0


Mbappe z Leo chyba średnio się lubią.

0

@kempnou Ale ty dobrze przeczytałeś co ja napisałem? Czy ja pisałem o de jongu? Pisze, że jego dziewczyna i Van dijk.

0

@Jakchcesz Wiesz ja tego nie sprawdzałem, po prostu przewinęło mi się to gdzieś na Twitterze i chciałem się z tym tutaj podzielić nic więcej.

19

Van dijk i dziewczyna Frenkiego przestali obserwować Messiego na insta, zawsze mnie śmieszy jak dorośli ludzie traktują na poważnie Instagrama, tak jakby to było prawdziwe życie. Tak samo żona Messiego przestała śledzić insta Barcelony.

1

@Vebrol niestety to prawda i nie wiem gdzie to się wszystko zaczęło, może od tych trzech wygranych w lm.

35


Wtedy Messi był wyśmiewany, a teraz współczucie Ronaldo XD

0

@mekston Oczywiście, że nie stawiałem.

0

@mekston Wydaje mi się, że spośród wszystkich użytkowników na tej stronie ty najczęściej pisałeś o Portugalii, ale na szczęście już nie musimy się nimi przejmować :)

1

@mekston

1

@mekston Już dziennikarz, który jest blisko Argentyny i jest tam w Katarze powiedział, że nie będzie żadnych kar i normalnie wszyscy zagrają w półfinale.

10

Teraz wszyscy się użalają nad Ronaldo, ale gdyby to było o Messim to byłyby same śmiechy chichy. Wczoraj Messi był złem całego świata bo awansował.

0

@mekston Portugalia była tak mocna czy Szwajcaria taka słaba w 1/8?

3

Maroko powoli siada niedobrze...

0

@mekston Nie prowokuj :)

0

Coś czuję, że Ronaldo wejdzie i uratuje Portugalie, ale obym się mylił.

0

Bruno jaki nurek XD

0

Ale wyskoczył, jak Ronaldo.

0

Ależ mi się podoba gra Maroko, brawo.

0

@VamosRakieta Ivan w półfinale będziesz za swoimi czy Argentyna?

5

Portugalia dzisiaj raczej nie będzie mieć problemów i to będzie podobny mecz do tego ze Szwajcarią.

0

@masq Weź się już nie pogrążaj typie. Gdyby coś takiego Ronaldo zrobił, to byś go bronił XD

0

Według was te słowa Leo do van Gaala po meczu były na miejscu, czy nie potrzebne to było? Bo czytam, że Messi stał się toksyczny.

1

@macio_944 Zazdroszczę, smacznego :)

7


Oj kolega tutaj potrzebuje chyba pewnej maści :)

19

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1601344361286991878
Bramkarz Holandii docenia rzuty karne Leo.

7

@masq Pięknie widzieć twój ból dupy, nie ma nic lepszego na tej stronie ;)

0

@koziar Zgadzam się totalnie.

0

@ChampionLW Dziwisz mu się?

15

Szkoda że Argentyna tak nie grała jak miała 2-0...

0

@talizmo hahahahhaah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?