Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Messiego tam dziś nie połamali, bo ostatnio dwóch typów mu wjechało w okolicach kolana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dembouz1899 Oczywiście, że to ma być piłkarz do rotacji, ale zobacz kto w city z obrony siedzi na ławie, więc dlaczego my nie możemy mieć takiego kozaka, który może grać na dwóch pozycjach.
0
@Dembouz1899 Ja wiedziałem, bo on już pare lat tam gra i dlatego wole jego od Inigo
0
@Dembouz1899 o nie jak ktoś może mieć inne zdanie niż ty :O
4
Messi widział filmik gdzie fani na camp nou w ostatnią niedziele skandowali jego imie
4
Wierzycie, że to się uda? Coraz bardziej gorący ten temat się staje.
0
Meczu Argentyny nie miało być dziś o 1:30?
9
Coś zaczyna się dziać
2
@Danny Gaucho No o tym właśnie mówię, fani ronaldo lubią sobie podkręcić statystki, żeby tylko ich idol był pierwszy :)
21
Fani ronaldo to inny wymiar :D
0
@bartas97 Ale pewnie masz ból, że twój idol zszedł z boiska, bo miałby hat tricka co? :)
0
@fanRealuAlespoko patrzysz na taką grupe Portugalii i już wiesz kto awansuje, ale w sumie większość grup jest słaba, dlatego te eliminacje nie mają sensu trochę.
16
@AmigoBlancos Porównujesz Albanie do Luksemburgu? XDD
0
Czasem się zastanawiam po co są te eliminacje do Euro jak patrze na taką grupę Portugalii, 18 minuta i 3-0 XD
1
@fanRealuAlespoko Przypominam, że to zawsze z Messiego się śmiali, że strzela ogórkom w kadrze, czyli teraz z Ronaldo nie można, zakaz jest? XD
1
@fanRealuAlespoko Przecież mnie nic nie boli, spokojnie. Właśnie strzelił pierwszą :) po prostu luźny mem
4
Tak będzie
5
@Barcanajlepszyteam tak tutaj akurat ma racje, ale śmieszy mnie te wbijanie szpilki w Barcelone, jedyne do kogo może mieć pretensje, że nie poradził sobie w Barcelonie to tylko do samego siebie.
12
Szkoda, że nie wspomniał o tym, że był za słaby na taki klub jak Barcelona i nawet Auba wygryzł go ze składu bez grania w piłke przez pół roku.
1
Wszystko się może wydarzyć w tym klubie XD
6
Będą się bić o bramke z pół amatorami, żeby Ronaldo się nie popłakał XD
3
Dobra czyli dlatego tak na siłę grali do Messiego, ja nie wiedziałem, że brakuje mu 1 gola do 800 :)
36
Bramka numer 800
0
@mekston wiesz może ile ma ronaldo po tym dzisiejszym?
5
W końcu wpadło, ale brama :O
2
Ale oni grają na siłę do tego Messiego, to wszystko jest przewidywalne i ciężko się to ogląda.
9
Argentyna na galowo
3
Komentarz usunięty
6
@okiemtypera_lucaxx95 dla ekspertów z polski to są ogórki :)