0

@Emhyr ciekawe czy to "przygotowania" pod transfer

0

No to chyba nici z transferu :(

2

@PatrychoO Dokładnie, pierwsza jego partnerka też miała tak na imie

5

Będzie Neymar junior :)

2

Maignan jest lepszy od Donnarumy, ale Milan zrobił deal

13

Taka sama ręka była w pucharze króla Alaby i dlaczego tam nie było karnego a tu jest?

5

Dembele zakończy kariere w Barcelonie :D

0

Ale nie dobry ten Xavi :(

0

@FcPortoFan1999 Wniosek jest taki, że Messi wraca do Barcelony :)

12

Rodzina Messiego zarezerwowała w tym tygodniu zapis swoich dzieci do ich byłej szkoły w Barcelonie.

0

@Lionel_Messi10 no nie wiem, bo ludzie piszą, że to nie on bo za mały. Przecież Mateo już jest większy.

9

To jest serio Mateo? Bo wygląda tak jak on.

0

@ikar34 a no tak zapomniałem o tym, dzięki

0

Ktoś wie dlaczego Bono stracił miejsce w składzie Sevilli?

0

Ter Stegen: Na tym boisku zawsze się cierpi, trawa jest wysoka.
XDD

0

@Technik Jeśli to się stanie to można zaorać ten klub, szkoda nerwów

0

W tym klubie nikt nie umie wrzucić dobrze piłki w pole karne

3

@Barca1992 Z taką grą możemy jeszcze to zrobić

2

Xavi tak bardzo naciska na powrót Messiego, bo będzie miał zawodnika, który będzie ratował mu mecze w pojedynke :D

1

Lewy to dziś czuje się jak w reprezentacji, piłki latają nad jego głową xD

0

@Bart0sz Lepiej bym tego nie ujął, w każdym normalnym klubie ten placek Roberto już dawno byłby odpalony.

1

@MesQueUnClub96 Wiem, że brakuje dużo ważnych graczy, ale ja się boje, że my będziemy tak grać w przyszłym sezonie i to jest maks Xaviego

1

@PatrychoO kurde, akurat też to wrzuciłem, nie widziałem tego twojego xD

5

Ten zawsze musi wbić jakąś szpilkę w swojej wypowiedzi w Barcelone, co za śmieszny typ.

2

@mekston i zrównania się liczbą tytułów z Danim Alvesem jeśli się nie mylę, to będą mieć po 42

0

@Emhyr jeśli będziesz miał rację, to będe pisał do ciebie "ekspert" do końca roku na La bambie xD

10

Gwiżdżą na Messiego, a teraz krzyczą jego nazwisko przy golu, co za śmieszni kibice xD

0

No i po meczu i psg z mistrzostwem, szkoda

0

Jeśli psg dziś przegra z Lens to mogą nawet skończyć sezon bez żadnego trofeum

5

Dobre źródło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?