Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mas cisną boże!!
2
Czemu my gramy tak wysoko przy 4 ofensywnych graczach Realu??
4
Busqets zalicza takie straty jakie nie mają prawa w takim meczu się zdarzyć!!!
0
Taaak jest brawooo
0
Ale te nasze akcje wyglądają pokracznie, dramat
6
Raphinha najlepszy na boisku, chociaż próbuje
3
Ale głupi faul...
0
Xavi wymyśli w końcu inną taktyke niż wrzutki na pałe?
1
Już się wrzutki zaczynają, bo brak pomysłu
4
Xavi gdyby miał jaja, to by się przyznał do błędu i zmienił tego Roberto już w pierwszej połowie, ale oczywiście tego nie zrobi.
0
Real się rozkręca niestety
5
Ale Roberto to jest pokraka ja nie mogę...
3
Tutaj trzeba będzie Roberto zmieniać w 30 minucie, bo wjeżdżają tą stroną jak chcą...
2
Czyli jednak gwizdali
0
Canal+ czy eleven gdzie oglądacie i dlaczego?
1
@Encore standardzik, zawsze jest jazda po Messim, a potem ludzie piszą, że Messi to najbardziej chroniony gracz XD
0
@Barca-Messi10 oczywiście, że nie. Gwizdali na niego to niech się teraz nie dziwią
30
Każdy już nauczył się na pamięć tych zmian xaviego XD
0
Messi nie poszedł do ultrasów po meczu
0
Ktoś ogląda psg i wie czy gwizdali na Messiego przed albo w trakcie meczu?
0
Ktoś może wie czy ten dziennikarz ma dobre informacje?
0
Morata w 3 minuty zrobił więcej niż depay przez 60 :D
4
Mam nadzieję, że jutro przyjmie kilka bramek, bo zawsze przed el classico gada takie głupoty.
1
@Lionel_Messi10
Miałeś racje, zwracam honor
0
@Lionel_Messi10 Możliwe, że to Leo kazał swojemu ojcu to wrzucić
0
Ojciec Messiego się wkurzył i zdementował tą informacje, ciekawe czemu Messi nie wrzucił tego na swojego Insta, żeby to zdementować
@Lionel_Messi10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lionel_Messi10 No spoko, ale ty też nie wiesz czy to fejk, musimy poczekać i zobaczymy czy to się potwierdzi.
0
@Lionel_Messi10 Czemu ty się do mnie rzucasz? Wrzuciłem tylko to co zostało opublikowane przez fanpage psg i napisałem "jeśli to prawda", więc nie wiem gdzie ty widzisz że złapałem wędkę
0
@Lionel_Messi10 mam nadzieję, że to fejk, ale nie wydaje mi się. Zobaczymy, bo jeśli to prawda to raczej to jest koniec Messiego w Psg i dobrze.