Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Chukwueze siedzi w tym Villarrealu już tyle lat? Solidny skrzydłowy z dobrym dryblingiem, nie wierzę że nikt by go nie chciał.
0
Camavinga będzie wchodził z ławki chyba do końca swojej kariery XD
0
Benzema to jeszcze Lewego na luzie wyprzedzi w klasyfikacji strzelców z taką formą Polaka
11
Kompany jest w team Messi
https://x.com/Messi30FCviid/status/1611012698195599361
0
@Dembouz1899 Przecież to tylko luźna rozkmina stary, a my gramy kupę od dłuższego czasu
0
@Medium No wiesz jak oni wygrają ligę to możliwe, że będziemy z nimi w grupie w lm, bo wątpię że my wygramy ligę, a wtedy już nie jeden a dwa mecze będą z nimi :)
0
Gdybyśmy wyszli w naszym najmocniejszym składzie na obecny Arsenal, to ile byśmy dostali tak realnie?
0
@Lionel_Messi10 Nie siedzę na tej stronie godzinami, więc nie widziałem :)
0
@Firestone Też o tym pisałem, ale kilka łebków na mnie naskoczyło, że nie mogą go celebrować, bo przecież Messi pokonał ich reprezentacje w finale XD najgłupszy argument jaki słyszałem.
0
Christophe Galtier: Czy na stadionie będzie celebracja Messiego z okazji zdobycia mistrzostwa świata?
Skupiamy się na grze, nie ma zapotrzebowania ani potrzeby celebrowania Leo Messiego. Mam nadzieję, że fani będą go celebrować, a my mamy wielkie szczęście, że go mamy.
https://x.com/Messi30FCviid/status/1610973238900785153
3
Argentyna już nie będzie nosić tej plakietki za copa america jeśli wygrali mundial, czy będę mieli dwie jak to wygląda?
26
I co tu się dziwić Messiemu, że nie chce tu wracać
1
@okiemtypera_lucaxx95 Mam tak samo, od meczu na Anfield taki mecz jak dziś spływa po mnie totalnie.
3
Pachnie kompromitacją
1
Wychodzi dembele sam na sam i zamiast wybrać sobie któryś róg w który będzie strzelać, to wali w bramkarza XD
1
Depay nawet na tle 3-ligowca nic nie pokazuje.
1
Haha chłop co szpagat zrobił
0
Dembele solidnie podtrzymuje formę z mistrzostw świata
0
Co to było?? XD
4
Ale huknął z tej bani co za dzik
17
Leo i Ney :)
0
Jak oceniacie na ten moment kadencje Laporty?
0
@TheNekro94 Mbappe z Hakimim dostali 3 dni wolnego i pojechali razem na mecz NBA.
0
@TheNekro94 Po prostu nie trawie tego klubiku, a twoje argumenty nie przemawiają do mnie.
0
@TheNekro94 @Encore A jakie to ma znaczenie? Gra u Ciebie najlepszy piłkarz w historii, wygrał najważniejsze trofeum w piłce nożnej o którym marzył całą swoją karierę i nie zrobisz mu żadnej uroczystości, bo akurat pokonał twój kraj ? To ja bym nie chciał grać w takim klubie, bo to brak szacunku i tyle.
6
RMC: Psg nie podjęło jeszcze decyzji, jaki hołd odda Messiemu za wygranie mistrzostwa świata, ale sprawa jest delikatna. W środowisku klubowym wiedzą, że jeśli odbędzie się uroczystość, to muszą utrzymać w ryzach uczucia wszystkich.
Co za żałosny klubik boją się, że urażą uczucia Kylianka i odejdzie od nich XD Leo uciekaj stamtąd nawet do City.
1
@mekston Jak on miał problem z tym, że Messi wrzucał za dużo zdjęć z pucharem na Instagramie XD on już jest przesiąknięty tą zazdrością od Ronaldo chyba.
9
Cristiano Ronaldo: Zwycięstwo Arabii Saudyjskiej nad Argentyną potwierdza rozwój Arabskiej piłki.
1
@mekston Wiem, słyszałem niestety. Po prostu głupio się jeszcze łudzę, ale wiem, że nie ma szans.
1
@mekston Ciekawe czy chłop sobie czegoś nie zrobił, bo on wygląda na jakiegoś psychola.