3

@mekston

11


Tagliafico zamiast Acuny.

2

Nigdy się tak nie stresowałem przed meczem jak dzisiaj...

0


O kurde, czyli chyba zmiana taktyki.

0

@mekston Im bliżej meczu tym bardziej czuję niestety, że Francja to wygra, po prostu spójrz tylko na ten skład ehh.

0

@mekston no tak

1


Ale paka

0

@Encore Czyli na bazie tych statystyk chcesz powiedzieć, że Mbappe był lepszy od Leo w wieku 23 lat? XD

0

@takisobiektos Giroud ma nie zagrać od pierwszej minuty. Co ci nie pasuje w tej obronie niby? Chyba meczów nie oglądasz.

0

@wierbafcb też tak sądzę

6

https://x.com/GoldMessi10/status/1604174849282564096
Argentyńskie media piszą, że Scaloni jednak zdecydował się na 5 obrońców. Co sądzisz? Moim zdaniem słusznie. @mekston

4


Syn Messiego jak na 10 lat już jest mega dojrzały.

2

@Encore Dobrze trenerze, podaj skład.

3


Szanse Leo rosną.

0

@Ptasior Ja tak samo.

3

Martinez, Molina, Romero, Otamendi, Acuna, De Paul, Enzo Fernandez, McAllister, Messi, Alvarez
Jedenasty zawodnik zostanie wybrany między Lisandro Martinezem, a Angelem Di Marią (dwie różne taktyki) @mekston

0

@verdant @mekston Ogólnie ja w tym meczu wyszedłbym 5 obrońców, bo w 4 z tyłu będzie bardzo ciężko upilnować Mbappe. Swoją drogą już są takie przecieki, że Scaloni się zdecyduje na 5 obrońców.

0

Waszym zdaniem ten finał w niedziele będzie cięższy dla Argentyny niż finał w 2014?

4

Czy można śmiało powiedzieć, że Messi zagra w niedziele swój najważniejszy mecz w karierze?

0

No to w niedzielę Mbappe gra dla siebie i dla swojego idola. Pewnie Ronaldo wykona tam jakiś telefon, żeby zmotywować żółwia :)

3

Ale Francja ma farta w tym meczu.

0

Piękne wejście w żółwia

0

Czerwona kartka i elo

4

Przecież tutaj Theo faulował XDD

11

Wszedłem na FB, bo myślałem że ludzie są pod wrażeniem gry Leo w dzisiejszym meczu, ale to jaki zobaczyłem ból dupy, to odrazu wyszedłem z FB. Chciałbym wiedzieć co Messi im zrobił, że tak go hejtują polaczki.

0

Chciałbym teraz zobaczyć te same osoby, które były tutaj po meczu z Arabią, ale domyślam się gdzie teraz siedzę, dajmy im spokój :)

0

Chorwacja już wszystko na jedną karte.

45

Oby teraz Argentyna była czujna i strzeliła jak najszybciej na 3-0, bo dogrywki z Chorwatami wiadomo jakie są.

0

Szkoda, że Alvarez tego nie trafił, bo Messiemu będzie ciężko z karnego.

0

@Rust_Cohle Od początku kiedy Messi przyszedł do psg zauważyłem, że nie mają jakiś dobrych relacji, żółw pewnie nie był zadowolony, gdy Leo przyszedł do nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?