0

Z taką grą psg to za 5 dni Bayern będzie miał spacerek i łatwy awans.

1

@prokofiew Ludzie już go zwyzywali od karłów, dyktatorów i naciągaczy na pieniądze, obrzydliwe.

0

@Aragorn33 Tak, dlatego rok temu też grał z 10 gdy odpadli z Niceom.

0

Messi dzisiaj z numerem 10 a Neymar 11

2

@escarabajo oby Marsylia wygrała

7

Legenda psg oburzona XD

5

Inny wybór niż Dibu to będzie kompromitacja.

11

Ten brat Messiego to taki odklejeniec, czy on nie pomyślał, że zrobi się z tego tylko niepotrzebna gownoburza

0

@Emhyr Pamiętaj, że on nie myśli obiektywnie, bo zawsze będzie po stronie swojego brata, więc ja bym te słowa brał z przymrużeniem oka.

0

@Rust_Cohle Messi to za 3 godziny ma mecz, więc pewnie nie źle wkurwiony musiał być na to co braciszek wygaduje w internecie.

0

Nie wiem po co ten brat Messiego powiedział te wszystkie bzdury i jaki był jego cel, ale teraz większość ludzi z tego co widzę na Twitterze, to najeżdża na Messiego że to on kazał mu te słowa powiedzieć. Wszystko to było bardzo niepotrzebne.

0

@tbas Możesz podesłać linka do wywiadu Aguero?

3

@Emhyr serio ty tą jedną wypowiedź brata Messiego porównujesz z tym co przez kilka lat odpierdziela siostra Ronaldo? XD

0

Jego brat nawet z nim nie mieszka, to co on ma tutaj do gadania

3

@Comentateiro coś pięknego, oby to była prawda :)

15

Typ od ultrasów na meczach psg ma problem, że Messi i Neymar nie chodzą świętować z ultrasami. No trudno, żeby Leo chodził świętować jak go wygwizdaliście jak jakiegoś rywala XD

0

Czy 5 miejsce Rayo w tabeli to pokaz słabości La Liga czy po prostu Rayo ma dobry sezon, a może to i to?

0

@mekston złotą piłkę chyba też wygra i to myślę, że nawet z dużą przewagą w głosowaniu.

2

FIFA the best 27 lutego odbiera Messi chyba nie ma innego kandydata?

0

@Encore Człowiek którego nie da się nie lubić

44

My z Mallorca to kumple od wczoraj :D

3

Ściągania presji z zawodników od Guardioli się chyba nauczył

0

@bebeto77 Wrócę do tego komentarza po meczu :)

0

@Muszynianka Gol dla nas to tylko kwestia czasu i skończy się 0-0 xd

8

Raphinha na ten moment biorąc pod uwagę cene którą kosztował i to co prezentuje na boisku, to jeden z najgorszych trensferów niestety.

7

Hahah nawet varu nie było XDDD

9

To jest czerwona kartka

0

Raphinha i te jego tragiczne wrzutki...

2

Ten lewy na skrzydle to nie ma prawa wyjść

3

Niesamowita historia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?