Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barwindg A sympatie do niego będziesz miał nadal taką samą?
0
Czy jeśli zarzuty w stronę Alvesa się potwierdzą, a dużo na to wskazuje, to zmienicie swoje zdanie na jego temat?
2
Francesc Aguilar: Messi zdobędzie nagrodę FIFA the best.
0
Obrzydliwy typ, nie spodziewałem się, że Alves kiedykolwiek zrobi coś takiego.
2
@kuz widziałem te komentarze, w większości są to fani ronaldo i po prostu nie mogą się z tym pogodzić, że ich idol już nie liczy się w walce o poważne nagrody indywidualne.
2
@mekston Nie ma przeciwników i goat musi sam siebie przebijać
25
Aż dziwne, że Ronaldo po wczorajszym partidazo się nie załapał
0
@Pawel13sz zobacz co w necie ludzie piszą i to nie są żarty
0
Messi strzela w 5 lidze na świecie: liga farmerow
Ronaldo strzela w arabskiej lidze: goat
0
@Paradoks o niee ale mi napisałeś chyba się załamie XD, a ty idź do ołtarzyka z ronaldo
0
@laikike1 hahha nagonki, nagonka to wczoraj na Messiego była, Ronaldo zawsze jest chwalony w mediach.
0
@MesQueUnClub96 ja się zapytam gdzie ty byłeś podczas finału MŚ
0
@Paradoks wow, daj mu złotą piłkę za to
2
@SLBenfica1904 pewnie nawet w eklapie by się nie utrzymało
0
@supraomnes1 wieczysta
2
Początek końca tego klubiku
3
@Comentateiro Barcelona odkąd odszedł Messi dwa razy z rzędu nie wyszła z grupy ligi mistrzów, tego już nie napiszesz bo ci nie pasuje co XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Messi jest kontuzjowany i są wątpliwości co do jego występu przeciwko Bayernowi.
4
Niesamowite jaki hejt spadł na Messiego po wczorajszym meczu, ludzie chyba serio mają jakiś problem do niego, a to był tylko jakiś puchar Francji, to co to będzie za 5 dni jak Bayern ich zmasakruje, to cały internet oczywiście obwini Messiego tak jakby on tam sam grał.
1
@Kondziubarca Moim zdaniem ten 'związek' nie ma dalej sensu i jeśli Messi przedłuży kontrakt, to moim zdaniem tylko strzeli sobie w kolano.
0
@_Specjalista ale czemu ty płaczesz typie? XD
0
@4drian0 Wow 60k :D pokazać ci posty które mają naprawdę dużo polubień?
0
@4drian0 Jakoś jak ronaldo strzelił z karnego w tej lidze co nikogo nie obchodzi to odrazu wstawili. Adminek ma mokro, bo Messi odpadł z jakiegoś śmiesznego pucharku XD
13
Ostatnio jak strzelił w lidze to nic nie wstawili, a teraz oczywiście jest twarzą porażki XD
0
Messi to chyba dziś ze 3 sprinty zrobił, restza meczu to spacer XD
6
@DonAndresFCB no teraz oni mu piłkę podawali, żeby coś zrobił a on trzy razy ją oddał XD widziałeś to?
0
Typowe psg, nic nie grają i tylko indywidualności ich ratują
1
@PatrychoO Idealny przykład to Messi, zobacz jak zostawił całe serce na mundialu dla Argentyny, a w tym meczu chodzi i jest mu wszystko obojętne.
0
@DaPidejpi Przecież Bayern za 5 dni ich zgwałci