0

@BorzyKrzys szczerze to wątpię, że on trolluje, ja myślę że on tak naprawde myśli.

1

@hayek Ty masz wątpliwości? Przecież to widać na pierwszy rzut oka, a jeśli dla ciebie takie coś to jest trollowanie to współczuje.

0

Z tego co widze to cały ten luka, to chyba największy hejter Messiego na twitterze.

7

@Pawel13sz pchamy!! :)

22

Veronica Brunati:
Wszystko wskazuje na to, że Messi wraca do Barcelony.

0

@Messibestplayerintheworld spokojnie on beituje

0

Psg jeszcze lige przegra i oczywiście ludzie pewnie będą pisać, że Messi im tą lige przegrał.

2

@Smixu

2

@kamiVeB dziwisz mu się? Wychodzi na rozgrzewke i słyszy, że jego nazwisko jako jedyne zostało wygwidzane.

0

Masz nieograniczony budżet na transfery a w pomocy biega Fabian Ruiz, Carlos Soler i Vitinha xD

0

Pięknie, brawo Lyon!

1

Ludzie co oni zrobili xD

2

Hahah ten klubik to taki cyrk XDD

31

Thierry Henry:
To żenujące słyszeć gwizdy od niektórych fanów na stadionie. Nie można gwizdać na najlepszego gracza w drużynie. W tym sezonie strzelił 13 bramek i zaliczył 13 asyst. Mam nadzieję, że wróci do Barcelony.

1

@PatrychoO Ale dla nas nie będzie to takie śmieszne, bo to potężne wzmocnienie naszego rywala

0

@Katalonbar A nie pomyślisz może, że miało to na to wpływ gdy wygwizdali go rok temu i Leo uznał, że nie będzie starać się dla kibiców którzy go nie szanują?

1

@Colon tak antonela chciała to przecież nie tak, że nie miał za bardzo gdzie iść po tym jak city kupiło grelisha.

4

Niech sobie gwiżdżą, to tylko przybliża Leo do Barcelony :)

1

@Lionel_Messi10 o tym mówie, z innymi widać, że Leo nie ma jakiś niesamowitych relacji, smutne :(

2

@Lionel_Messi10 Verratti to chyba teraz taki jedyny bliski przyjaciel Messiego pod nieobecność Neymara

0

@Emhyr a wiesz skąd on może mieć takie informacje? Jest jakoś blisko rodziny Messiego?

11

To się naprawdę może wydarzyć

7

Oho Messi instaluje siłownie w swoim domu w Barcelonie.

0

@Katalończyk 99 przyjrzyj się, chyba nie wiesz jak Lahoz z twarzy wygląda

9

Ej bez kitu, ale on serio wygląda jak Lahoz xD
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1642258694531424258

1

Carles Perez ładnie sobie radzi na wypożyczeniu w Celcie, razem z Aspasem najważniejsi gracze Celty.

10

Ale ja się ciesze, że kounde do nas przyszedł. Nie dość że umie bardzo dobrze wyprowadzać piłke, to jeszcze dobrze broni, znakomity obrońca.

2

Wynik lepszy niż gra

5

Eric co wjechał w kounde XD

0

Eric Garcia dziś dobry mecz na nowej pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?