0

@Kozinho. Portugalia

0

@Kessie dlaczego?

0

@Encore Gdzie ta twoja mocarna Brazylia? Przecież byli już w finale :)

5


Następnym razem troszkę więcej pokory

0

Kurde, a z Koreą działało :)

0

@mekston Jak widzisz ten mecz? Argentyna odda piłkę czy Holandia będzie przeważać?

5


Ale śmieszki :)

0

@mekston Gra, jest w przewidywanych składach.

0

https://x.com/Messi30FC/status/1601138840227352577
L'Equipe: Louis van Gaal przygotował na dzisiejszy mecz plan powstrzymania Messiego.

10

Czesiu myśli, że każde pytanie w jego stronę to krytyka i się odrazu odpala XDD

5

@Comfortable_ @Rewolucja123 Mam wielką nadzieję, że Argentyna zamknie mu twarz, bo zbyt pewny siebie jest. On już po meczu Argentyny z Australią w studiu mówił, że to będzie łatwy mecz dla Holandii.

0

https://x.com/Messi30FC/status/1600613634933137411
Rafael van der Vaart: Messi w meczu z Australią pokazał się ponownie na tym turnieju, ale jego koledzy z drużyny nie są tak świetni. Spodziewam się, że zakończy się wynikiem 3-0 dla Holandii.

0


Rodrigo pisze, że wszystko dobrze z nim.

0

@Mns21 Bardzo przeciętny skład niestety.

0


No to chyba po Argentynie...

0

Może trochę nietypowy temat, ale najładniejsza partnerka lub żona piłkarza dla was to?

0

@JohnA Co? To chyba wczoraj meczu nie oglądałeś. Pepe dobry mecz i bramka, to samo Guerreiro solidny mecz i bramka, a Ramos przecież hat tricka strzelił, więc o czym ty gadasz?

0

@MESSIah16 Nazwiska nie grają, ale zobacz jaką Argentyna gra toporną piłkę, często muszą polegać na geniuszu Leo, a jak on czegoś nie wyczaruje to mają problemy. Nie ma tam w ogóle drużyny oni polegają na indywidualnościach.

0

@MESSIah16 Sorry jestem fanem Leo i kibicuje Argentynie, ale w nazwiskach w składzie to oni nawet nie stoją obok Portugalii.

2

Wczoraj po meczu Portugalii zdałem sobie sprawę jaką słabą kadrę na Argentyna w porównaniu np z taką Portugalią, przepaść. Na każdej pozycji top grajek.

6

Serio nitro dostał dożywotniego bana na YT? Coś pięknego :)

0

@mekston Ale pamiętaj, że mecz dopiero w sobotę także obie drużyny będą wypoczęte.

2

@Dejvo W skrócie krytykuje ona trenera Portugalii, że Ronaldo siedział na ławce prawie cały mecz i używa zdania ”jaka szkoda, że ludzie nie mogli cieszyć się najlepszym zawodnikiem na świecie na murawie" :)

0


Oho Georgina atakuje uwaga XDD

0

Jeśli Ronaldo wygra mundial (oby nie) to jeszcze bardziej będzie mi szkoda tego nieszczęsnego 2014 roku...

0

@mekston Teraz jest 2 dni przerwy to odpoczną.

2

@hayek W mojej opinii Ronaldo tego szczęścia miał trochę więcej, pierwszy przykład z brzegu, to finał MŚ 2014 przegrany pechowo przez Leo, a dwa lata później Ronaldo wygrywa niespodziewanie euro do tego wychodząc z trzeciego miejsca w grupie...

1

@macio_944 Tak, zaczęło się od baraży, a teraz jeszcze drabinka... Czasami ciężko to jego szczęście wytłumaczyć, tak jakby ktoś nad tym czuwał.

28

Ronaldo przez całą swoją karierę miał szczęście, którego Messiemu często brakowało.

1

Ronaldo ledwo biegł do tej piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?