Kubala
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no raczej o kostkę to tutaj nie chodzi.
0
Chciałem tylko powiedziec, ze aby wygrać ten konkurs na łamach tego serwisu, zbyt wiele wiedziec o klubie nie trzeba. Wystraczy miec dwa telefony, przygotować sobie szablony z odpowiedziami i tyle. Takze konkurs głównie na szybkość i spryt, nie na wiedzę.
0
Spokojnie, dostosowałem sie na chwilę poziomem do niektorych userów tej strony.
0
BeNdZiE CIeNsHKo :* aLe daMy RadE :*
ViScA el mEEsiI :* HaLA BarKA :* BeNZiE 3:1 dla NaS :*
0
To Essien jest defensywny pomocnikiem? Ciekawe. A juz na pewno nie grał na tej pozycji w tym roku - w Chelsea łatał głównie lukę na boku obrony. A teraz jest kontuzjowany na 5 miesięcy.
Adebayor i długo, długo nic. Nie widzę innej możliwości.
0
Z całym szacunkiem, ale to Rafinha jest na tym zdjęciu, panowie.
0
oralman88
mylisz sie kolego. Klub piłkarski to nie jest zwykłe miejsce pracy. To miejsce ważne dla pewnej społeczności, w ktorym panują określone zasady - i te bardziej formalne, jaki i te mniej formalne. Piłkarz, przychodząc do klubu, powinien sobie z nich zdawac sprawę.
Co innego zmieniać pracę na rzecz konkurenta, gdy jest się całkiem anonimowym, a co innego zmienić pracodawcę, gdy jest się znaną postacia w społeczności, czyż nie?
Po co były te wszystkie słowa o miłości do Katalonii, Barcelony? To podkreślanie, że nie przejdzie do Realu. Że najchętniej chciałby odejść za granicę, by nie grać z Barcą. Okazało się to jedynie czczym gadaniem zagubionego chłopca, ktory nie ma zbyt wiele w głowie.
Źle go potraktowano? Bo chciano zredukować pensje do poziomu, na ktory zasługiwał?
0
arkasath, za co go szanujesz? Za to, że zakpił sobie z nas? Za to, że jego słowo jest warte przysłowiowe "G"?
0
Jakie umiejętności? Wymień je. To pierwsze.
po drugie - na jakiej pozycji gra Serigo Busquets, a na jakiej Ever Banega? Jaka jest różnica pomiędzy grą na piovicie w Barcelonie, a grą w innych druzynach?
po trzecie - doprawdy, młodziżowy mundial jest wykładnikiem klasy gracza. Tutaj też niestety pojawi sie pytanie - co pokzał Banega w Valencii? Busquets przez te mecze, ktore zagrał, pokazał duuuuuuuzo więcej. A grał ich znowu nie tak duzo :)
0
Akurat zdanie mającego problemy z głową Banegi chyba dla mało kogo się liczy.
0
No i hit, muszę sobie to zapisać: "Z Espanyolem przeważaliśmy nieznacznie", "W tej grze nie było żadnego zaangażowania Barcelony. Piłkarze biegali po boisku tak jakby ktoś im to kazał robić za karę."
jak dla mnie hity dnia.
0
Powiem jedno - utiwerdziłeś mnie tylko, że nie masz zbyt duzego pojęcia na temat tego, co oglądasz.
Mogę sie zgodzić tylko co do meczu z Szachtarem - ale ale - przypomnij mi, jak graliśmy na wyjazdach w Lidze Mistrzów, gdy wygraliśmy LM? Mam nadzieję, ze nie jest to zbyt trudne.
Reszta to jakieś ogólnikowe stwierdzenia, czysto piłkarskich zastrzeżen przedstawić nie potrafisz.
A Twoje domysły w stosunku do Pepa są jakieś śmieszne i naprawdę zastanów się nad tym. Jak na podstawie jakichś 3 ujęć potrafisz ocenić atmosferę w druzynie i to, czy trener posiada szacunek wśród graczy, to pozostaje gratulować wyobraźni. Widać jednak, że nie czytasz wywiadów z piłakrzami, nei słuchasz ich wypowiedzi, nie śledzisz treningów na BarcaTV - gdyby tak było, nie pisałbyś tego typu rzeczy.
Idz do buka, stawiaj zakład, powodzenia. Zwolnijmy Pepa, pewnie. Przyjdzie...? No właśnie - kto? Avram Grant? Gareth Southgate? Czy moze Gordon Strachan?
0
Marcell, żartujesz? Czy (teraz moje ulubione, moze nieco juz oklepane zdanie) ekranik na justin TV był za mały? A może nie za bardzo wiesz, co oglądałeś? Jest jeszcze jedna możliwość - pomyliłeś stacje telewizyjne i oglądałeś mecze kogoś innego.
Czekam, aż wymienisz elementy, w ktorych nasza gra cie nie zadowoliła w poprzednich meczach. Postaraj sie w miarę szczegółowo.
I zapamiętajmy - u Pepa nie ma dyscypliny w druzynie. Nie ma też szacunku w druzynie i nie potrafi "tupnąć"
A teraz powiedz nam wszystkim, skad to wszystko wiesz.
0
Skoro nie byłes w takiej sytuacji, jak Valdes w meczu z Espanyolem, to nie zrozumiesz. Co ma zarabianie milionów do ludzkiego odruchu bezwarunkowego? Był faul i nie można mieć żadnych pretensji do VV.
Jakie są oznaki tego, że Valdes jest ociężałym i leniwym statystą? Bo to jest naprawde jakaś abstrakcja. Ciekawi mnie, skąd to wzięliście, na jakiej podstawie? Może na podstawie jego świetnej interwencji z Atletico, gdzie wykazał się świetnym refleksem i szybkością podczas jedego z rzutów rożnych?
Po prostu trzeźwo oceniam postawę tego ggracza, bo jak można kogoś winić za coś, na co ten ktoś nie ma wpływu?
0
Paws, co innego uderzyć mocno piłkę w biegu, a co innego uderzyć piłkę stojącą. Jesli chodzi o rzuty wolne Bojana, to nie mam po prostu pojecia, jak on sobie radzi w tym elelmencie, bo nigdy nie widziałem. Ale podejrzewam, że przed nim jest jeszcze dłuuuga lista kandydatów.
Poza tym - Bojan jest, poki co, jedynie uzupełnieniem składu, więc na razie nie ma co na niego zrzucać takich zadań.
0
Messi ma coraz lepszą technikę uderzenia, ale mimo to są u nas lepsi specjaliści od stałych fragmentów.
Na ten moment - Alves, Xavi, Rafa. Kolejność nieprzypadkowa. Może czasem też Thierry.
0
Żartem rzucił Ronni i tyle :) Ani Leo, ani tym bardziej Kaka Piłki nie dostaną w tym sezonie.
0
Oczywiście, że powinien być w reprezentacji i rywalizowować z Reiną o pozycję drugiego bramkarza.
W czym Palop jest od niego lepszy? Bo ja nie dostrzegam takich elelmntów. W La Liga zresztą jest kilku lepszych bramkrzy od Palopa, ze tylko wspomnę Diego Lopeza.
0
Masq - grałeś kiedyś w piłkę albo uprawiałeś czynnie jakiś sport? Polecam wyskoczyć pionowo do gory z wyciągniętymi rękoma i kazać się komus uderzyć łokciem w żebra. Zobaczysz wtedy, jak zachowuje się ciało, i jaki jest pierwszy odruch człowieka w takiej sytuacji. Valdes był faulowany przez Luis Garcię i tyle, nie ma co tutaj się doszukiewać nie wiadomo czego. No i jeszcze jedno - jak chcesz pisać jakieś oceny, relacje, to wypadałoby wiedzieć, co, w jakim meczu, miało miejsce.
Dobrze, sciah, zgodzę się, że popełnił lekki błąd z Atletico, chociaz i tak lepsze ustawienie by nic nie pomogło najprawdopodobniej. Nie wiem, o co miałeś pretensje w pozostalych przypadkach. Może jeszcze druga bramka z Betisem to w jakimś stopniu może i jego błąd, ale to już naciągana teoria.
0
"Valdés - Tak słabego początki sezonu portero Blaugrany nie zanotował już dawno. Często pierwsza interwencja w meczu kończyła się utratą bramki. Czekamy z niecierpliwością na lepszą postawę Valdésa, bo póki co ze zwinnego bramkarza ewoluował on w ociężałego i leniwego statystę."
żartujecie w tym momencie, czy jak? Taki element humorystyczny, jak rozumiem. Rozumiem, że nie darzycie go sympatią, ale panowie - stwiedzmy obiektywnie. W większości sytuacji, po ktorych padły bramk, zaden bramkarz nie dałby rady. Więcej osobistą niechęć odrzucić proszę na drugi raz. I dość ciekawe, że VV jest ociężały i leniwy - no ale coś trzeba było dopisać.
0
Otóż co daje nam Keita?
Przede wszystkich mnóstwo odbiorów.
Dobra asekurację bocznych sektorów boiska.
Świetne wejścia z drugiej linii w pole karne, gdy na środku ataku fałszywego naastnika gra Messi. Brakowało wykończenia, ale widać, że to moze być nasz wielki atutu w przyszłości. Kiedyś podobnie wchodził w pole karne z głębi boiska van Bommel.
Potrafi także uderzyć z dystansu, ale póki co tego nie pokazał.
0
Do tych, ktorzy piszą "Visca el Messi". Czy Lionel jest jakąś rzeczą? Dlaczego akurat "el"? Może od razu "la"?
0
Widać, że niedokładnie widac na justin TV, albo masz małe pojęcie o tym, co oglądasz.
Polecam następnym razem przyjrzeć się, co robi Keita i nie patrzeć tylko w ekraniku tam, gdzie jest piłka, tylko troszeczkę szerzej na to spojrzeć.
Zapamiętajmy: Keita stał tylko na murawie. Hala!
0
Do wielkich "krytyków".
Odpowiedzcie sobie na kilka pytań:
1. Po co został sprawadzony Keita do druzyny?
2. Jakie miał zadania w meczach, w ktorych grał?
3. Jak wywiązał sie z zadań, ktore otrzymał?
I jeszcze ja mam jedno pytanie:
Czego wy, krytycy, oczekujecie od Keity? żeby strzelał 20 bramek w sezonie?
0
grimriper
czekam geniuszu, az jakoś uzasadnisz swoją teorię. Naprawdę. Liczę, ze zarzucisz nas statystkami i argumentami, ze Valdes sie nie nadaje.
0
messinho19
Napiszesz coś na temat? Czy tylko moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza? Przedstawiłem swoj pogląd w tej sprawie, ty natomiast postanowiłeś mnie "wyśmiać", bo powiedziałem cos złego o twoim idolu. Czekam na jakieś racjonalne argumenty.
Wiernycules FCB
Nie ma czasu na myślenie? :D Właśnie myślenie odbywa sie bardzo szybko dla twojej wiadomości. Trzeba w mgnieniu oka podjąć decyzję. Lionel ostatnimi czasy ma z tym spore problemy.
Nie jest liderem? A kim? W tym momencie w sensie piłkarskim to Messi jest głowną postacią tego zespołu.
Jak może ułatwiać grę parterom, skoro bez sensu holuje piłkę i zamiast odgrywać, wchodzi w pole karne na 5 obrońców?
Drybling to ważny element, ale uzywany nadmiernie, zaburza rytm gry druzyny. Sztuki dla sztuki nie chce oglądać, bo mnie to nie bawi.
0
Moj boze...
To odnośnie dwóch koemntarzy ponizej.
0
14:2 :) taki bym chciał.
0
Naprawdę mam pokazać składy meczów Interu ze spotkań tego sezonu? :D Maxwell to klasyczny lewy obrońca.
0
Mnie nie chodzi o to, by pernamentnie posadzić Messiego na ławce. Mam na myśli to, aby zagospodarowując mu piękne miejce na ławce na 1, 2 mecze, pokazać mu, że najbardziej liczy sie interes druzyny, a nie jego własny. Jezeli będzie dalej grał tak jak teraz, to jestem przekonany, że Pep jakieś kroki podejmie.
Messiemu w ostatnich meczach zdecydowanie brakuje boiskowej inteligencji, nie wykonuje odpowidnich rzeczy w odpowidnim czasie. Gdy czas jest na podanie do wychodzącego na pozycję kolegi, Lionel ciśnie sie w tłum by połozyć dwóch ludzi na ziemi i strzelić trzeciemu w piszczel. Tak to wygląda obcenie, niestety.
Popadanie w szaleństwo i obwieszczanie, ze to idealna 10 po tym, jak strzelił dwa gola w momencie, gdy już było po meczu, jest sporym naduzyciem.
Z drugiej strony rozumiem, bo to jest młody chłopak, a powierzono mu rolę bycia liderem jedenego z lepszych klubów na świecie. Kwestia tylko, ile czasu bedzie potrzebował, aby do tej roli dojrzec.