1

@maroon na minusie

3

Czasami nie wierzę w ludzi. Wczoraj zmarła jedna z największych legend piłki nożnej, a jedyne zmartwienie ludzi w komentarzach pod zdjęciem Messiego jest takie, że Leo pożegnał Pele w najzimniejszy sposób ze wszystkich piłkarzy, serio?

1

Ronaldo zerwał negocjacje z klubem z Arabi i na dniach ma podpisać kontrakt z klubem, który na co dzień gra w lidze mistrzów, jak myślicie co to za klub?

0

@AdrianJaniak Czyli myślisz, że nie wróci nawet na jakiś mecz pożegnalny czy coś takiego?

1

Dokładnie, nigdy nie widziałem, żeby wstawiał jak ogląda mecz Barcelony, gdy był jeszcze naszym graczem.

1

Psg remisuje pięknie, oby ten klubik nigdy nie wygrał ligi mistrzów :)

0

@Cotutajsiedzieje Możliwe, ja tam nie wierzę w każde jego słowo, bo on zawsze gadał rzeczy pod publiczkę, a potem mówił jedno, a robił drugie.

0

@Faro On od odejścia z Barcelony nie ogląda żadnych meczów Barcelony, a nie którzy chcą, żeby jeszcze tutaj wrócił.

5

Swoją drogą te włosy Leo, to chyba jeden z najgorszych jego stylów w całej karierze XD.

0

Wie ktoś może czy oficjalny profil na instagramie Mourinho prowadzi on sam, czy ma od tego kogoś, bo widzę, że pod zdjęciem Messiego pogratulował mu zdobycia mistrzostwa świata. Trzeba przyznać, że Mourinho był kiedyś bucem, ale na przestrzeni lat bardzo się zmienił.

2

@PatrychoO Ty już chyba poszedłeś po papier XDD

2

@kamiVeB Ale stuleja

0

@FcBarcelonaFanMSN @karci0 Messi musiał wyjechać do europy, żeby zrobić karierę i to trwało kilka lat, więc normalne, że znalazła sobie jakiegoś chłopaka, tym bardziej, że była w takim wieku nastoletnim. A kiedy Leo wrócił do Argentyny rzuciła swojego chłopaka i pojechała zamieszkać z Messim do Barcelony. Ale tak jest z nim dla pieniędzy, dlatego są już razem prawie 20 lat i mają trójkę dzieci. Ahh ta 'Golddiggerka' XDD.

0

@MarioVeB! Chce, żeby ludzie zobaczyli jaki to jest debil, a ty odrazu jako jedyny w tej dyskusji najeżdżasz na mnie XD.

0

@MarioVeB! Ale co ty do mnie masz typie? Jak szukasz zaczepki trzeba było pominąć tą dyskusje.

3

@PatrychoO Nie których chyba boli, że można mieć taką fajną rodzinę jak Messi, piękną żonę i wspaniałe dzieci.

0

@Worny Wkurza mnie ten typ po prostu, ale to ostatni raz kiedy to wrzucam.
@FcBarcelonaFanMSN Mam nadzieję, że żartujesz.

9

To już choroba

28

Vicente del Bosque: Robiłem wszystko, żeby Messi został zawodnikiem reprezentacji Hiszpanii, ale on zawsze odmawiał. Bardzo kocha swój kraj.

0

@konrad1661 Serio? I co się z nim stało?

29


Suarez wpada na święta do Leo.

16


Chłop od 4 dni wrzuca zdjęcie Antoneli i przypomina, że jest mistrzem świata, ohydny stulejarz.

15

Francesc Aguilar: Fifa rozważa pominięcie procesu głosowania na nagrodę The Best i wręczyć bezpośrednio nagrode Leo Messiemu.

3

Nie no Messi jest teraz królem instagrama, wrzucił nowe zdjęcie i w 10 minut 2 miliony XD.

0

@Katalończyk 99 Tak, niesamowite w jakim tempie to rośnie. Myślisz, że na ilu się zatrzyma? :)

0


Można było się tego spodziewać, szkoda tylko, że w tym śmiesznym klubiku, wolałbym już go zobaczyć w City jeśli nie Barcelona.

16

Do końca dzisiejszego dnia zdjęcie Leo wbije 70M polubień, niesamowite. Bardzo długo to zdjęcie będzie top 1.

2

@Encore Ja wiem, że ty jesteś fanem Ronaldo, ale to nie będzie taka skala co mistrzostwa świata.

1

@koziar już nie dadzą rady, bo Leo właśnie wbił 60M pod zdjęciem.

8

Zdjęcie Messiego właśnie osiągnęło 60M polubień na Instagramie, coś niesamowitego. Co musiałoby by się stać, żeby ktoś to przebił i czy jest to w ogóle wykonalne? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?