Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Najlepsze wyjście to powrót Messiego do Barcelony
0
Sprawdziłem teraz kto tam gra w tym Interze Miami to naprawdę nie wiem czy ten skład by się utrzymał w lidze polskiej, Leo co ty robisz :(
0
@zeko0 o dzięki
2
Ciężko się nie zgodzić i zrozumieć ten ruch
4
@RoberDzik Ja mam tak samo, tym bardziej że uwierzyłem w jego powrót i teraz będzie boleć jeśli nie wróci :(
0
@GeraltzKatalonii przecież jego żona ponoć wolała wrócić do Barcelony
0
Messi już chyba ma totalnie wywalone jeśli idzie do takich ogórków
https://x.com/pocorami_/status/1666207749603053570
0
@Worny no wiesz wczoraj o 1 w nocy śledził autem ojca Messiego w Barcelonie xD
0
@Worny myślę że nie, bo normalnie by raczej strimował i podawał nowe informacje
0
Myśle że jeśli Romero nie ma strima i poszedł spać, to znaczy że on już wie :(
4
@macio_944 Haha ten co dał na Pele zdrowy jest?
1
@zodiak_10 niestety :(
0
@Emhyr no trochę jestem nakręcony sorry ale po prostu jestem fanem Messiego i nie chciałbym żeby już kończył kariere :(
0
@zeko0 gdybyś podesłał dokładną minute to byłbym wdzięczny
0
@Emhyr i tak to się wydarzy :( zbyt dużo źródeł o tym pisze, wierzysz że pójdzie gdzie indziej?
1
@zodiak_10 to samo chciałem napisać
0
Koniec
https://x.com/ManagingBarca/status/1666199269613928448
0
@zeko0 Serio powiedział pessi? xD
0
@kamiVeB serio poszedł??
6
Serio boras wyszedł ze studia obrażony? Bo nie oglądam
0
@Emhyr Ale wiesz że ona jest blisko messiego?
0
@macio_944 Niestety to jest taka latka która została przyklejona do Messiego i nawet mimo wygrania MŚ w dużej mierze samemu, to nadal ludzie pieprzą to samo
0
@kampe przecież tak naprawdę juz się skończyło, nie ma szans na jego powrót
1
@macio_944 ja o tym wiem, ale wiesz że tak będzie, niestety w polskich mediach Messi nie ma dobrej opinii
0
@mekston no tak bo w pierwszym sezonie tego nie robił, nienawiść do Ronaldo na tej stronie jest naprawdę niesamowita XDD typie gdyby nie on to by z grupy w lidze mistrzów nie wyszli
0
@PatrychoO tylko mówie że będzie beka z niego i dosyć uzasadniona bo Messi ma niby jakieś oferty z PL a woli skończyć tak naprawde kariere
2
Ale teraz niestety będzie beka w polskich mediach z Messiego, będzie mu wypominane że w jego wieku Ronaldo ciągnął United w pierwszym sezonie, ale niestety sam jest sobie winien
1
@GeraltzKatalonii @Xpert77 sam nie mogę w to uwierzyć, chłop mógłby jeszcze spokojnie grać w europie przez 2 lata, nie wiem co nim kieruje
1
No i dobrze koniec sagi, powodzenia
https://x.com/ReshadRahman_/status/1666178456206573568
0
Messi obecnie rozważa czy dać Barcelonie czas