Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Compadre Dodaj do tego Roberto
0
Szkoda że w mediach będzie mówione tylko, że Real nas rozgromił, ale nikt nie wspomni o naszych brakach w składzie.
0
@michal26 A jest wgl na boisku?
0
Jeśli trzeba zagrać z Elche to tak najlepszy.
0
Jak my mamy strzelić bramkę jeśli Ferran marnuje taką sytuacje?
2
@PatrychoO uważaj, bo napiszą ci że nie ma z kim grać, a Messi musiał grać z Lengletem i Mingueza i ciągnął to sam.
0
O jezu tu jeszcze pół godziny, a oni się bawią z nami jak z dziećmi
0
Lewandowski z Elche mocny, ale jak przychodzi poważny przeciwnik to nie widoczny i nie mówcie, że nie ma z kim grać.
0
Dawno takiego wpiedolu nie dostaliśmy od realu, a może być jeszcze wyżej
0
@Castro teraz dopiero w powtórce zobaczyłem
2
Hahaha jaki karny
1
Camavinga czyści tego Raphinhe aż przykro
2
No i po meczu...
0
@Michall99 Zaraz ci odpowiedzą że gra dobry mecz xD
0
@Heros11 to spójrz sobie na jego próby rozgrywania, chłop chyba myśli że jest Messim
3
Suarez momentami był drewniany, ale lewy to czasami wygląda jak piłkarz z ekstraklasy. Piłka często mu odskakuje na pare metrów, a z piłką przy nodze ledwo biegnie.
0
Oni umieją grać inaczej niż tylko te kontry?
2
Jak za Raphinhe w lato przyjdzie dobra oferta to sprzedawać jak najszybciej.
6
Lewandowski niech się nie bierze za rozgrywanie, bo jest w tym fatalny
0
Co za frajerstwo
0
Balde co ty robisz???
0
Boże Roberto jako koślawy strzał
0
Jak to nie jest karny hahahah
0
Czemu ten Laskowski komentuje jak leci hymn Barcy, przecież to jest dramat
0
Bardziej czujecie, że pierwszą bramke strzeli Real czy Barca?
1
Skręca i wykręca te studio
8
Też tak macie, że przed tymi ważnymi meczami się stresujecie? Ja tak mam xD
0
@PatrychoO no wiem, ale zobacz na jego insta czasem to wygląda tak, że na 10 jego postów to aż 7 to reklamy, po prostu nudny jest troche jego Instagram.
0
@Cotutajsiedzieje Te reklamy tylko zaśmiecają jego insta, ale tak to jest jak chłop się nie zna na social mediach.
10
@PatrychoO też zauważyłeś że masq po mundialu jakiś taki cichszy? :)