0

Fati i Ferran do sprzedania w lato jako pierwsi, mam nadzieję że żaden Raphinha, on musi zostać.

26

Mam niestety to samo zdanie

0

Nie umiemy wychodzić spod pressingu z ostatnią drużyną ligi

7

Patrzyłem akurat w telefon i chłop się drze myślałem, że jakieś sam na sam czy coś, a to chodziło że gavi znów gra z numerem 30 XDD

0

Gundogan jest kapitalny, jeśli on do nas przyjedzie to do pierwszego składu nie widzę innej możliwości.

4

To są niby te złe relacje? Gdyby Messi go nie lubił to nie poszedłby przywitać się z Dembele.

1

@Striker Messi tak samo, nigdy nie widziałem, żeby Messi jakoś słabo traktował Dembele, a przecież idolem francuza jest właśnie Messi

0

To musi być jakiś fejk, wiedziałem że Messi z Ter Stegenem nie mają najlepszych relacji, ale z Dembele?

0

Też zauważyliście, że Messi bardziej przeżywał i płakał po końcowym meczu z Brazylią na copa america niż w finale MŚ? Ciekawe czym to jest spowodowane

0

@Medium No tak, bo pieniądze są najważniejsze xd jeśli ty patrzysz na to w ten sposób to współczuję. Myślisz, że fajnie się gra w miejscu gdzie twoi kibice gwiżdżą na ciebie, a francuscy dziennikarze prowadzą kampanie, żeby wyrzucić Messiego z klubu.

8

Dokładnie

1

@tristan87 ale byłoby kreatywne :)

0

Wiem, że to głupie, ale marzy mi się takie ogłoszenie transferu Messiego, że postawią prawdziwą koze na środku boiska na camp nou i po prostu zrobią jej zdjęcie i wstawią na media społecznościowe, niby proste zdjęcie a pewnie będzie miało miliony lajków. XD

33

Ja tylko chciałem na dobranoc przypomnieć, że Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii :)
https://x.com/MCFC_Pickle/status/1641280845607567361

2

@Donnie_Darko Ale nostalgia :(

34

XD

39

Messi powiedział swoim kolegom z reprezentacji, Scaloniemu i prezesowi federacji, że zamierza zagrać na mundialu 2026.

1

@misteriosoVEB Widzę, że z ciebie nie zły śmieszek

0

Szkoda, że nie ma już pucharu konfederacji to Messi by miał kolejne trofeum do kolekcji

0

@Encore grał z Panamą 45 minut, każdy musiał dostać minuty w tych dwóch meczach.

7

Te strzały spod kolana Messiego są zabójcze, chyba tylko on umie to robić tak doskonałe

1

@Limaker zagra do końca

3

@Donnie_Darko ale w mediach będzie przekaz i tak że strzela ogórkom XD

17

Leo gdyby grał w tych śmiesznych eliminacjach do euro to miałby już z 150 brameczek :)

1

Lo celso ale piła, klasa

0

@mekston Po porażce Brazylii, czyli tam musiało być między nimi bardzo nie wiele różnicy punktowej

0

@mekston Już są na 1 ;)

7

Dobra Leo dawaj dziś hat tricka, dawno nie było :)

7

Messi bramka numer 100 w Argentynie :)

0

@macio_944 tylko internet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?