Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze te nawiązanie Święcickiego do Ronaldo XD obrzydliwa stronniczość
0
Zawsze jak włączam mecz Real to komentuje Chabiniak XD chłop chyba tam w eleven ma wykupiony jakiś pakiet na mecze Realu.
1
Już za tydzień znów ujrzymy mistrzów świata w akcji :)
34
Oczywiście wszedłem na tą śmieszną strone i się nie zawiodłem, jazda po Messim dla zasady. To nic, że całe psg zagrało totalne dno i taki Verratti czy Mbappe nawet nie wiem czy z szatni wyszli, ale trzeba się przywalić do Messiego. To jest niesamowite ile ludzi tutaj na kompleks Messiego, nie którzy chyba już zapomnieli jak wiele razy ratował Barcelone.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@_Niko_ To się grubo rozczarujesz dzieciaczku heheh
0
@LS dobrze, że bez Messiego lepiej idzie nie? Liga Europy też dobra :)
1
@MesQueUnClub96 Nie wiem czy jest na tej stronie osoba, która pisze większe głupoty niż ty :)
0
@KanapkaFCB Oo tak przyjebać się do Messiego gdzie całe psg gra syf XD kocham
0
@kamilop Standardowo to trzeba się przyjebać do Messiego nie?
0
@Firestone To co powiedzieć o Mbappe??
0
@Encore Mbappe to obecnie najlepszy piłkarz, a dziś dramat.
1
@mekston Jeśli już kogoś krytykować w Psg to verratti i Mbappe, który nie wiem czy wgl dziś wyszedł na ten mecz.
1
@Nano22 człowieku ty masz jakiś potężny kompleks Messiego XDD
0
@Nazio87 Tylko zespół Guardioli nie grał takiej padaki :)
2
Brak karnego i zakończył mecz kiedy Valencia miała akcje i było 10 sekund do końca, oj będzie kwas w mediach po tym meczu i to nie mały.
0
@Piorun Też się zdziwiłem, że zakończył mecz jak jeszcze było 10 sekund do końca.
1
Co tu się dzieje boże
0
Już mi się nie chce oglądać tego meczu XDDD
0
@tbas to chyba inny mecz oglądamy.
1
@Katalończyk 99 Nie lepiej patrzeć jak Valencia ma więcej setek na camp nou w pierwszej połowie niż Barcelona XDD
0
Dajcie temu roberto kontrakt do końca życia w tej Barcelonie
6
I to jest właśnie ta nasza najlepsza defensywa w europie, te 8 straconych bramek jest mocno zakłamane
9
Mecz się dopiero zaczął, a Roberto już biega jakby biegał cały mecz i dogrywke XD
0
Roberto to nowy pupilek Xaviego
0
@esem91 Na sklep jego żony rodziny napadli jakieś typy na motorach i oddali 12 strzałów w sklep, a na kartce zostawili groźby w strone Messiego.
0
Messi po zakończonym meczu jakiś taki smutny i strasznie rozkojarzony, może ta sytuacja w Argentynie na niego wpływa, nie wiem, ale coś tam mu siedzi w głowie.
0
@Emhyr Chcieli dać jak najwięcej czasu Ronaldo, żeby sobie bramke strzelił i zrobił siuuu
0
Ciekawe czy prawda
0
@Lionel_Messi10 @AFA90 ojoj fani Messiego jak się spłakali XD też jestem jego fanem, ale nie patrze na niego przez różowe okulary jak wy tylko gdy trzeba go skrytykować to krytykuje, a gdy pochwalić to chwale. Wam też polecam, ale rozumiem, że ciężko dotrzeć do fanboi pozdro.