2

Komentarz na FB na stronie "Transfery Piłkarskie" pod postem o tym, że Barcelona ściągnie Gundogana:
Kolejna zbieranina gwiazd w Barcelonie. A później wielce zdziwieni że w Europie się kompromitują. Kiedyś piłkarze wyjeżdżali na wakacje do Azji lub Ameryki teraz to barcelona idelanym miejsce dla emerytów.

0

Gdybyście mieli wybrać 3 rzeczy w historii piłki, które się wydarzyły, ale już się nie powtórzą?

1

@Lionel_Messi10 A przypadkiem kontrakt Leo nie kończy się w czerwcu? Wydaje mi się, że już w czerwcu będzie można go podpisać jeśli La Liga wyrazi zgode.

1

Messi się w modela bawi :D

1

@Lionel_Messi10 No ja właśnie czytałem, że w tym miała wjechać i coś chyba nie doszła haha :)

0

@Lionel_Messi10 wiadomo coś więcej z tym Messim, bo coś ucichly te informacje o nim?

1

Ale to by chodziło, dosłownie :D


0

Ale Kounde by chodził w tej formacji u Pepa, a takto musi się męczyć z trenerem, który nie umie go dobrze wykorzystać i gra gorzej niż lepiej.

1

Jak się ogląda takie City po wczorajszej Barcelonie, to to jest przepaść, smutne.

0

Upamecano to jest taki sabotażysta XDD

0

Ale Rodri by idealnie pasował do stylu gry Barcelony. Szkoda, że jest nie do wyjęcia

0

@IronSanHybrid Przypominam, że Kounde rok temu miał oferte z City, ale Sevilla odrzuciła oferte, także Kounde jak najbardziej ma czego żałować, bo City w tym momencie to kilka półek wyżej niż Barcelona.

0

Myślicie, że któryś z naszych nowych transferów żałuje, że przyszedł do Barcelony?

2

@Coutinho007 Niestety jego status w klubie będzie trzymał go bardzo długo na tym stanowisku.

8

Ile bym dał, żeby wrócić do tych czasów kibicowania ehh :(

0

@BoreekxD tak tak tłumacz sobie, że poszli dla większej kasy. Po prostu wybrali lepszy klub i projekt sportowy. Myślisz, że Vini by dostawał u nas szanse gry w pierwszym składzie za Valverde? Sytuacja z Malcomem już to pokazała.

4

Czemu my odpuściliśmy tego Arnau Martineza? Przecież chłop by na dzisiaj grał w pierwszym składzie, a jeszcze by się rozwinął.

1

Szkoda, że my nie umiemy wypatrzeć takich perełek w Brazylii jak Real i ściągamy tylko pół skrzydłowych, albo chłopa ze spadkowicza PL za 70 baniek.

0

@Marcelinho99 nie zdziwiłbym się gdyby tak było

1

To co teraz oglądamy to jest max Xaviego i on już pewnego poziomu jako trener nie przeskoczy. Kolejny piłkarz, który jest słabym trenerem.

5

Chciałbym zapytać obrońców wielkiego Roberto co on wnosi do gry gdy jest na boisku?

3

Ależ Roberto to jest wirtuoz

25

Ale cisną beke z Realu :D

0

@Arkadio90 Mam wątpliwości czy on jest bezstronny słuchając jego komentarza w meczach Realu.

5

Ciekawe czy Ćwiąkała ma w planach nagrać filmik o Realu po tym meczu i rozpływać się nad królewskimi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jeśli to jest ręka to sorry, ale ta ręka na początku meczu w el classico obrońcy Realu, to również powinien być karny.

8

szkoda, że nie kupiliśmy Chukwueze zamiast Raphini

1

@AFA90 Okej, ja pamiętam ten rok tylko z tego jak Argentyna miała duże problemy w eliminacjach do MŚ i Messi aż musiał wrócić, żeby dać im awans. Pamiętam również kompromitacje z Brazylią 3:0.

0

@AFA90 Serio oni w 2017 roku byli na pierwszym miejscu w rankingu? Jakim cudem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?