Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 Przecież ty jesteś największym fanboyem Messiego to myślałem, że szanujesz jego żone a tu widać że wcale nie taki fanboy XD
0
@Kapitan hawk no i o tym mówię, ale jeśli ona ubiera się w taki sposób, żeby przyciągnąć uwage innych mężczyzn, to nic tylko współczuć Messiemu...
1
Niesamowicie irytuje mnie cały ten temat związany ze spermiarstwem wokół żony Messiego. Ten artykuł jest związany z potencjalnym transferem Messiego do Arabii, a admin TVP Sport wrzuca zdjęcie totalnie niezwiązane z tematem i wrzuca zdjęcie Antoneli od tyłu, żeby podbić sobie lajki jej tyłkiem. Przedwczoraj podczas tej ceremonii wręczenia nagród cały Twitter był zawalony komentarzami spermiarzy o tym, jaki ona ma wspaniały tyłek. Ale jeśli ona ubiera się w taki sposób, że widać jej prześwitujący tyłek to, czego oczekiwać skoro to ona sama prowokuje takich ludzi.
0
@Emhyr musi tak mówić, a jestem pewien że tam już prawie wszystko jest dopięte
1
@Medium nie, czysta obserwacja. Nie można? Przepraszam
1
Messi od 2015 ma coraz gorsze te fryzury
11
Już się zaczyna xD
https://x.com/ReshadRahman_/status/1651216371563352064
5
To prawda xD
0
@Roobo rozumiem to, ale jego ojciec zawsze chce podwyżek. Mało mu pieniędzy?
1
@Emhyr Oczywiście podwyżka xD jestem fanem Messiego, ale on przesadza z tymi pieniędzmi. Może i jest najlepszy i powinni tyle mu płacić, ale już w Barcelonie doił tyle że masakra
0
@Rewolucja123 i to się ceni, że jesteś obiektywny, bo zauważyłem na tej stronie, że jak powiesz coś złego o Messim to w oczach fanów Messiego jesteś wrogiem numer 1 XD
0
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 uważaj, bo zaraz dostaniesz hejt od fanboja Messiego, że masz swoje zdanie i nie chcesz go z powrotem w Barcelonie xD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Jeszcze pewnie będą musieli grać w podstawie, bo ten wróci i tak zarządzi XD
3
@Encore o to ten przehajpowany grajek z którego robią Boga xd
0
@wierbafcb spokojnie tu chodzi o to, że Messi zje kolacje i idzie spać :D
0
Coś się dzieje :)
0
@abram3k A co to jego wina? Niech sobie stoją z kamerami, on sobie jeździ i korzysta z wolnego czasu.
22
Messi sobie na chillu jeździ rowerem w okolicach swojego domu :)
0
@tristan87 @Sulimo @Xxxbarca4ever ja tak samo. Szkoda, że raczej nie ma szans na taki transfer.
0
Wymienilibyście Ferrana na Chukwueze?
24
Kibice totków nie mają łatwego życia jako fani Tottenhamu :D
7
On pewnie wszedł na palme jak te łebki na meczu Getafe - Barca i widział co Messi robi w domu :)
0
@Norkusik Messi to idealny piłkarz pod turniej nie pod lige xD dlatego ma w tym sezonie double double
0
@Emhyr a co jeśli te 15 walizek nic nie znaczy?
0
Wizyta Messiego w Barcelonie jest taka sama, jak jego poprzednie wizyty, które odbył w ciągu tych dwóch lat w Paryżu, aby śledzić kilka dni odpoczynku w swoim domu.
Barcelona i Messi nie planują spotkania w najbliższych dniach.
1
Dziś było trochę gwizdów na Lewandowskiego
0
@koziar to nie moje konto xD po prostu zgadzam się z nim i tyle