0

Mam nadzieję, że Balde dostanie powołanie na mundial, zasługuje jak mało kto.

7

Ta gra w dziesiątkę powinna pokazać Xaviemu, że istnieje inny styl gry niż ta jego rzekoma dominacja. Osasuna miała piłkę i zero pomysłu na atak, Barca ma dobrych graczy na kontrę i może warto jednak czasem oddać piłkę i się cofnąć.

32

5

'Ciężko to wytłumaczyć chyba nie było w historii drugiej tak słabej drużyny która by wszystko wygrywała jakimś cudem'
Ale na śmietankowej boli hahaha

21

Alejandro Balde jest piękny, to będzie nasz Alphonso Davies.

11

14

Hahha już się zaczyna ekspercki z eleven mówią, że to bardziej osasuna ten mecz przegrała niż Barcelona wygrała XD

1

Ależ mental! BRAWO!!!!

13


O kurde

0

Żółta kartka dla rywala? Niemożliwe

0

Osasuna klepie se Barcelone na luzaku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Pomoc znów nie istnieje zresztą bardzo często nie istnieje

2

Hahhaha to nie jest faul? XDD

0

Leo Messi prawie podjął decyzję o odejściu z Psg pod koniec obecnego sezonu. Głównym powodem jest jego rodzina. Nie osiedlili się we Francji. [El Nacional]

0

Nie zdziwię się, że teraz Ronaldo nie odejdzie w styczniu, jak zobaczył, że ma szansę zagrać przeciwko Barcelonie. Jeszcze pewnie znając życia to zagra przeciwko nam mecz życia.

0

Ronaldo ponoć zapisał swoje dzieci do szkoły w Lizbonie, więc prawdopodobnie już go nie będzie jak zagramy z United.

4

I powiedzcie, że te śmieszne losowania nie są ustawione, w tamtym roku kiedy była okazja na Messi vs Ronaldo oczywiście tak wylosowali tylko, że losowanie było powtórzone.

0

No to niestety Messi znów odpada w 1/8.

14

7

https://x.com/Messi30FC/status/1589300423122628608
Peter Crouch: Jeśli wolisz Ronaldo od Messiego nie rozumiesz dobrze futbolu.

0

Ładnie sobie radzi Lenglet na tym wypożyczeniu, może znajdzie się jakiś klub dla niego i coś tam Barcelona zarobi.

6

Niesamowite, że Ronaldo dalej wykonuje rzuty wolne kiedy w United jest Eriksen.

0

@Survier Chłop co się nazywa survier jeszcze będzie coś gadać haha

0

@Medium Ronaldo psycha siada w tym meczu

0

Hahhaha ale Ronaldo to jest dzban XDD

0

Ludzie co uwierzyli, że united wraca bo wygrali kilka meczów z ogórkami XD

0

@KacperVEB Przecież oni mają spine

4


Co mu chłop z buta wszedł XD

0

Rzuty rożne w Barcelonie to jedno wielkie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?