1

@PatrychoO Najlepsze wyjście to powrót Messiego do Barcelony

0

Sprawdziłem teraz kto tam gra w tym Interze Miami to naprawdę nie wiem czy ten skład by się utrzymał w lidze polskiej, Leo co ty robisz :(

0

@zeko0 o dzięki

2

Ciężko się nie zgodzić i zrozumieć ten ruch

4

@RoberDzik Ja mam tak samo, tym bardziej że uwierzyłem w jego powrót i teraz będzie boleć jeśli nie wróci :(

0

@GeraltzKatalonii przecież jego żona ponoć wolała wrócić do Barcelony

0

Messi już chyba ma totalnie wywalone jeśli idzie do takich ogórków
https://x.com/pocorami_/status/1666207749603053570

0

@Worny no wiesz wczoraj o 1 w nocy śledził autem ojca Messiego w Barcelonie xD

0

@Worny myślę że nie, bo normalnie by raczej strimował i podawał nowe informacje

0

Myśle że jeśli Romero nie ma strima i poszedł spać, to znaczy że on już wie :(

4

@macio_944 Haha ten co dał na Pele zdrowy jest?

1

@zodiak_10 niestety :(

0

@Emhyr no trochę jestem nakręcony sorry ale po prostu jestem fanem Messiego i nie chciałbym żeby już kończył kariere :(

0

@zeko0 gdybyś podesłał dokładną minute to byłbym wdzięczny

0

@Emhyr i tak to się wydarzy :( zbyt dużo źródeł o tym pisze, wierzysz że pójdzie gdzie indziej?

1

@zodiak_10 to samo chciałem napisać

0

@zeko0 Serio powiedział pessi? xD

0

@kamiVeB serio poszedł??

6

Serio boras wyszedł ze studia obrażony? Bo nie oglądam

0

@Emhyr Ale wiesz że ona jest blisko messiego?

0

@macio_944 Niestety to jest taka latka która została przyklejona do Messiego i nawet mimo wygrania MŚ w dużej mierze samemu, to nadal ludzie pieprzą to samo

0

@kampe przecież tak naprawdę juz się skończyło, nie ma szans na jego powrót

1

@macio_944 ja o tym wiem, ale wiesz że tak będzie, niestety w polskich mediach Messi nie ma dobrej opinii

0

@mekston no tak bo w pierwszym sezonie tego nie robił, nienawiść do Ronaldo na tej stronie jest naprawdę niesamowita XDD typie gdyby nie on to by z grupy w lidze mistrzów nie wyszli

0

@PatrychoO tylko mówie że będzie beka z niego i dosyć uzasadniona bo Messi ma niby jakieś oferty z PL a woli skończyć tak naprawde kariere

2

Ale teraz niestety będzie beka w polskich mediach z Messiego, będzie mu wypominane że w jego wieku Ronaldo ciągnął United w pierwszym sezonie, ale niestety sam jest sobie winien

1

@GeraltzKatalonii @Xpert77 sam nie mogę w to uwierzyć, chłop mógłby jeszcze spokojnie grać w europie przez 2 lata, nie wiem co nim kieruje

1

No i dobrze koniec sagi, powodzenia
https://x.com/ReshadRahman_/status/1666178456206573568

0

Messi obecnie rozważa czy dać Barcelonie czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?