Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z taką grą psg to za 5 dni Bayern będzie miał spacerek i łatwy awans.
1
@prokofiew Ludzie już go zwyzywali od karłów, dyktatorów i naciągaczy na pieniądze, obrzydliwe.
0
@Aragorn33 Tak, dlatego rok temu też grał z 10 gdy odpadli z Niceom.
0
Messi dzisiaj z numerem 10 a Neymar 11
2
@escarabajo oby Marsylia wygrała
7
Legenda psg oburzona XD
5
Inny wybór niż Dibu to będzie kompromitacja.
11
Ten brat Messiego to taki odklejeniec, czy on nie pomyślał, że zrobi się z tego tylko niepotrzebna gownoburza
0
@Emhyr Pamiętaj, że on nie myśli obiektywnie, bo zawsze będzie po stronie swojego brata, więc ja bym te słowa brał z przymrużeniem oka.
0
@Rust_Cohle Messi to za 3 godziny ma mecz, więc pewnie nie źle wkurwiony musiał być na to co braciszek wygaduje w internecie.
0
Nie wiem po co ten brat Messiego powiedział te wszystkie bzdury i jaki był jego cel, ale teraz większość ludzi z tego co widzę na Twitterze, to najeżdża na Messiego że to on kazał mu te słowa powiedzieć. Wszystko to było bardzo niepotrzebne.
0
@tbas Możesz podesłać linka do wywiadu Aguero?
3
@Emhyr serio ty tą jedną wypowiedź brata Messiego porównujesz z tym co przez kilka lat odpierdziela siostra Ronaldo? XD
0
Jego brat nawet z nim nie mieszka, to co on ma tutaj do gadania
3
@Comentateiro coś pięknego, oby to była prawda :)
15
Typ od ultrasów na meczach psg ma problem, że Messi i Neymar nie chodzą świętować z ultrasami. No trudno, żeby Leo chodził świętować jak go wygwizdaliście jak jakiegoś rywala XD
0
Czy 5 miejsce Rayo w tabeli to pokaz słabości La Liga czy po prostu Rayo ma dobry sezon, a może to i to?
0
@mekston złotą piłkę chyba też wygra i to myślę, że nawet z dużą przewagą w głosowaniu.
2
FIFA the best 27 lutego odbiera Messi chyba nie ma innego kandydata?
0
@Encore Człowiek którego nie da się nie lubić
44
My z Mallorca to kumple od wczoraj :D
3
Ściągania presji z zawodników od Guardioli się chyba nauczył
0
@bebeto77 Wrócę do tego komentarza po meczu :)
0
@Muszynianka Gol dla nas to tylko kwestia czasu i skończy się 0-0 xd
8
Raphinha na ten moment biorąc pod uwagę cene którą kosztował i to co prezentuje na boisku, to jeden z najgorszych trensferów niestety.
7
Hahah nawet varu nie było XDDD
9
To jest czerwona kartka
0
Raphinha i te jego tragiczne wrzutki...
2
Ten lewy na skrzydle to nie ma prawa wyjść
3
Niesamowita historia