Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pioz123 wierzysz w to że on tu przyjdzie bez swoich amigosów? Niestety ale wszystko zaczyna układać sie w jedną całość, że wszyscy wylądują w Arabii.
3
Też mi się tak wydaje
1
@Kamilos84 Oczywiście że nie podniesie, to co widzimy to jego maks
0
Gerard Romero: Ferran zostanie chyba że przyjdzie Roque
4
Można przegrać mecz, ale to jest kompromitacja
0
Raphinha na boisku jest strasznie głupim piłkarzem, ligi mistrzów to my z nim nie zwojujemy
0
@Firestone doskonale widać co robią znajomości w klubie
1
Haha i oczywiście ten ogórek na bramce to będzie teraz Ochoa jak na mundialach
0
@Keson i tak największym ogórkiem z nich to Roberto, na każdej pozycji jest tak samo słaby, ale dostał kontrakcik bo kolega Xaviego :)
0
Po meczu, ależ skład dobrał wuefista
1
Ale ten Eric to jest ogórek xD
3
Ale Roberto dostał w łeb bombe XDD
0
@MesQueUnClub96 Gdyby Roberto nie udawał że kryje, to może te dośrodkowanie by zablokował??
0
Tu już 1-0 a jeszcze nie dali się wykazać Alonso i Roberto xD będzie grubo dzisiaj
2
@mekston Więc jeśli on serio myśli nad Arabią, to po co te puste słowa, że chce jeszcze grać w europie 2 lata, liczyć się w walce o ZP i zagrać na copa america. A jeśli on w wieku 36 lat słucha się ojca to mocne xD
1
Ktoś wie czy to dobre źródło?
0
Xavi oszukał kolejnego grajka xd
0
Tylko w Barcelonie są takie akcje, że zawodnik przychodzi i już w następne lato może odejść xd co za chory klub
2
@mordini123 nie ma znaczenia, to są takie same dwa dzbany
0
@Sulimo no bo ja ostatnio dałem wpis, że to jeszcze większy debil niż jego brat to tutaj ludzie się nie zgadzali xd
0
Ale jak mówiłem, że to debil jak polubił wpis że Antonela zrobiła forme na lato to się ze mnie śmialiście xD mówiłem że on do najinteligentniejszych to nie należy
0
@MesQueUnClub96 To z tego że zobacz sobie jakie on jej zdjęcia na Instagramie lajkuje, to typowy spermiarz jeszcze po 40 a ty go bronisz XDD
0
@Encore a o co?
0
@Jagr przecież to nie ja to znalazłem tylko ktoś na Twitterze XD
@MesQueUnClub96 straszne polubił post o tym że kobieta Messiego zrobiła forme na lato a chłop ma 40 lat, stulejarz
0
@Arn3th tak, przecież ten typ ma żone i dwójke dzieci a zachowuje się jak gimnazjalista bo zobaczył kawałek ciała kobiety XDD
0
@Encore to oznacza że można traktować żone Messiego tak przedmiotowo? Kim on jest, żeby oceniać ciało kobiety której nawet nie zna. Z tego co widziałem chłop ma żonę i dzieci, w takim razie współczuje.
0
Łukasz Gikiewicz polubił tego tweta. Zawsze wiedziałem, że obaj bracia są debilami, ale teraz wiem który większy
0
@partymaker ubiera się jak? Bo dla mnie jej styl jest mega przesadzony. Idziesz na ceremonie ze swoim mężem i zakładasz prześwitującą sukienke żeby było widać jej stringi xD
0
@Lionel_Messi10 i nie przeszkadza ci że żona twojego idola jest obiektem spermiarzy na twiterku?
0
@Dieselzor nawet nie zrozumiałeś tego co napisałem. Wiadomo, że można napisać że jakaś kobieta ma ładną figure, ale nie tak jak robią to ci spermiarze na Twitterze