0

@Lionel_Messi10 Przecież ty jesteś największym fanboyem Messiego to myślałem, że szanujesz jego żone a tu widać że wcale nie taki fanboy XD

0

@Kapitan hawk no i o tym mówię, ale jeśli ona ubiera się w taki sposób, żeby przyciągnąć uwage innych mężczyzn, to nic tylko współczuć Messiemu...

1


Niesamowicie irytuje mnie cały ten temat związany ze spermiarstwem wokół żony Messiego. Ten artykuł jest związany z potencjalnym transferem Messiego do Arabii, a admin TVP Sport wrzuca zdjęcie totalnie niezwiązane z tematem i wrzuca zdjęcie Antoneli od tyłu, żeby podbić sobie lajki jej tyłkiem. Przedwczoraj podczas tej ceremonii wręczenia nagród cały Twitter był zawalony komentarzami spermiarzy o tym, jaki ona ma wspaniały tyłek. Ale jeśli ona ubiera się w taki sposób, że widać jej prześwitujący tyłek to, czego oczekiwać skoro to ona sama prowokuje takich ludzi.

0

@Emhyr musi tak mówić, a jestem pewien że tam już prawie wszystko jest dopięte

1

@Medium nie, czysta obserwacja. Nie można? Przepraszam

1

Messi od 2015 ma coraz gorsze te fryzury

11

5

To prawda xD

0

@Roobo rozumiem to, ale jego ojciec zawsze chce podwyżek. Mało mu pieniędzy?

1

@Emhyr Oczywiście podwyżka xD jestem fanem Messiego, ale on przesadza z tymi pieniędzmi. Może i jest najlepszy i powinni tyle mu płacić, ale już w Barcelonie doił tyle że masakra

0

@Rewolucja123 i to się ceni, że jesteś obiektywny, bo zauważyłem na tej stronie, że jak powiesz coś złego o Messim to w oczach fanów Messiego jesteś wrogiem numer 1 XD

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 uważaj, bo zaraz dostaniesz hejt od fanboja Messiego, że masz swoje zdanie i nie chcesz go z powrotem w Barcelonie xD

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 Jeszcze pewnie będą musieli grać w podstawie, bo ten wróci i tak zarządzi XD

3

@Encore o to ten przehajpowany grajek z którego robią Boga xd

0

@wierbafcb spokojnie tu chodzi o to, że Messi zje kolacje i idzie spać :D

0

Coś się dzieje :)

0

@abram3k A co to jego wina? Niech sobie stoją z kamerami, on sobie jeździ i korzysta z wolnego czasu.

22

Messi sobie na chillu jeździ rowerem w okolicach swojego domu :)

0

@tristan87 @Sulimo @Xxxbarca4ever ja tak samo. Szkoda, że raczej nie ma szans na taki transfer.

0

Wymienilibyście Ferrana na Chukwueze?

24

Kibice totków nie mają łatwego życia jako fani Tottenhamu :D

7

On pewnie wszedł na palme jak te łebki na meczu Getafe - Barca i widział co Messi robi w domu :)

0

@Norkusik Messi to idealny piłkarz pod turniej nie pod lige xD dlatego ma w tym sezonie double double

0

@Emhyr a co jeśli te 15 walizek nic nie znaczy?

0

Wizyta Messiego w Barcelonie jest taka sama, jak jego poprzednie wizyty, które odbył w ciągu tych dwóch lat w Paryżu, aby śledzić kilka dni odpoczynku w swoim domu.
Barcelona i Messi nie planują spotkania w najbliższych dniach.

1

Dziś było trochę gwizdów na Lewandowskiego

0

@koziar to nie moje konto xD po prostu zgadzam się z nim i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?