Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Psg z tym wuefistą wygląda 5x gorzej niż z Pochettino. Nie da się tego oglądać. Fatalny środek pola i dwóch słabiaków na środku obrony. Bayern ich bez problemu wyeliminuje. Mam nadzieje, że dzięki temu Messiemu znudzi się ten wielki paryski projekt i wróci do Barcelony.
2
Ten komentator Chabiniak jaki smutny po meczu haha, a potem ci powiedzą, że eleven za Barceloną :D
0
@Gomess Smutno się dzisiaj go oglądało, on tam wyglądał jak ciało obce.
1
@macio_944 Psg nie wygląda nawet jak drużyna
0
Hahaha frajerski klubik
0
@Barca-Messi10 Wiem jakie ma statystyki i to nie jest krytyka po prostu widać, że w Paryżu mniej mu zależy.
0
Oglądając Messiego w Argentynie a w Psg to dwaj różni zawodnicy, widać że w Paryżu nie zależy mu tak bardzo, czasami mam wrażenie, że w ogóle mu nie zależy.
0
Gdybyście mieli do wyboru zostawić Xaviego, albo brać w jego miejsce Tuchela, to jaki byłby wasz wybór?
0
I wyjdzie po takim meczu Laporta i powie, że jest zadowolony, a wuefista dalej będzie trenował :)
2
Oni wyglądają dzisiaj na tym boisku, jakby grali ze sobą po raz pierwszy.
4
70 baniek za skrzydłowego, który podaje tylko do najbliższego XD to po co on jest na boisku.
2
Fati jest tak tragiczny... Po sezonie jakieś getafe wita
3
Ale akcje zrobili wow
0
@mekston A kogo będą obchodzić te nic nie znaczące puchary?
0
@Chaoss Już nie chodzi o to, że nie byłeś za Argentyną, bardzo często widziałem jak umniejszasz Messiemu całej jego kariery, albo obwiniałeś go za porażki Barcelony.
0
@Chaoss Myślisz, że nie widziałem twoich komentarzy na jego temat zwłaszcza podczas mundialu? Poza tym widziałem wiele osób, które też na ciebie piszą w ten sposób, jak widzisz chyba zapracowałeś sobie na taki tytuł :)
1
@Chaoss Haha wylazł największy hejter Messiego i jeszcze wciągnął w dyskusje żonę Messiego, chory człowiek
0
@Deviler Wiem wiem, bardziej śmieszy mnie afiszowanie się tą kartą już nie ważne czy jest sztuczna czy nie.
0
Ciekawe czy karta kredytowa, którą trzyma w ręce jest jej czy Ronaldo :)
3
Chyba po ptakach
0
Już sędzia przestaje kontrolować mecz
29
Wykupili transmisje do jego meczów, żeby ludzie mogli zobaczyć jak kopie się po czole XD
19
Romero znów wygrał XD
1
Ale bzdury
0
Gdybyście mieli wymienić jak dotąd top 3 najlepszych środkowych obrońców na świecie, to jaka byłaby wasza trójka?
0
@zeko0 Ta bez kitu on zawsze te jeansy nosi co nie? XD
3
Haha mistrzowskie selfie mają chłopaki
1
@HighestInTheRoom Dlaczego w końcu, ja wiem, że Messi nie ma jakiegoś nowoczesnego stylu, bo to nie jego bajka, ale parę razy miał fajną stylówe :)
15
Leo jak sprytnie się ubrał, żeby nikt go nie rozpoznał :D
1
@Lionel_Messi10 Możesz wysłać co napisał Achraf? Bo to jeden z najlepszych dziennikarzy jeśli chodzi o Barcelone, a nie widziałem, żeby on coś pisał na ten temat.