La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

13

9

@Lionel_Messi10 Ach, rewolucja kadrowa

4

@Kgorecki2500 Nie narzekaj, chciałeś też powrotu Leo, a to było wiadome że Jordi i Busi zastaną. ;-)

0

@Kgorecki2500 Jeszcze pewnie będą musieli grać w podstawie, bo ten wróci i tak zarządzi XD

12

@Kuba_1 Busquets niestety będzie grał to pewne, a Alba będzie akurat dobrym zmienikiem na mecze z słabiakami typu Elche.

1

@Kondziubarca Dokladnie.

@Kuba_1 Odleciałeś i to grubo, idź spać bo jutro na pszyrke nie wstaniesz.

2

@Lionel_Messi10 wolałbym, żeby jedno nie zależało od drugiego

1

@PatrychoO No ja też bym wolał ale inaczej się nie da.

Komentarz usunięty

1

@Kuba_1 Nie zabolało, tylko jesteś irytujący, wrzucasz cos o Leo a później go krytykujesz, więc gościu odbij bo z takimi nie gadam.

Już Cię wrzuciłem do odpowiednich zakładek, nie pozdrawiam.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@Lionel_Messi10 To, że chcę, żeby Leo wrócił nie znaczy, że będę się cieszył, że emeryci zostają w klubie xD Ale co ma być to będzie...

0

@Kgorecki2500 Alba zmiennik a Busi będzie grał z leszczami, mi to pasuje. ;-)

0

@Lionel_Messi10 nie wiem czy rozumiesz słowo " wants" translator wrzuć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?