33

Dokładnie

0

Barcelona nigdy się nie odbuduje jak xavi będzie wpuszczał swoich kolegów, żeby sobie pograli.

2

City sprzedało nam Ferrana za 50 baniek, a za 20 kupili Alvareza XD

0

W tym momencie to nawet nie ma kto pociągnąć tej ofensywy, znakomite zamiany.

0

Tak jest! Brawo xavi betonie

4

De Jong jeden z najlepszych na boisku, ale schodzi bo kumpel sztanga musi zagrać XD

1

Dembele co za kot!!!

3

@TheNekro94 Już pomijając to jak oni pracowali, to jak możesz pisać o drugim człowieku, że jest karłem, zerowy szacunek do legendy klubowej.

0

2

@Cotutajsiedzieje Co? Możesz mi podesłać filmik? Bo ja widziałem, że jak spiker czytał jego nazwisko to były oklaski, a potem w meczu skandowali również jego nazwisko.

1

Messi i Neymar mają chłodne relacje z kibicami. Obie gwiazdy nie komunikowały się z ultrasami przez prawie 10 miesięcy.
https://x.com/M30FC/status/1613458443213443072

0

@Klaudiaa8 Pieniążki i psg jest po prostu na ten moment lepszą drużyną i ma tam dużą szansę wygrać lige mistrzów.

4

@hayek Masz rację, ale jednak moim zdaniem kibice zawsze powinni być za swoimi zawodnikami, dla mnie to nie do pomyślenia, żeby na własnym stadionie gwizdać na swoich. Wyobrażasz sobie coś takiego na camp nou?

15

@Faro @PatrychoO Leo po prostu wykonuje swoją robote i po meczu idzie do szatni. Ja mu się nie dziwię, wtedy gdy najbardziej potrzebował wsparcia od nich to oni go wygwizdali, to są kibice? Ja na jego miejscu już nigdy po tym wydarzeniu nie założyłbym koszulki tego śmiesznego klubiku.

21

Taka ciekawostka: Messi i Neymar po zakończonych meczach domowych jako jedyni nie chodzą podziękować kibicom za doping. Jest to spowodowane tym w jaki sposób kibice psg często źle traktowali Neymara, a Leo ma do nich żal, że tamtym sezonie po odpadnięciu z Realem gwizdali na niego.

9

Konto psg pisze o niespodziance, czyli Messi już przedłużył.

0

@cules100pro Pokaż mi żeby ktoś strzelił tak jak Gaya, przecież gorzej się nie da.

1

Hahaha dawno nie widziałem gorzej strzelanych rzutów karnych

0

@mekston Ciekawe jak się teraz musi czuć Kylian, że każda jego bramka, zwycięstwa czy wygrana w LM, przybliża Messiego do kolejnej złotej piłki.

4

Fakty


0

@adi7adi8 Elche w lidze francuskiej byłoby w połowie tabeli.

0

@4drian0 Przecież tam każdy mecz to piknik, naprawdę czujesz emocje nawet jak grają z Monaco czy Lyonem? Bo ja ani trochę.

6

Ale piknik ta liga francuska XD że Messiemu chce się tam grać.

0

@marcinK0000 Ja po tym meczu co go wygwizdali, już nigdy nie założyłbym koszulki tego śmiesznego klubiku.

1

Potężna ligue 1 XD

0

@Ptasior Z tego co czytałem, to kibice mają właśnie przywitać go ciepło i będą skandować jego nazwisko na początku meczu, więc nie wiem czemu nie może chociaż zaprezentować medalu. Chory klub.

0

Już oficjalnie psg nie będzie celebrować przed meczem zwycięstwa Messiego na mundialu, więc Leo będzie jedynym reprezentantem Argentyny, który nie dostanie żadnego hołdu od swojego obecnego klubu :)

5

Messi odmówił odbierania telefonów od Barcelony, Laporta próbował spotkać się z Messim w Paryżu, ale te próby się nie powiodły.
https://x.com/Messi30FCviid/status/1612767843405402112

64

Piękny duecik dzików

1

@Luciano99 A ja sądzę, że gdyby trafił na odpowiedniego trenera to mógłby z niego wyciągnąć znacznie więcej, bo potencjał ma duży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?