3

Psg z tym wuefistą wygląda 5x gorzej niż z Pochettino. Nie da się tego oglądać. Fatalny środek pola i dwóch słabiaków na środku obrony. Bayern ich bez problemu wyeliminuje. Mam nadzieje, że dzięki temu Messiemu znudzi się ten wielki paryski projekt i wróci do Barcelony.

2

Ten komentator Chabiniak jaki smutny po meczu haha, a potem ci powiedzą, że eleven za Barceloną :D

0

@Gomess Smutno się dzisiaj go oglądało, on tam wyglądał jak ciało obce.

1

@macio_944 Psg nie wygląda nawet jak drużyna

0

Hahaha frajerski klubik

0

@Barca-Messi10 Wiem jakie ma statystyki i to nie jest krytyka po prostu widać, że w Paryżu mniej mu zależy.

0

Oglądając Messiego w Argentynie a w Psg to dwaj różni zawodnicy, widać że w Paryżu nie zależy mu tak bardzo, czasami mam wrażenie, że w ogóle mu nie zależy.

0

Gdybyście mieli do wyboru zostawić Xaviego, albo brać w jego miejsce Tuchela, to jaki byłby wasz wybór?

0

I wyjdzie po takim meczu Laporta i powie, że jest zadowolony, a wuefista dalej będzie trenował :)

2

Oni wyglądają dzisiaj na tym boisku, jakby grali ze sobą po raz pierwszy.

4

70 baniek za skrzydłowego, który podaje tylko do najbliższego XD to po co on jest na boisku.

2

Fati jest tak tragiczny... Po sezonie jakieś getafe wita

3

Ale akcje zrobili wow

0

@mekston A kogo będą obchodzić te nic nie znaczące puchary?

0

@Chaoss Już nie chodzi o to, że nie byłeś za Argentyną, bardzo często widziałem jak umniejszasz Messiemu całej jego kariery, albo obwiniałeś go za porażki Barcelony.

0

@Chaoss Myślisz, że nie widziałem twoich komentarzy na jego temat zwłaszcza podczas mundialu? Poza tym widziałem wiele osób, które też na ciebie piszą w ten sposób, jak widzisz chyba zapracowałeś sobie na taki tytuł :)

1

@Chaoss Haha wylazł największy hejter Messiego i jeszcze wciągnął w dyskusje żonę Messiego, chory człowiek

0

@Deviler Wiem wiem, bardziej śmieszy mnie afiszowanie się tą kartą już nie ważne czy jest sztuczna czy nie.

0

Ciekawe czy karta kredytowa, którą trzyma w ręce jest jej czy Ronaldo :)

3

Chyba po ptakach

0

Już sędzia przestaje kontrolować mecz

29

Wykupili transmisje do jego meczów, żeby ludzie mogli zobaczyć jak kopie się po czole XD

19

Romero znów wygrał XD

1

Ale bzdury

0

Gdybyście mieli wymienić jak dotąd top 3 najlepszych środkowych obrońców na świecie, to jaka byłaby wasza trójka?

0

@zeko0 Ta bez kitu on zawsze te jeansy nosi co nie? XD

3

Haha mistrzowskie selfie mają chłopaki


1

@HighestInTheRoom Dlaczego w końcu, ja wiem, że Messi nie ma jakiegoś nowoczesnego stylu, bo to nie jego bajka, ale parę razy miał fajną stylówe :)

15

Leo jak sprytnie się ubrał, żeby nikt go nie rozpoznał :D

1

@Lionel_Messi10 Możesz wysłać co napisał Achraf? Bo to jeden z najlepszych dziennikarzy jeśli chodzi o Barcelone, a nie widziałem, żeby on coś pisał na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?