Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 serio? Skąd masz info?
0
@FCBparasiempre chińszczyzne XD chłopie najbardziej znany język na świecie, a jak nie rozumiesz to sobie przetłumacz, wielki problem
1
Jeśli to prawda co strasznie słabo ze strony Leo
0
Gdyby Arsenal nie sprzedał Emiliano, to dziś mieliby pewny awans :D
0
@zenoowity
No to masz słabe info :)
3
Ciekawe czy to Ronaldo prowadzi swojego instagrama
https://x.com/Troll_Fotballl/status/1636439409498411010
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 okej, czyli widze, że myślimy podobnie :)
2
Tak to właśnie wygląda
0
@tristan87 dlaczego? XD
1
Niektórzy członkowie Paris Ultras widzą Messiego odpowiedzialnego za eliminację drużyny z Ligi Mistrzów i przygotowują się do obwiniania go w niedzielę:
"Będziemy na niego gwizdać, bierze dużo więcej pieniędzy w porównaniu z tym co oferuje na boisku, nie chcemy żeby dalej kontynuował. "
1
@mekston serio tak mówił? To trzeba być jakimś odklejusem, da się znaleźć jeszcze jego wypowiedź na ten temat?
0
@trolownik czemu?
0
Ultrasi psg w niedzielnym meczu psg zamierzają wygwizdać Messiego.
7
Dobrze, że w końcu ktoś pocisnął Święcickiego
17
Jak on tam się znalazł? XD
20
Kto by się spodziewał, że środek pola Milner - Fabinho nic nie wykreuje napastnikom
0
Ale ten Inter ma farta, oni jak awansują to w ćwierćfinale szans nie mają.
0
@mekston okej, źle przeczytałem. Masz racje
5
Wracaj Leo
0
@gacper Dlatego City chciało go ściągnąć XD odpuść sobie typie pisania głupot.
0
@mekston
0
@mekston Messiego i Adriano
1
I jaka teraz szkoda, że Messi nie poszedł do tego City i teraz by się bawił piłeczką.
0
Haaland pewnie nie zadowolony że musi zejść XD
0
Haaland na luzie przebije rekord bramek Ronaldo w lidze mistrzów
2
Haaland jest niemożliwy
5
Komentator: oby ten gol nie zabił tego meczu. XD
7
Ale ten mecz śmierdzi przekrętem XD
0
Ale przekręt poszedł i już po meczu