3

@4drian0 @MesQueUnClub_87 Tylko, że wcześniej to były zwykłe płotki, a dziś Romero, który jest bardzo wiarygodnym dziennikarzem, podał mocne informacje i nie wierzę, że napisał to sobie tak o z tyłka tylko musi mieć jakieś sprawdzone info. Przecież to było wiadome, że francuskie media to zdemontują, ja mu dalej wierzę.

3

To ciekawe po co był dziś ten cały cyrk.

15

Ale to będzie chodzić :D

5

Lapcio szybko działa :)

4

City odpada

1

@Barca1992 Nie wróci bo?

0

Ciekawe kto ma racje.




0

@Encore Jak widzisz Leo to zabolało i ja mu się nie dziwię. Niech wraca do domu.

1

Mówiłem, że brak celebracji za wygranie mundialu może Leo wkurzyć, a ludzie tutaj mi pisali, że nie mogą mu tego zorganizować, bo pokonał ich kraj w finale.

5

Powody dla których Leo nie chce przedłużyć kontraktu z psg.

3

Proszę tylko nie Arabia lub MLS

0

@Firestone Gdyby nie Lewy to Barcelona byłaby w połowie tabeli, możesz sobie gdybać.

0

@Coutinho007 Tylko że tam jeszcze większość meczów ratował Messi.

0

Śmierdzi jakąś bramką w końcówce.

0

@bebeto77 Zobaczymy za 20 minut

2

Ten mecz układa się idealnie, żeby skończył się 1-1.

0

@Darkin Kumpla nie może zmienić ;)

0

@Firestone No tak, bo jak nie mam takiego zadania jak ty, to przecież ty masz rację XD ekspert.

1

Strasznie irytuje Raphinha, jak tak dalej pójdzie to po sezonie trzeba będzie go sprzedać.

0

Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał po Alvesie.

38

Ale fanom Ronaldo ten mundial musiał na psyche wejść, że świętują bramki w meczu towarzyskim

41

Niesamowite, że chłop sobie żartuje z kolegami z którymi grał przez kilka lat XD
https://x.com/HockeySpieler68/status/1616121462141890560

1

Ale frajerstwo Villarreal oni nie wyszli na drugą połowę.

2

Haha przecież ten sędzia nawet nie udaje, że sędziuje pod białych

0

@Worny Nie, po prostu pisałem już o tym dzisiaj, że z meczu towarzyskiego zrobili otoczkę jakby go był finał ligi mistrzów

1

Boże jaka to jest już przesada, niech się nie zesrają, bo on go dotknął wow XD

0

Dajcie Messiemu

0

@Ptasior Ale bez przesady człowieku, przecież psg w tym różnym to nawet nie udawało

7

Nie no ten mecz musi być ustawiony XD nie wierzę, że Psg tak daje sobie strzelać bramki

11

Co będzie pokazane w mediach:


Jak było naprawdę:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?