2

Jeszcze te nawiązanie Święcickiego do Ronaldo XD obrzydliwa stronniczość

0

Zawsze jak włączam mecz Real to komentuje Chabiniak XD chłop chyba tam w eleven ma wykupiony jakiś pakiet na mecze Realu.

1

Już za tydzień znów ujrzymy mistrzów świata w akcji :)

34

Oczywiście wszedłem na tą śmieszną strone i się nie zawiodłem, jazda po Messim dla zasady. To nic, że całe psg zagrało totalne dno i taki Verratti czy Mbappe nawet nie wiem czy z szatni wyszli, ale trzeba się przywalić do Messiego. To jest niesamowite ile ludzi tutaj na kompleks Messiego, nie którzy chyba już zapomnieli jak wiele razy ratował Barcelone.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@_Niko_ To się grubo rozczarujesz dzieciaczku heheh

0

@LS dobrze, że bez Messiego lepiej idzie nie? Liga Europy też dobra :)

1

@MesQueUnClub96 Nie wiem czy jest na tej stronie osoba, która pisze większe głupoty niż ty :)

0

@KanapkaFCB Oo tak przyjebać się do Messiego gdzie całe psg gra syf XD kocham

0

@kamilop Standardowo to trzeba się przyjebać do Messiego nie?

0

@Firestone To co powiedzieć o Mbappe??

0

@Encore Mbappe to obecnie najlepszy piłkarz, a dziś dramat.

1

@mekston Jeśli już kogoś krytykować w Psg to verratti i Mbappe, który nie wiem czy wgl dziś wyszedł na ten mecz.

1

@Nano22 człowieku ty masz jakiś potężny kompleks Messiego XDD

0

@Nazio87 Tylko zespół Guardioli nie grał takiej padaki :)

2

Brak karnego i zakończył mecz kiedy Valencia miała akcje i było 10 sekund do końca, oj będzie kwas w mediach po tym meczu i to nie mały.

0

@Piorun Też się zdziwiłem, że zakończył mecz jak jeszcze było 10 sekund do końca.

1

Co tu się dzieje boże

0

Już mi się nie chce oglądać tego meczu XDDD

0

@tbas to chyba inny mecz oglądamy.

1

@Katalończyk 99 Nie lepiej patrzeć jak Valencia ma więcej setek na camp nou w pierwszej połowie niż Barcelona XDD

0

Dajcie temu roberto kontrakt do końca życia w tej Barcelonie

6

I to jest właśnie ta nasza najlepsza defensywa w europie, te 8 straconych bramek jest mocno zakłamane

9

Mecz się dopiero zaczął, a Roberto już biega jakby biegał cały mecz i dogrywke XD

0

Roberto to nowy pupilek Xaviego

0

@esem91 Na sklep jego żony rodziny napadli jakieś typy na motorach i oddali 12 strzałów w sklep, a na kartce zostawili groźby w strone Messiego.

0

Messi po zakończonym meczu jakiś taki smutny i strasznie rozkojarzony, może ta sytuacja w Argentynie na niego wpływa, nie wiem, ale coś tam mu siedzi w głowie.

0

@Emhyr Chcieli dać jak najwięcej czasu Ronaldo, żeby sobie bramke strzelił i zrobił siuuu

0

Ciekawe czy prawda

0

@Lionel_Messi10 @AFA90 ojoj fani Messiego jak się spłakali XD też jestem jego fanem, ale nie patrze na niego przez różowe okulary jak wy tylko gdy trzeba go skrytykować to krytykuje, a gdy pochwalić to chwale. Wam też polecam, ale rozumiem, że ciężko dotrzeć do fanboi pozdro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?