Kubala
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez przesady, nie słodz tak.
Jak bym zagrał z Numancią? Wiadomo - Messi wraca, prawa strona obsadzona. Na srodku Samuel. Lewa Andres. Reszta tak samo jak z Wisłą, z tym że za Pique wchodzi odpoczywający w Krakowie Marquez. Rafa wniesie spokoj i dokładnośc w wyprowadzeniu piłki, wiec powinno być lepiej.
I przede wszystkim - nie ryzykowałbym krycia strefa przy rzutach roznych, przynajmniej do czasu uzyskania jakieś przewagi. Nie wykonujemy tego jeszcze dobrze, wiec moze lepiej na poczatku nie ryzykować.
0
Eto'o to tam moze zagrać 10-15 minut w meczu na zasadzie wymienności pozycji. Gdzie z Eto'o na skrzydle, Titi juz mimo, że gra jak gra, to ma zdecydowanie więcej atutów niż Kameruńczyk na tej pozycji. Na dzień dzisiejszy, to dla mnie podstawowym lewym atakujacym powinien być Iniesta.
0
Pokaz mi, mierdko, gdzie klub FC Barcelona pisał takie rzeczy.
Kibice Barcy zlekceważyli was, tak po prostu, bo wasz klub nie jest zadnym rywalem dla Dumy Katalonii. Fajnie, przyjechaliście, pokrzyczeliście, ale przyrównujac nieco do polskich realiów, ten mecz miał dla Blaugrany takie znaczenie, jak dla was w Pucharze Polski z Kszo Ostrowiec.
Hala bala. Hala Rubinjo, Hala Maria Haz
0
Tak, trzeba zaorać CN. Juz widze, co by się działo, gdybyśmy wykorzystali te 4-5 setek, jakie mieliśmy.
Marian, to twój pierwszy mecz Barcy w tym sezonie, czyz nie? A nie, przepraszam. Drugi. Przeciez mecz na CN był w TeFałPe.
Tam Xavi zagrał najbardziej wysuniętego pomocnika na zmianę z Iniestą. Przypomnij mi, jak spisał się Creus.
Doprawdy, 1 błąd na nierównym boiksu po nieodpowiedzialnym podaniu bodajze Puyola, to powód, by ściągać do nas - uwielbianego przez wielu - Borubara. On ze swoją bajeczną grą nogami zapewni nam spokoj.
0
cmp - czekam, aż wymienisz te ówczesne angielskie potęgi. Słyszałeś o czymś takim jak Haysel?
0
Fetta, rozumiem, że uśmieszki w twoim poście potwierdzają tylko to, że żartujesz sobie w swoim poscie.
0
Ja moge powiedzieć, co tracimy w takim ustawieniu. Przede wszystkim, nie mozemy juz stawiać tak wysoko jak w 4-3-3 pressingiem. Dalej - ograniczamy potencjał ofensywny Messiego, zmuszając go do większej pracy w defensywie. Co z Pivotem?Otóz raczej go brak - nie ma asekuracji środkowych obrońców.
Gra bocznych obrońców? Nie może być nazbyt ofensywna, bo w srodku pola jest za mało graczy. Nie ma graczy, ktorzy asekurują te wejścia, tak jak ma to miejsce w systemie obecnym.
Do tego dochodzi płynność ustawienia. Z 4-3-3 można przejśc od razu na 4-5-1.
0
No ale ja bym chciał, abyś opisał, jak to widzisz, skoro domagasz się wprowadzenia tego systemu.
0
A do 4-4-2 widzisz graczy? Messi jako skrzydłowy w 4-4-2? A moze opiszesz, jak widzisz grę w takim systemie. Bo podjrzewam, że nie wiesz, na czym polega klasyczne 4-4-2
0
ManUfan - Manchester jest słaby, bo zremisował z Tyne Army :/ Ogarnij się facet. Widziałeś jeden mecz, w ktorym Guardiola sprawdził różne warianty i wysnuwasz jakieś chore wnioski.
0
4-4-2 w Barcelonie, czas umierac i Messi w tym ustawieniu. Takie rzeczy to mozesz sobei w Fifie ustawiać.
0
Jakie znowu 4-4-2?
0
Tak, angielskie druzyny 15 lat temu rządziły w europejskich pucharach, ot co.
0
15 lat temu powiadasz? Hmm... Wtedy kiedy to Dream Team był 2 razy w finale ligi mistrzów?
0
CMP, znowu piszesz nieprawdę :) Polska liga jest daleko za ukraińską, a świadczą o tym chociażby wyniki ukraińskich druzyn w europejskich pucharach. Co roku zepsół w lidze mistrzów. Achmetow wydający około 100 mln dolarów na transfery Szachtara tylko w poprzednim sezonie. Czujesz różnicę?
0
O czym ty mówisz w ogóle, CMP? Liga hiszpańska była "do dupy", tego to już nie warto komentować w zasadzie. Oświeć nas wszystkich, kiedy to było.
0
Polskiej lidze brak umiejętności, brak kasy, brak infrastruktury. Do tego dochodzi znany wynik meczu przed jego rozpoczęciem, przynajmniej do niedawna. Nasza liga jest czymś pomiedzy ligą rumuńską, białoruską. Takie sa niestety realia.
I jakichś jeden dobry wynik z rywalem, ktory nie podszedł do końca powaznie do meczu tego nie zmieni. Aczkolwiek brawo dla Wisły za zdrowie, ktore zostawili na boisku.
0
*pomocników.
0
marian[cyferki].
Co to znaczy "nie ma miejsca"? Jaki Xavi na skrzydle, o czy ty mówisz w ogóle? Xavi grał najbardziej wysuniętego z trójki srodkowych napastników.
Na skrzydle grał Iniesta - powróciły traumatyczne wspomnienie GD 2007.
W projekcie Guardioli rolą Xaviego nie jest wprowadzenia piłki do gry. Tym zajmują się obrońcy i DM. Xavi ma grac bliżej bramki.
Rzeczywiście - jeden błąd w zagraniu słabszą nogą jest powodem, aby dać mu ocenę na poziomie 2.
Dlatego własnie przestałem odwiedzać tę stronę - za duzo tutaj ludzie oglądających Barcę okazjonalnie w TVP i mających ogólnie małe pojecie o tym klubie. Oczywiście, jest też tutaj spora garstka userów o sporej wiedzy, jednak ogólny obraz jest dość neiciekawy.
0
Apeluję do modów o zrobienie porządku w komentarzach, bo robi się na tej stronie powoli duzo gorzej niż na rm.pl.
Dlaczego bronimy strefą w czasie stałych fragmentów, skoro póki za bardzo nie potrafimy? No chyba, że Pep chciał do przetestowac właśnie teraz.