Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr ciekawe czy to "przygotowania" pod transfer
0
No to chyba nici z transferu :(
2
@PatrychoO Dokładnie, pierwsza jego partnerka też miała tak na imie
5
Będzie Neymar junior :)
2
Maignan jest lepszy od Donnarumy, ale Milan zrobił deal
13
Taka sama ręka była w pucharze króla Alaby i dlaczego tam nie było karnego a tu jest?
5
Dembele zakończy kariere w Barcelonie :D
0
Ale nie dobry ten Xavi :(
0
@FcPortoFan1999 Wniosek jest taki, że Messi wraca do Barcelony :)
12
Rodzina Messiego zarezerwowała w tym tygodniu zapis swoich dzieci do ich byłej szkoły w Barcelonie.
0
@Lionel_Messi10 no nie wiem, bo ludzie piszą, że to nie on bo za mały. Przecież Mateo już jest większy.
9
To jest serio Mateo? Bo wygląda tak jak on.
0
@ikar34 a no tak zapomniałem o tym, dzięki
0
Ktoś wie dlaczego Bono stracił miejsce w składzie Sevilli?
0
Ter Stegen: Na tym boisku zawsze się cierpi, trawa jest wysoka.
XDD
0
@Technik Jeśli to się stanie to można zaorać ten klub, szkoda nerwów
0
W tym klubie nikt nie umie wrzucić dobrze piłki w pole karne
3
@Barca1992 Z taką grą możemy jeszcze to zrobić
2
Xavi tak bardzo naciska na powrót Messiego, bo będzie miał zawodnika, który będzie ratował mu mecze w pojedynke :D
1
Lewy to dziś czuje się jak w reprezentacji, piłki latają nad jego głową xD
0
@Bart0sz Lepiej bym tego nie ujął, w każdym normalnym klubie ten placek Roberto już dawno byłby odpalony.
1
@MesQueUnClub96 Wiem, że brakuje dużo ważnych graczy, ale ja się boje, że my będziemy tak grać w przyszłym sezonie i to jest maks Xaviego
1
@PatrychoO kurde, akurat też to wrzuciłem, nie widziałem tego twojego xD
5
Ten zawsze musi wbić jakąś szpilkę w swojej wypowiedzi w Barcelone, co za śmieszny typ.
2
@mekston i zrównania się liczbą tytułów z Danim Alvesem jeśli się nie mylę, to będą mieć po 42
0
@Emhyr jeśli będziesz miał rację, to będe pisał do ciebie "ekspert" do końca roku na La bambie xD
10
Gwiżdżą na Messiego, a teraz krzyczą jego nazwisko przy golu, co za śmieszni kibice xD
0
No i po meczu i psg z mistrzostwem, szkoda
0
Jeśli psg dziś przegra z Lens to mogą nawet skończyć sezon bez żadnego trofeum
5
Dobre źródło?