Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niby to dopiero faza grupowa, a psg już frajerzy XD
0
@trolownik W Barcelonie bardzo często mu się takie mecze zdarzały
6
Tragiczny mecz Messiego
0
No i pięknie psg z drugiego miejsca :)
3
@Barwindg Po prostu Pan Darek to legenda :)
0
Ale ten Soler jest tragiczny dobrze, że Barcelona go nie kupiła, bo było zainteresowanie.
0
@maniak33333 Oczywiście, że masz rację w takiej formie Leo zawsze może zrobić coś z niczego, po prostu było już kilkadziesiąt takich meczów za czasów gry w Barcelonie no i zawyczaj tak wyglądał cały jego mecz czyli człapanie.
0
@Arnold1234 Ale nie mają zapewnianego pierwszego miejsca, więc jak wyjdą z drugiego to znów trafią na jakiś Real i odpadną
@MESSIah16 W 1/8 znów się zesrają tak jak ten klubik żałosny to lubi robić
1
@Rust_Cohle Ja go z ławki wpuszczam idealny na podmęczonego rywala, polecam :)
0
To jest ten zwycięski projekt potężnego psg?
0
@maniak33333 A czy ja napisałem o całym sezonie? Czytaniem ze zrozumieniem, napisałem że w tym meczu :)
1
Ciekawe czy Messi się w ogóle spocił w tej pierwszej połowie, chłop sobie chłodzi po boisku, gdyby się nie nazywał Messi to zmiana po przerwie.
0
@hefaj6 bez przesady
2
Ale te psg jest cieniutkie, trafią na takie City czy Bayern to odpadają znów
0
@tbas niestety on tu nie wróci ja już się pogodziłem. On w ogóle od transferu do psg stracił u mnie sporo. Wiele rzeczy mi się nie podobały w jego zachowaniu czy decyzjach.
2
@Kondziubarca Czyli już wiemy, że nie Barcelona, więc albo przedłużenie kontraktu z psg albo Mls.
0
@Medium no masz rację, ale nie chciałbyś jego powrotu?
4
@Kondziubarca może masz rację, ale jednak trochę boli, bo miałem nadzieję na jego pożegnanie przy pełnym stadionie. Widać też, że jego relacje z Laportą praktycznie nie istnieją.
0
@Medium dlaczego?
4
https://x.com/Messi30FC/status/1587600682797993986
Nie no, jak Messi uczy siebie i swoje dzieci języka francuskiego, to chyba znamy jego decyzję już przed mundialem.
5
No to chyba nici z powrotu Messiego do Barcelony
27
Rozwaliło mnie to :)
0
Kurde myślałem, że Messi będzie chciał przebić Ronaldo w bramkach w LM a on myśli o MLS szkoda.
2
@Marcelinho99 A dlaczego ma nie wrócić i pożegnać się z kibicami?
0
Ciekawe o jakie kwasy chodzi.
4
Nie wiem, dlaczego w ogóle Messi rozważa taki kierunek w takiej formie. Chyba tylko dlatego, że Suarez też idzie do ligi amerykańskiej.
0
Myślę że po sezonie fajnie byłoby wyciągnąć tego Arnau Martineza z Girony
1
Laboga jaki smutny XDD
0
@cules100pro idź tam broń swojego Xaviego
0
Messi przez dłuższy czas w 2019 ratował posadę Valverde a teraz Lewy ratuje betona Xaviego.