0

@Lionel_Messi10 serio? Skąd masz info?

0

@FCBparasiempre chińszczyzne XD chłopie najbardziej znany język na świecie, a jak nie rozumiesz to sobie przetłumacz, wielki problem

1

Jeśli to prawda co strasznie słabo ze strony Leo

0

Gdyby Arsenal nie sprzedał Emiliano, to dziś mieliby pewny awans :D

0

@zenoowity
No to masz słabe info :)

3

Ciekawe czy to Ronaldo prowadzi swojego instagrama
https://x.com/Troll_Fotballl/status/1636439409498411010

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 okej, czyli widze, że myślimy podobnie :)

2

Tak to właśnie wygląda

0

@tristan87 dlaczego? XD

1

Niektórzy członkowie Paris Ultras widzą Messiego odpowiedzialnego za eliminację drużyny z Ligi Mistrzów i przygotowują się do obwiniania go w niedzielę:

"Będziemy na niego gwizdać, bierze dużo więcej pieniędzy w porównaniu z tym co oferuje na boisku, nie chcemy żeby dalej kontynuował. "

1

@mekston serio tak mówił? To trzeba być jakimś odklejusem, da się znaleźć jeszcze jego wypowiedź na ten temat?

0

@trolownik czemu?

0

Ultrasi psg w niedzielnym meczu psg zamierzają wygwizdać Messiego.

7

Dobrze, że w końcu ktoś pocisnął Święcickiego

17

Jak on tam się znalazł? XD

20

Kto by się spodziewał, że środek pola Milner - Fabinho nic nie wykreuje napastnikom

0

Ale ten Inter ma farta, oni jak awansują to w ćwierćfinale szans nie mają.

0

@mekston okej, źle przeczytałem. Masz racje

5

Wracaj Leo

0

@gacper Dlatego City chciało go ściągnąć XD odpuść sobie typie pisania głupot.

0

@mekston

0

@mekston Messiego i Adriano

1

I jaka teraz szkoda, że Messi nie poszedł do tego City i teraz by się bawił piłeczką.

0

Haaland pewnie nie zadowolony że musi zejść XD

0

Haaland na luzie przebije rekord bramek Ronaldo w lidze mistrzów

2

Haaland jest niemożliwy

5

Komentator: oby ten gol nie zabił tego meczu. XD

7

Ale ten mecz śmierdzi przekrętem XD

0

Ale przekręt poszedł i już po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?