2

Niby to dopiero faza grupowa, a psg już frajerzy XD

0

@trolownik W Barcelonie bardzo często mu się takie mecze zdarzały

6

Tragiczny mecz Messiego

0

No i pięknie psg z drugiego miejsca :)

3

@Barwindg Po prostu Pan Darek to legenda :)

0

Ale ten Soler jest tragiczny dobrze, że Barcelona go nie kupiła, bo było zainteresowanie.

0

@maniak33333 Oczywiście, że masz rację w takiej formie Leo zawsze może zrobić coś z niczego, po prostu było już kilkadziesiąt takich meczów za czasów gry w Barcelonie no i zawyczaj tak wyglądał cały jego mecz czyli człapanie.

0

@Arnold1234 Ale nie mają zapewnianego pierwszego miejsca, więc jak wyjdą z drugiego to znów trafią na jakiś Real i odpadną
@MESSIah16 W 1/8 znów się zesrają tak jak ten klubik żałosny to lubi robić

1

@Rust_Cohle Ja go z ławki wpuszczam idealny na podmęczonego rywala, polecam :)

0

To jest ten zwycięski projekt potężnego psg?

0

@maniak33333 A czy ja napisałem o całym sezonie? Czytaniem ze zrozumieniem, napisałem że w tym meczu :)

1

Ciekawe czy Messi się w ogóle spocił w tej pierwszej połowie, chłop sobie chłodzi po boisku, gdyby się nie nazywał Messi to zmiana po przerwie.

0

@hefaj6 bez przesady

2

Ale te psg jest cieniutkie, trafią na takie City czy Bayern to odpadają znów

0

@tbas niestety on tu nie wróci ja już się pogodziłem. On w ogóle od transferu do psg stracił u mnie sporo. Wiele rzeczy mi się nie podobały w jego zachowaniu czy decyzjach.

2

@Kondziubarca Czyli już wiemy, że nie Barcelona, więc albo przedłużenie kontraktu z psg albo Mls.

0

@Medium no masz rację, ale nie chciałbyś jego powrotu?

4

@Kondziubarca może masz rację, ale jednak trochę boli, bo miałem nadzieję na jego pożegnanie przy pełnym stadionie. Widać też, że jego relacje z Laportą praktycznie nie istnieją.

0

@Medium dlaczego?

4

https://x.com/Messi30FC/status/1587600682797993986
Nie no, jak Messi uczy siebie i swoje dzieci języka francuskiego, to chyba znamy jego decyzję już przed mundialem.

5


No to chyba nici z powrotu Messiego do Barcelony

27


Rozwaliło mnie to :)

0

Kurde myślałem, że Messi będzie chciał przebić Ronaldo w bramkach w LM a on myśli o MLS szkoda.

2

@Marcelinho99 A dlaczego ma nie wrócić i pożegnać się z kibicami?

0


Ciekawe o jakie kwasy chodzi.

4


Nie wiem, dlaczego w ogóle Messi rozważa taki kierunek w takiej formie. Chyba tylko dlatego, że Suarez też idzie do ligi amerykańskiej.

0

Myślę że po sezonie fajnie byłoby wyciągnąć tego Arnau Martineza z Girony

1

Laboga jaki smutny XDD

0

@cules100pro idź tam broń swojego Xaviego

0

Messi przez dłuższy czas w 2019 ratował posadę Valverde a teraz Lewy ratuje betona Xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?