0

@pioz123 wierzysz w to że on tu przyjdzie bez swoich amigosów? Niestety ale wszystko zaczyna układać sie w jedną całość, że wszyscy wylądują w Arabii.

3

Też mi się tak wydaje

1

@Kamilos84 Oczywiście że nie podniesie, to co widzimy to jego maks

0

Gerard Romero: Ferran zostanie chyba że przyjdzie Roque

4

Można przegrać mecz, ale to jest kompromitacja

0

Raphinha na boisku jest strasznie głupim piłkarzem, ligi mistrzów to my z nim nie zwojujemy

0

@Firestone doskonale widać co robią znajomości w klubie

1

Haha i oczywiście ten ogórek na bramce to będzie teraz Ochoa jak na mundialach

0

@Keson i tak największym ogórkiem z nich to Roberto, na każdej pozycji jest tak samo słaby, ale dostał kontrakcik bo kolega Xaviego :)

0

Po meczu, ależ skład dobrał wuefista

1

Ale ten Eric to jest ogórek xD

3

Ale Roberto dostał w łeb bombe XDD

0

@MesQueUnClub96 Gdyby Roberto nie udawał że kryje, to może te dośrodkowanie by zablokował??

0

Tu już 1-0 a jeszcze nie dali się wykazać Alonso i Roberto xD będzie grubo dzisiaj

2

@mekston Więc jeśli on serio myśli nad Arabią, to po co te puste słowa, że chce jeszcze grać w europie 2 lata, liczyć się w walce o ZP i zagrać na copa america. A jeśli on w wieku 36 lat słucha się ojca to mocne xD

1

Ktoś wie czy to dobre źródło?

0

Xavi oszukał kolejnego grajka xd

0

Tylko w Barcelonie są takie akcje, że zawodnik przychodzi i już w następne lato może odejść xd co za chory klub

2

@mordini123 nie ma znaczenia, to są takie same dwa dzbany

0

@Sulimo no bo ja ostatnio dałem wpis, że to jeszcze większy debil niż jego brat to tutaj ludzie się nie zgadzali xd

0

Ale jak mówiłem, że to debil jak polubił wpis że Antonela zrobiła forme na lato to się ze mnie śmialiście xD mówiłem że on do najinteligentniejszych to nie należy

0

@MesQueUnClub96 To z tego że zobacz sobie jakie on jej zdjęcia na Instagramie lajkuje, to typowy spermiarz jeszcze po 40 a ty go bronisz XDD

0

@Encore a o co?

0

@Jagr przecież to nie ja to znalazłem tylko ktoś na Twitterze XD
@MesQueUnClub96 straszne polubił post o tym że kobieta Messiego zrobiła forme na lato a chłop ma 40 lat, stulejarz

0

@Arn3th tak, przecież ten typ ma żone i dwójke dzieci a zachowuje się jak gimnazjalista bo zobaczył kawałek ciała kobiety XDD

0

@Encore to oznacza że można traktować żone Messiego tak przedmiotowo? Kim on jest, żeby oceniać ciało kobiety której nawet nie zna. Z tego co widziałem chłop ma żonę i dzieci, w takim razie współczuje.

0

Łukasz Gikiewicz polubił tego tweta. Zawsze wiedziałem, że obaj bracia są debilami, ale teraz wiem który większy

0

@partymaker ubiera się jak? Bo dla mnie jej styl jest mega przesadzony. Idziesz na ceremonie ze swoim mężem i zakładasz prześwitującą sukienke żeby było widać jej stringi xD

0

@Lionel_Messi10 i nie przeszkadza ci że żona twojego idola jest obiektem spermiarzy na twiterku?

0

@Dieselzor nawet nie zrozumiałeś tego co napisałem. Wiadomo, że można napisać że jakaś kobieta ma ładną figure, ale nie tak jak robią to ci spermiarze na Twitterze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?