Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W europie to możemy co najwyżej buty czyścić Realowi, niestety ale taka jest brutalna prawda.
0
@Emhyr Też jestem takiego samego zdania. Takie info przed rewanżem z Bayernem byłoby za grube i w przypadku odpadnięcia poszłaby duża wina na Messiego.
0
@GeraltzKatalonii Też mam takie przeczucie, przecież Gerard Romeo by sobie nie wymyślał takich informacji z palca tylko musi coś wiedzieć, a w Argentynie odrazu poszło szybkie dementi, dziwne to
4
@Encore Gerard też jest blisko Messiego, a teraz jeszcze od Aguero może mieć jakieś informacje.
0
Gaston mówi że żadnego spotkania nie było i teraz komu tu wierzyć :D
0
Niesamowite co oni robią
9
Hiszpańska tiki taka XDDD że temu komentatorowi nie wstyd
7
Oby powrót
0
@Luciano99 Wiem, ale chodzi mi o to, że nic nie grali a Liverpool ich cisnął i nagle brama z niczego.
2
Typowy Real Madryt czyli bramka z dupy
7
Coraz częściej widzę, że Dudkowi się odkleja. Chłop siedział na ławie w realu i ego wywaliło w kosmos.
14
Rafa przyznaje, że Messi zasługuje, klasa
2
Myślicie że jest szansa na powrót do Barcelony?
26
Zasłużone
0
@Kgorecki2500 Fajnie, jak w czwartek oddamy tak pole gry to po pierwszej połowie nie będzie z czego zbierać.
1
9 strzałów cadiz na camp nou, Barcelona 6...
4
Te nasze czyste konta są mocno zakłamane, bo to ile nasi rywale marnują setki to hit.
3
Totalny brak kontroli nad meczem
0
Fati jest dramatyczny, przykre to
1
Nie podoba mi się, że teraz tak oddaliśmy piłkę cadiz, żeby to się źle nie skończyło.
4
Christensen to taki szef
2
Może mi ktoś powiedzieć jaki jest sens trzymać Roberto na boisku, bo podać do najbliższego i do tyłu to ja też bym umiał.
5
Jak tak united zagra z nami to nie będzie z czego zbierać Barcelony i kolejna kompromitacja w Europie.
1
@FCB24 ale kompleksik Messiego hahah boli co?
0
@Chaoss Dla kogo?
2
I co hejterzy? Cichutko hahaha
0
@kiper09 Dobrze, że to nie ty decydujesz :)
0
@TheNekro94 Najechali na niego tak że masakra XD
0
@Rust_Cohle ale co ty się chłopie odpaliłeś na Messiego, zrobił ci coś?
2
@bari_94 to nie zły flop xd widziałeś jego liczby w lidze francuskiej czy tak sobie pierdzielisz głupoty?