0

Oby Messiego tam dziś nie połamali, bo ostatnio dwóch typów mu wjechało w okolicach kolana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dembouz1899 Oczywiście, że to ma być piłkarz do rotacji, ale zobacz kto w city z obrony siedzi na ławie, więc dlaczego my nie możemy mieć takiego kozaka, który może grać na dwóch pozycjach.

0

@Dembouz1899 Ja wiedziałem, bo on już pare lat tam gra i dlatego wole jego od Inigo

0

@Dembouz1899 o nie jak ktoś może mieć inne zdanie niż ty :O

4

Messi widział filmik gdzie fani na camp nou w ostatnią niedziele skandowali jego imie

4

Wierzycie, że to się uda? Coraz bardziej gorący ten temat się staje.

0

Meczu Argentyny nie miało być dziś o 1:30?

9

Coś zaczyna się dziać

2

@Danny Gaucho No o tym właśnie mówię, fani ronaldo lubią sobie podkręcić statystki, żeby tylko ich idol był pierwszy :)

21

Fani ronaldo to inny wymiar :D

0

@bartas97 Ale pewnie masz ból, że twój idol zszedł z boiska, bo miałby hat tricka co? :)

0

@fanRealuAlespoko patrzysz na taką grupe Portugalii i już wiesz kto awansuje, ale w sumie większość grup jest słaba, dlatego te eliminacje nie mają sensu trochę.

16

@AmigoBlancos Porównujesz Albanie do Luksemburgu? XDD

0

Czasem się zastanawiam po co są te eliminacje do Euro jak patrze na taką grupę Portugalii, 18 minuta i 3-0 XD

1

@fanRealuAlespoko Przypominam, że to zawsze z Messiego się śmiali, że strzela ogórkom w kadrze, czyli teraz z Ronaldo nie można, zakaz jest? XD

1

@fanRealuAlespoko Przecież mnie nic nie boli, spokojnie. Właśnie strzelił pierwszą :) po prostu luźny mem

4

Tak będzie

5

@Barcanajlepszyteam tak tutaj akurat ma racje, ale śmieszy mnie te wbijanie szpilki w Barcelone, jedyne do kogo może mieć pretensje, że nie poradził sobie w Barcelonie to tylko do samego siebie.

12

Szkoda, że nie wspomniał o tym, że był za słaby na taki klub jak Barcelona i nawet Auba wygryzł go ze składu bez grania w piłke przez pół roku.

1

Wszystko się może wydarzyć w tym klubie XD

6

Będą się bić o bramke z pół amatorami, żeby Ronaldo się nie popłakał XD

3

Dobra czyli dlatego tak na siłę grali do Messiego, ja nie wiedziałem, że brakuje mu 1 gola do 800 :)

36

Bramka numer 800

0

@mekston wiesz może ile ma ronaldo po tym dzisiejszym?

5

W końcu wpadło, ale brama :O

2

Ale oni grają na siłę do tego Messiego, to wszystko jest przewidywalne i ciężko się to ogląda.

9

Argentyna na galowo

3

Komentarz usunięty

6

@okiemtypera_lucaxx95 dla ekspertów z polski to są ogórki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?