0

Czemu Chukwueze siedzi w tym Villarrealu już tyle lat? Solidny skrzydłowy z dobrym dryblingiem, nie wierzę że nikt by go nie chciał.

0

Camavinga będzie wchodził z ławki chyba do końca swojej kariery XD

0

Benzema to jeszcze Lewego na luzie wyprzedzi w klasyfikacji strzelców z taką formą Polaka

11

0

@Dembouz1899 Przecież to tylko luźna rozkmina stary, a my gramy kupę od dłuższego czasu

0

@Medium No wiesz jak oni wygrają ligę to możliwe, że będziemy z nimi w grupie w lm, bo wątpię że my wygramy ligę, a wtedy już nie jeden a dwa mecze będą z nimi :)

0

Gdybyśmy wyszli w naszym najmocniejszym składzie na obecny Arsenal, to ile byśmy dostali tak realnie?

0

@Lionel_Messi10 Nie siedzę na tej stronie godzinami, więc nie widziałem :)

0

@Firestone Też o tym pisałem, ale kilka łebków na mnie naskoczyło, że nie mogą go celebrować, bo przecież Messi pokonał ich reprezentacje w finale XD najgłupszy argument jaki słyszałem.

0

Christophe Galtier: Czy na stadionie będzie celebracja Messiego z okazji zdobycia mistrzostwa świata?
Skupiamy się na grze, nie ma zapotrzebowania ani potrzeby celebrowania Leo Messiego. Mam nadzieję, że fani będą go celebrować, a my mamy wielkie szczęście, że go mamy.
https://x.com/Messi30FCviid/status/1610973238900785153

3

Argentyna już nie będzie nosić tej plakietki za copa america jeśli wygrali mundial, czy będę mieli dwie jak to wygląda?



26

I co tu się dziwić Messiemu, że nie chce tu wracać

1

@okiemtypera_lucaxx95 Mam tak samo, od meczu na Anfield taki mecz jak dziś spływa po mnie totalnie.

3

Pachnie kompromitacją

1

Wychodzi dembele sam na sam i zamiast wybrać sobie któryś róg w który będzie strzelać, to wali w bramkarza XD

1

Depay nawet na tle 3-ligowca nic nie pokazuje.

1

Haha chłop co szpagat zrobił

0

Dembele solidnie podtrzymuje formę z mistrzostw świata

0

Co to było?? XD

4

Ale huknął z tej bani co za dzik

17

Leo i Ney :)


0

Jak oceniacie na ten moment kadencje Laporty?

0

@TheNekro94 Mbappe z Hakimim dostali 3 dni wolnego i pojechali razem na mecz NBA.

0

@TheNekro94 Po prostu nie trawie tego klubiku, a twoje argumenty nie przemawiają do mnie.

0

@TheNekro94 @Encore A jakie to ma znaczenie? Gra u Ciebie najlepszy piłkarz w historii, wygrał najważniejsze trofeum w piłce nożnej o którym marzył całą swoją karierę i nie zrobisz mu żadnej uroczystości, bo akurat pokonał twój kraj ? To ja bym nie chciał grać w takim klubie, bo to brak szacunku i tyle.

6

RMC: Psg nie podjęło jeszcze decyzji, jaki hołd odda Messiemu za wygranie mistrzostwa świata, ale sprawa jest delikatna. W środowisku klubowym wiedzą, że jeśli odbędzie się uroczystość, to muszą utrzymać w ryzach uczucia wszystkich.
Co za żałosny klubik boją się, że urażą uczucia Kylianka i odejdzie od nich XD Leo uciekaj stamtąd nawet do City.

1

@mekston Jak on miał problem z tym, że Messi wrzucał za dużo zdjęć z pucharem na Instagramie XD on już jest przesiąknięty tą zazdrością od Ronaldo chyba.

9

Cristiano Ronaldo: Zwycięstwo Arabii Saudyjskiej nad Argentyną potwierdza rozwój Arabskiej piłki.

1

@mekston Wiem, słyszałem niestety. Po prostu głupio się jeszcze łudzę, ale wiem, że nie ma szans.

1

@mekston Ciekawe czy chłop sobie czegoś nie zrobił, bo on wygląda na jakiegoś psychola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?