegoś innego klubu w europie
2
Nie no Ronaldo jednak powinien być 2
0
@Emhyr to teraz pytanie po co ten Bechler i ten Francuz dziś pisali że nie ma szans na powrót
7
Szanse rosną
https://x.com/ReshadRahman_/status/1664000808197685248
5
To się dzieje haha, Romano znów wygrał
https://x.com/ReshadRahman_/status/1663999755045986304
2
@VegetaPolska Ale kłamstwo xD zanim coś napiszesz to sprawdź czy to prawda, nadal śledzi Real na insta
0
@ViscaelBarca2007 czyli to koniec i Arabia
10
Kounde jak się odwalił xd
0
@DaPidejpi myślisz że on tam pójdzie sam bez swoich dzieci i żony? Nie ma szans
0
@bari_94 nie i jutro na alby też nie będzie
0
@BARCA1899Messi przecież jeszcze nie odrzucił xD jeśli Barcelona nie będzie mogła go podpisać, to zaakceptuje tą oferte
3
@FCB24 Jak Ronaldo przychodził do Juve i United, to Cuadrado i Cavani musieli bez gadania oddać numer 7, więc to normalna sprawa a ty się napinasz
0
@Esteban_ @Culer_1906 oby nie
4
Fati bierze 11 po Ferranie
2
Marcelo Bechler (ten który pierwszy poinformował że Neymar odejdzie z Barcelony): "jeśli miał ktoś nadzieję zobaczyć Messiego w Barcelonie, to koniec, chyba że wydarzy się cud".
Już nie wiadomo komu wierzyć