0

Real Sociedad frajerzy :)

0

Uważacie z perspektywy czasu za błąd nie danie podwyżki Xaviemu Simonsowi w juniorach patrząc na to, jak teraz się spisuje czy gdyby został w Barcelonie to nie rozwinął by się tak bardzo?

0

@Fake69 Znajomości i bramka z Psg.

4

Gdyby Real miał taką sytuację, to Benzemka by już piłeczkę ustawiał do strzału XD

0

Masakra jak ta obrona przecieka. Lepsza skuteczność United i byłaby kolejna kompromitacja w Europie.

0

@Tomek54321 27 lutego

3

Goat z kolejną nagrodą, ciekawe gdzie on to wszystko mieści.

2

@FCB24 chyba tylko ty

0

@Encore za kim jutro Barca czy United? :)

1

@norbi77 Nie no też go nie lubie, ale tutaj akurat mu się nie dziwie, chłop wchodzi mu z aparatem w plecy, może powinien patrzeć gdzie idzie, a nie w aparat.

1

Tyle zamieszania wokół Messiego tylko po to, żeby potem się znów rozczarować gdy przedłuży z psg :)

5

La Bamba już wydała wyrok na Enzo, bo Adeyemi, który był bardzo rozpędzony minął go i strzelił bramke, wow ja bym już go sprzedał po tym meczu XD

0

@Emhyr Spokojnie on ma 21 lat. Czyli jeśli nie jest dobry to dlaczego gra w BVB? :D

1

@Khajio Już w Salzburgu było widać, że to jest mega talent, a teraz to pokazuje. Szkoda, że wybrał BVB nad Barcą :(

1

Szkoda, że Adeyemi nie przyszedł do nas i wybrał BVB, bo teraz to on będzie warty z 50-80 baniek.

1

Wow Adeyemi co on zrobił

0

Jeśli Roberto zakończy kariere w Barcelonie, to dla was będzie mieć status legendy czy przesada?

0

Gdybym był kibicem psg to byłbym wkurzony na Messiego za tą jego wyjebke. Neymar to chociaż biega w tym pressingu i chce odebrać piłkę, a ten stoi i patrzy jak Brazylijczyk zapierdziela za niego.

1

Typowy Messi w lidze mistrzów z ostatnich lat, spacerek i człapanie.

23

Hahahaha z tym Ronaldo to chyba żart

10

Dobrze że do tego nie doszło.

1

Chcielibyście takiego Pino z Villarrealu zamiast Ferrana?

1

Niepokoi trochę ta forma lewego po mundialu, co chwilę mu piłka odskakuje przy przyjęciu.

1

Yeremy Pino w kieszeni Araujo przez cały mecz

1

Messi gotowy

0

@Dari0G Ale ja przecież nie powiedziałam, że to oznacza powrót do Barcelony, napisałem tylko, że nie wierzę że po tym wszystkim przedłuży kontrakt, a już tam są nie złe kwasy i Messi z Neymarem nie chodzę nawet po meczach do ultrasów.

0

Ale tam jest cyrk :D jeśli odpadną z Bayernem, to nie wierzę, że Messi przedłuży z nimi kontrakt. Pewnie znowu cały stadion będzie gwizdać na cały zespół.

0

Psg jedyne w czym jest najlepsze to w robieniu strojów, reszta to dramat

0

Ale Bayern się przejedzie po tym Psg, boże przecież to już po pierwszym meczu nie będzie z czego zbierać XD

0

@Hosh Ale żeś porównanie teraz dał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?