Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@mekston
11
Tagliafico zamiast Acuny.
2
Nigdy się tak nie stresowałem przed meczem jak dzisiaj...
0
O kurde, czyli chyba zmiana taktyki.
0
@mekston Im bliżej meczu tym bardziej czuję niestety, że Francja to wygra, po prostu spójrz tylko na ten skład ehh.
0
@mekston no tak
1
Ale paka
0
@Encore Czyli na bazie tych statystyk chcesz powiedzieć, że Mbappe był lepszy od Leo w wieku 23 lat? XD
0
@takisobiektos Giroud ma nie zagrać od pierwszej minuty. Co ci nie pasuje w tej obronie niby? Chyba meczów nie oglądasz.
0
@wierbafcb też tak sądzę
6
https://x.com/GoldMessi10/status/1604174849282564096
Argentyńskie media piszą, że Scaloni jednak zdecydował się na 5 obrońców. Co sądzisz? Moim zdaniem słusznie. @mekston
4
Syn Messiego jak na 10 lat już jest mega dojrzały.
2
@Encore Dobrze trenerze, podaj skład.
3
Szanse Leo rosną.
0
@Ptasior Ja tak samo.
3
Martinez, Molina, Romero, Otamendi, Acuna, De Paul, Enzo Fernandez, McAllister, Messi, Alvarez
Jedenasty zawodnik zostanie wybrany między Lisandro Martinezem, a Angelem Di Marią (dwie różne taktyki) @mekston
0
@verdant @mekston Ogólnie ja w tym meczu wyszedłbym 5 obrońców, bo w 4 z tyłu będzie bardzo ciężko upilnować Mbappe. Swoją drogą już są takie przecieki, że Scaloni się zdecyduje na 5 obrońców.
0
Waszym zdaniem ten finał w niedziele będzie cięższy dla Argentyny niż finał w 2014?
4
Czy można śmiało powiedzieć, że Messi zagra w niedziele swój najważniejszy mecz w karierze?
0
No to w niedzielę Mbappe gra dla siebie i dla swojego idola. Pewnie Ronaldo wykona tam jakiś telefon, żeby zmotywować żółwia :)
3
Ale Francja ma farta w tym meczu.
0
Piękne wejście w żółwia
0
Czerwona kartka i elo
4
Przecież tutaj Theo faulował XDD
11
Wszedłem na FB, bo myślałem że ludzie są pod wrażeniem gry Leo w dzisiejszym meczu, ale to jaki zobaczyłem ból dupy, to odrazu wyszedłem z FB. Chciałbym wiedzieć co Messi im zrobił, że tak go hejtują polaczki.
0
Chciałbym teraz zobaczyć te same osoby, które były tutaj po meczu z Arabią, ale domyślam się gdzie teraz siedzę, dajmy im spokój :)
0
Chorwacja już wszystko na jedną karte.
45
Oby teraz Argentyna była czujna i strzeliła jak najszybciej na 3-0, bo dogrywki z Chorwatami wiadomo jakie są.
0
Szkoda, że Alvarez tego nie trafił, bo Messiemu będzie ciężko z karnego.
0
@Rust_Cohle Od początku kiedy Messi przyszedł do psg zauważyłem, że nie mają jakiś dobrych relacji, żółw pewnie nie był zadowolony, gdy Leo przyszedł do nich.