Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@4drian0 @MesQueUnClub_87 Tylko, że wcześniej to były zwykłe płotki, a dziś Romero, który jest bardzo wiarygodnym dziennikarzem, podał mocne informacje i nie wierzę, że napisał to sobie tak o z tyłka tylko musi mieć jakieś sprawdzone info. Przecież to było wiadome, że francuskie media to zdemontują, ja mu dalej wierzę.
3
To ciekawe po co był dziś ten cały cyrk.
15
Ale to będzie chodzić :D
5
Lapcio szybko działa :)
4
City odpada
1
@Barca1992 Nie wróci bo?
0
Ciekawe kto ma racje.
0
@Encore Jak widzisz Leo to zabolało i ja mu się nie dziwię. Niech wraca do domu.
1
Mówiłem, że brak celebracji za wygranie mundialu może Leo wkurzyć, a ludzie tutaj mi pisali, że nie mogą mu tego zorganizować, bo pokonał ich kraj w finale.
5
Powody dla których Leo nie chce przedłużyć kontraktu z psg.
3
Proszę tylko nie Arabia lub MLS
0
@Firestone Gdyby nie Lewy to Barcelona byłaby w połowie tabeli, możesz sobie gdybać.
0
@Coutinho007 Tylko że tam jeszcze większość meczów ratował Messi.
0
Śmierdzi jakąś bramką w końcówce.
0
@bebeto77 Zobaczymy za 20 minut
2
Ten mecz układa się idealnie, żeby skończył się 1-1.
0
@Darkin Kumpla nie może zmienić ;)
0
@Firestone No tak, bo jak nie mam takiego zadania jak ty, to przecież ty masz rację XD ekspert.
1
Strasznie irytuje Raphinha, jak tak dalej pójdzie to po sezonie trzeba będzie go sprzedać.
0
Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał po Alvesie.
38
Ale fanom Ronaldo ten mundial musiał na psyche wejść, że świętują bramki w meczu towarzyskim
41
Niesamowite, że chłop sobie żartuje z kolegami z którymi grał przez kilka lat XD
https://x.com/HockeySpieler68/status/1616121462141890560
1
Ale frajerstwo Villarreal oni nie wyszli na drugą połowę.
2
Haha przecież ten sędzia nawet nie udaje, że sędziuje pod białych
0
@Worny Nie, po prostu pisałem już o tym dzisiaj, że z meczu towarzyskiego zrobili otoczkę jakby go był finał ligi mistrzów
1
Boże jaka to jest już przesada, niech się nie zesrają, bo on go dotknął wow XD
0
Dajcie Messiemu
0
@Ptasior Ale bez przesady człowieku, przecież psg w tym różnym to nawet nie udawało
7
Nie no ten mecz musi być ustawiony XD nie wierzę, że Psg tak daje sobie strzelać bramki
11
Co będzie pokazane w mediach:
Jak było naprawdę: