0

@Sysia11 W której książce?

0

@maniak33333 Akurat takie zdjęcie jest wyjątkowe.

0

@Sysia11 Ta jego choroba nie jest nawet potwierdzona, więc po co o tym piszesz?

0

Jak to działa, że Messi i Ronaldo wstawili to samo zdjęcie, a Ronaldo ma aż o 6mln więcej polubień? Wiem, że Ronaldo ma więcej obserwujących, ale żeby była aż taka różnica.

0

@bari_94 pisałem o tym niżej i też jestem trochę rozczarowany :)

0

6

No takiej reklamy to bym się nigdy nie spodziewał. Ikoniczne zdjęcie

3

@Mixtape Ale warto mieć też szczęście i grać z niżej notowanymi zespołami, a dopiero w pół finale z tymi lepszymi.

0

Portugalia, jeśli wyjdzie z pierwszego miejsca, to ma łatwiejszą drabinkę, po stronie Argentyny jest między innymi Brazylia czy Francja, czyli najlepsze reprezentacje.

19


Mega ta reklama, jeszcze ta muzyka nawiązująca do Maradony.

3

Di Maria w reprezentacji to zawsze jest potwór

0

Di Maria co za kot

2

O boże, co za bramka Di Maria

0

Szkoda że Messi nie strzelał

1

@koksik2700 hahahahaha

4


Króciutko

3


Ahh ta mentalność

16

@Yoshi94 Ale o czym ty mówisz człowieku

8

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego dużo ludzi broni Ronaldo po wczorajszym wywiadzie? Bo ja nie jestem w stanie tego zrozumieć, mam wrażenie, że gdyby taki wywiad udzieliła inna osoba, to narracja byłaby zupełnie inna.

14


Prawda

35

Typ wjeżdża na wygląd Rooneya XD może pokazałby swoją buźkę przed tysiącem operacji.

14

@Emhyr Messiego już by wyzywali od karłów i wytykali mu jego mentalność :)

13


Poszedł do swojego koleżki Morganka i pożalił mu się, że go nie szanują XD

0


Lewandowski: Gra z Messim to dla mnie marzenie.

0

@Emhyr Ja jestem jak najbardziej na tak, bo lubie Gundogana i to dobry piłkarz, po prostu pytałem za kogo byś go widział w pierwszym składzie.

0

@Emhyr i za kogo by grał?

0

Kto ma łatwiejszą drabinke w przypadku wygrania swojej grupy, Argentyna czy Portugalia?

15

Ćwiąkała jak płacze, ale potem ci powie w filmie na YT, że nie kibicuje nikomu XD

8

https://x.com/Messi30FC/status/1590476832776032256
Ciekawy wywiad wyszedł otóż były szef France Football Thierry Marchand, zdradza w wywiadzie, że Ronaldo powiedział mu w 2019 roku, że jeśli Messi wygra złotą piłkę, to On zakończy karierę. Niesamowicie chory człowiek na punkcie Messiego.

0

@wasacz Może i tak, ale dla takiego młodego mundial to mega przeżycie, Balde nie jest szklanką, więc nie obawiałbym się o jego zdrowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?