Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati i Ferran do sprzedania w lato jako pierwsi, mam nadzieję że żaden Raphinha, on musi zostać.
26
Mam niestety to samo zdanie
0
Nie umiemy wychodzić spod pressingu z ostatnią drużyną ligi
7
Patrzyłem akurat w telefon i chłop się drze myślałem, że jakieś sam na sam czy coś, a to chodziło że gavi znów gra z numerem 30 XDD
0
Gundogan jest kapitalny, jeśli on do nas przyjedzie to do pierwszego składu nie widzę innej możliwości.
4
To są niby te złe relacje? Gdyby Messi go nie lubił to nie poszedłby przywitać się z Dembele.
1
@Striker Messi tak samo, nigdy nie widziałem, żeby Messi jakoś słabo traktował Dembele, a przecież idolem francuza jest właśnie Messi
0
To musi być jakiś fejk, wiedziałem że Messi z Ter Stegenem nie mają najlepszych relacji, ale z Dembele?
0
Też zauważyliście, że Messi bardziej przeżywał i płakał po końcowym meczu z Brazylią na copa america niż w finale MŚ? Ciekawe czym to jest spowodowane
0
@Medium No tak, bo pieniądze są najważniejsze xd jeśli ty patrzysz na to w ten sposób to współczuję. Myślisz, że fajnie się gra w miejscu gdzie twoi kibice gwiżdżą na ciebie, a francuscy dziennikarze prowadzą kampanie, żeby wyrzucić Messiego z klubu.
8
Dokładnie
1
@tristan87 ale byłoby kreatywne :)
0
Wiem, że to głupie, ale marzy mi się takie ogłoszenie transferu Messiego, że postawią prawdziwą koze na środku boiska na camp nou i po prostu zrobią jej zdjęcie i wstawią na media społecznościowe, niby proste zdjęcie a pewnie będzie miało miliony lajków. XD
33
Ja tylko chciałem na dobranoc przypomnieć, że Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii :)
https://x.com/MCFC_Pickle/status/1641280845607567361
2
@Donnie_Darko Ale nostalgia :(
34
XD
39
Messi powiedział swoim kolegom z reprezentacji, Scaloniemu i prezesowi federacji, że zamierza zagrać na mundialu 2026.
1
@misteriosoVEB Widzę, że z ciebie nie zły śmieszek
0
Szkoda, że nie ma już pucharu konfederacji to Messi by miał kolejne trofeum do kolekcji
0
@Encore grał z Panamą 45 minut, każdy musiał dostać minuty w tych dwóch meczach.
7
Te strzały spod kolana Messiego są zabójcze, chyba tylko on umie to robić tak doskonałe
1
@Limaker zagra do końca
3
@Donnie_Darko ale w mediach będzie przekaz i tak że strzela ogórkom XD
17
Leo gdyby grał w tych śmiesznych eliminacjach do euro to miałby już z 150 brameczek :)
1
Lo celso ale piła, klasa
0
@mekston Po porażce Brazylii, czyli tam musiało być między nimi bardzo nie wiele różnicy punktowej
0
@mekston Już są na 1 ;)
7
Dobra Leo dawaj dziś hat tricka, dawno nie było :)
7
Messi bramka numer 100 w Argentynie :)
0
@macio_944 tylko internet