2

@macio_944 @Deviler Dla mnie to tak naprawdę i tak koniec kariery, więc trochę mnie to boli, bo myślałem że z 2 lata jeszcze pogra w europie, ale niestety jego ojciec namieszał mu w głowie i Messi się go posłuchał.

1

Messi chce podjąć decyzje przed dołączaniem do kadry Argentyny w poniedziałek czyli tak naprawdę po ptakach
https://x.com/ReshadRahman_/status/1666157565162684417

7

Gerard Romero: Jedyną szansą jest poczekanie Messiego.
Czyli marne te szanse xD

2

Barcelona planuje wysłać Messiemu oficjalną ofertę ale bez gwarancji że zostanie zarejestrowany
https://x.com/ReshadRahman_/status/1666124691013251072

6

Zespół marketingowy Barcelony przygotowuje reklamę powrotu Messiego
https://x.com/M30Xtra/status/1666069538411102209

0

@macio_944 też nad tym myślałem, ale nie wiem czy ojciec Messiego poszedłby na taki układ

0

Romero mówi, że transfer Messiego jest bardzo trudny i potrzebujemy cudu i nagle wychodzi informacja, że ojciec Messiego znów spotka się z Laportą i Barcelona złoży oficjalną ofertę, to teraz komu wierzyć?

9

Po ptakach

0

@wasacz jeśli chodzi ci o mecze argentyny to oni grają z Australią i Indonezją 15 i 19 czerwca

1

@Encore swoją drogą te nowe pokolenie Argentyny już bez Messiego też może namieszać na kolejnych mundialach

0

@VENOMStyle Messi zamiast ogarnąć sobie normalnego agenta to dał robote staremu, który się nawet na tym nie zna xD

1

@VENOMStyle już mnie zaczyna denerwować ten jego stary, niesamowite jak on miesza w głowie Messiemu a do tego pazerny na kase a nawet nic nie robi w życiu XDD

0

@VENOMStyle tatuś się śpieszy po prowizje do Arabów

0

@Emhyr stary nawet kłamać nie umie

0

@macio_944 no jeśli nie Barcelony to są już tylko dwa kierunki - Arabia albo Miami

0

@macio_944 moim zdaniem już jest po ptakach, szkoda bo dziś rano zrobili taką nadzieję a tu lipa niestety

0

@Bartula no raczej niż nie wraca

63

Romero goni ojca Messiego autem po Barcelonie XDD niesamowity jest

24

Ten sam dziennikarz 2 dni temu pisał, że nie ma szans na powrót xD

0

@Explode przecież na Abde, Lenglecie czy Umtitim to my nie dostaniemy nawet poważnych pieniędzy, na pewno chodzi o obecnych piłkarzy którzy grają w klubie

1

@TheNekro94 teraz tak naprawdę najcięższe zadanie to sprzedać tych piłkarzy, bo oni na pewno nie będą chcieli odejść

0

@FanBarcYxD zrobili dzisiaj wielkie zamieszanie, a tak naprawde nic wielkiego się nie wydarzyło poza zaakceptowaniem naszego planu przez La Liga. Teraz najtrudniejsze zadanie to sprzedać tych piłkarzy, a to nie fifa żeby to wykonać w 3 dni i pewnie oni nie będą chcieli odejść

1

@Emhyr Szkoda że odchodzi, Lens gra w lidze mistrzów i ciężko będzie im go zastąpić no ale było logiczne, że po takim sezonie ktoś go wykupi

0

51

Tak będzie

0

@Albatros standardowo i jak zawszę te same osoby

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

To byłoby mega :)


1

Coś się dzieje

0

@Emhyr o to chodziło


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?