Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real Sociedad frajerzy :)
0
Uważacie z perspektywy czasu za błąd nie danie podwyżki Xaviemu Simonsowi w juniorach patrząc na to, jak teraz się spisuje czy gdyby został w Barcelonie to nie rozwinął by się tak bardzo?
0
@Fake69 Znajomości i bramka z Psg.
4
Gdyby Real miał taką sytuację, to Benzemka by już piłeczkę ustawiał do strzału XD
0
Masakra jak ta obrona przecieka. Lepsza skuteczność United i byłaby kolejna kompromitacja w Europie.
0
@Tomek54321 27 lutego
3
Goat z kolejną nagrodą, ciekawe gdzie on to wszystko mieści.
2
@FCB24 chyba tylko ty
0
@Encore za kim jutro Barca czy United? :)
1
@norbi77 Nie no też go nie lubie, ale tutaj akurat mu się nie dziwie, chłop wchodzi mu z aparatem w plecy, może powinien patrzeć gdzie idzie, a nie w aparat.
1
Tyle zamieszania wokół Messiego tylko po to, żeby potem się znów rozczarować gdy przedłuży z psg :)
5
La Bamba już wydała wyrok na Enzo, bo Adeyemi, który był bardzo rozpędzony minął go i strzelił bramke, wow ja bym już go sprzedał po tym meczu XD
0
@Emhyr Spokojnie on ma 21 lat. Czyli jeśli nie jest dobry to dlaczego gra w BVB? :D
1
@Khajio Już w Salzburgu było widać, że to jest mega talent, a teraz to pokazuje. Szkoda, że wybrał BVB nad Barcą :(
1
Szkoda, że Adeyemi nie przyszedł do nas i wybrał BVB, bo teraz to on będzie warty z 50-80 baniek.
1
Wow Adeyemi co on zrobił
0
Jeśli Roberto zakończy kariere w Barcelonie, to dla was będzie mieć status legendy czy przesada?
0
Gdybym był kibicem psg to byłbym wkurzony na Messiego za tą jego wyjebke. Neymar to chociaż biega w tym pressingu i chce odebrać piłkę, a ten stoi i patrzy jak Brazylijczyk zapierdziela za niego.
1
Typowy Messi w lidze mistrzów z ostatnich lat, spacerek i człapanie.
23
Hahahaha z tym Ronaldo to chyba żart
10
Dobrze że do tego nie doszło.
1
Chcielibyście takiego Pino z Villarrealu zamiast Ferrana?
1
Niepokoi trochę ta forma lewego po mundialu, co chwilę mu piłka odskakuje przy przyjęciu.
1
Yeremy Pino w kieszeni Araujo przez cały mecz
1
Messi gotowy
0
@Dari0G Ale ja przecież nie powiedziałam, że to oznacza powrót do Barcelony, napisałem tylko, że nie wierzę że po tym wszystkim przedłuży kontrakt, a już tam są nie złe kwasy i Messi z Neymarem nie chodzę nawet po meczach do ultrasów.
0
Ale tam jest cyrk :D jeśli odpadną z Bayernem, to nie wierzę, że Messi przedłuży z nimi kontrakt. Pewnie znowu cały stadion będzie gwizdać na cały zespół.
0
Psg jedyne w czym jest najlepsze to w robieniu strojów, reszta to dramat
0
Ale Bayern się przejedzie po tym Psg, boże przecież to już po pierwszym meczu nie będzie z czego zbierać XD
0
@Hosh Ale żeś porównanie teraz dał xd