Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 @Deviler Dla mnie to tak naprawdę i tak koniec kariery, więc trochę mnie to boli, bo myślałem że z 2 lata jeszcze pogra w europie, ale niestety jego ojciec namieszał mu w głowie i Messi się go posłuchał.
1
Messi chce podjąć decyzje przed dołączaniem do kadry Argentyny w poniedziałek czyli tak naprawdę po ptakach
https://x.com/ReshadRahman_/status/1666157565162684417
7
Gerard Romero: Jedyną szansą jest poczekanie Messiego.
Czyli marne te szanse xD
2
Barcelona planuje wysłać Messiemu oficjalną ofertę ale bez gwarancji że zostanie zarejestrowany
https://x.com/ReshadRahman_/status/1666124691013251072
6
Zespół marketingowy Barcelony przygotowuje reklamę powrotu Messiego
https://x.com/M30Xtra/status/1666069538411102209
0
@macio_944 też nad tym myślałem, ale nie wiem czy ojciec Messiego poszedłby na taki układ
0
Romero mówi, że transfer Messiego jest bardzo trudny i potrzebujemy cudu i nagle wychodzi informacja, że ojciec Messiego znów spotka się z Laportą i Barcelona złoży oficjalną ofertę, to teraz komu wierzyć?
9
Po ptakach
0
@wasacz jeśli chodzi ci o mecze argentyny to oni grają z Australią i Indonezją 15 i 19 czerwca
1
@Encore swoją drogą te nowe pokolenie Argentyny już bez Messiego też może namieszać na kolejnych mundialach
0
@VENOMStyle Messi zamiast ogarnąć sobie normalnego agenta to dał robote staremu, który się nawet na tym nie zna xD
1
@VENOMStyle już mnie zaczyna denerwować ten jego stary, niesamowite jak on miesza w głowie Messiemu a do tego pazerny na kase a nawet nic nie robi w życiu XDD
0
@VENOMStyle tatuś się śpieszy po prowizje do Arabów
0
@Emhyr stary nawet kłamać nie umie
0
@macio_944 no jeśli nie Barcelony to są już tylko dwa kierunki - Arabia albo Miami
0
@macio_944 moim zdaniem już jest po ptakach, szkoda bo dziś rano zrobili taką nadzieję a tu lipa niestety
0
@Bartula no raczej niż nie wraca
63
Romero goni ojca Messiego autem po Barcelonie XDD niesamowity jest
24
Ten sam dziennikarz 2 dni temu pisał, że nie ma szans na powrót xD
0
@Explode przecież na Abde, Lenglecie czy Umtitim to my nie dostaniemy nawet poważnych pieniędzy, na pewno chodzi o obecnych piłkarzy którzy grają w klubie
1
@TheNekro94 teraz tak naprawdę najcięższe zadanie to sprzedać tych piłkarzy, bo oni na pewno nie będą chcieli odejść
0
@FanBarcYxD zrobili dzisiaj wielkie zamieszanie, a tak naprawde nic wielkiego się nie wydarzyło poza zaakceptowaniem naszego planu przez La Liga. Teraz najtrudniejsze zadanie to sprzedać tych piłkarzy, a to nie fifa żeby to wykonać w 3 dni i pewnie oni nie będą chcieli odejść
1
@Emhyr Szkoda że odchodzi, Lens gra w lidze mistrzów i ciężko będzie im go zastąpić no ale było logiczne, że po takim sezonie ktoś go wykupi
0
W Arabii pewnie niezadowoleni xD
https://x.com/ReshadRahman_/status/1665690421706489856
51
Tak będzie
0
@Albatros standardowo i jak zawszę te same osoby
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
To byłoby mega :)
1
Coś się dzieje
0
@Emhyr o to chodziło