0

@Compadre Dodaj do tego Roberto

0

Szkoda że w mediach będzie mówione tylko, że Real nas rozgromił, ale nikt nie wspomni o naszych brakach w składzie.

0

@michal26 A jest wgl na boisku?

0

Jeśli trzeba zagrać z Elche to tak najlepszy.

0

Jak my mamy strzelić bramkę jeśli Ferran marnuje taką sytuacje?

2

@PatrychoO uważaj, bo napiszą ci że nie ma z kim grać, a Messi musiał grać z Lengletem i Mingueza i ciągnął to sam.

0

O jezu tu jeszcze pół godziny, a oni się bawią z nami jak z dziećmi

0

Lewandowski z Elche mocny, ale jak przychodzi poważny przeciwnik to nie widoczny i nie mówcie, że nie ma z kim grać.

0

Dawno takiego wpiedolu nie dostaliśmy od realu, a może być jeszcze wyżej

0

@Castro teraz dopiero w powtórce zobaczyłem

2

Hahaha jaki karny

1

Camavinga czyści tego Raphinhe aż przykro

2

No i po meczu...

0

@Michall99 Zaraz ci odpowiedzą że gra dobry mecz xD

0

@Heros11 to spójrz sobie na jego próby rozgrywania, chłop chyba myśli że jest Messim

3

Suarez momentami był drewniany, ale lewy to czasami wygląda jak piłkarz z ekstraklasy. Piłka często mu odskakuje na pare metrów, a z piłką przy nodze ledwo biegnie.

0

Oni umieją grać inaczej niż tylko te kontry?

2

Jak za Raphinhe w lato przyjdzie dobra oferta to sprzedawać jak najszybciej.

6

Lewandowski niech się nie bierze za rozgrywanie, bo jest w tym fatalny

0

Co za frajerstwo

0

Balde co ty robisz???

0

Boże Roberto jako koślawy strzał

0

Jak to nie jest karny hahahah

0

Czemu ten Laskowski komentuje jak leci hymn Barcy, przecież to jest dramat

0

Bardziej czujecie, że pierwszą bramke strzeli Real czy Barca?

1

Skręca i wykręca te studio

8

Też tak macie, że przed tymi ważnymi meczami się stresujecie? Ja tak mam xD

0

@PatrychoO no wiem, ale zobacz na jego insta czasem to wygląda tak, że na 10 jego postów to aż 7 to reklamy, po prostu nudny jest troche jego Instagram.

0

@Cotutajsiedzieje Te reklamy tylko zaśmiecają jego insta, ale tak to jest jak chłop się nie zna na social mediach.

10

@PatrychoO też zauważyłeś że masq po mundialu jakiś taki cichszy? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?