1

@LuisSalvano
Wyeliminowali tak Barcelonę i Bayern, mają z przodu 3 graczy robiących różnice na kilku metrach przy kontrach, po co mają atakować i tracić bramki przy niepewnej obronie jak mogą grać tak jak im idzie najlepiej?

2

@Janiama
I ja się załapałem :)

Cała przyjemność po Naszej stronie, wracaj do zdrowia brachu ;)

0

@marcin000019
Moja siostra była kapitanem kobiecej drużyny piłki nożnej w moim mieście (wielokrotnie też królem strzelców 2 ligi polskiej kobiet), no i przychodziłem z nią niejednokrotnie na treningi kobiet - ja, małolat lat 15-19 z kobietami po 25-30 lat, które zarabiają na futbolu.
Przestawiałem je jak chciałem, byłem 3 poziomy wyżej :)

1

@Ratamahatta
Pełna zgoda, kawał grajka się z niego robi. Warto dodać, że gra pod 'małą' presją w obronie - unika dostania żółtej kartki bodaj od 9 spotkań już :)
Wczoraj w jednej sytuacji było widać jak mógł mocno zaatakować i prawdopodobnie wyczyścić rywala, ale jednak nie zaryzykował i czekał na wsparcie kolegów sam tylko pilnując na odległość przeciwnika.
To też jednak jest jakaś dodatkowa presja, bo z tyłu głowy jest to żeby uniknąć tej żółtej.

0

@masq
Ona chorowała na nowotwór, podobno gorzej się czuła od jakiegoś czasu, więc możliwe, że wzięli to pod uwagę.

0

@masq
Nie, jest w trakcie kręcenia.

1

@Bykunn
Na szybko wymienię 2-3 lepsze wg mnie:

Rozmowa Thomasa z Arthurem kiedy to zastanawiają się gdzie jest teraz John, czy trafił do nieba, do piekła?

Kłótnia w domu Thomasa kiedy John i Arthur stawiają się i nie chcą zabić swojej byłej nauczycielki.

Rozmowa Polly, Arthura, Johna i Thomasa - kiedy Tommy chwali Johna, że jedzie krótko z Włochami, bo trzeba dociskać ich do ziemii, tak żeby pokazać przewagę.

Ogólnie sporo osób postrzega serial jako taki serial akcji, a wg mnie on ma mnóstwo świetnych scen dialogowych :)

0

@masq
Po prostu Thomas próbuje sprawdzić chłopaka - czy będzie taki jak on, Arthur czy John czy jednak nie będzie rozdawał kart tak jak oni, bo Finn był jednak chowany w spokoju, przez ciotkę Polly, nie był na wojnie, nie brał udziału w akcjach takich jak jego bracia, nie miał krwi na rękach, a jednak na kimś się musiał Thomas oprzeć w przyszłości - Johna już nie ma, Arthur jest zbyt porywczy i nieprzewidywalny jak na przywódcę, więc Tommy próbuje 'sprawdzić' czy Finn będzie zawsze takim chłopcem czy jednak pójdzie w świat swoich braci.

8

Myślę, że Koeman chłopakom tam wbija codziennie na każdym treningu to samo - 'teraz patrzymy na mecz z Granadą i tam wyciągamy obowiązkowo 3 punkty'.
Bo nie ma co wybiegać już do meczu z Valencią czy tym bardziej z Atletico.
Musimy w czwartek ograć Granadę, najlepiej łatwo, bez żadnych wątpliwości. Później skupić się na Valencii gdzie gra się ciężko - i nam, i Realowi, i Atletico, i Sevilli. To będzie jeszcze cięższy wyjazd niż wczorajszy z Villarrealem wg mnie.

Iść krok po kroku, nie wybiegać w przyszłość i każdym kolejnym meczem pokazywać, że to my zasługujemy na 3 punkty i w ostatecznym rozrachunku (mam nadzieję) na wygranie dubletu :)

0

@mekston
Jeśli wygramy z Atletico, ale po drodze złapiemy jakiś remis to mistrzem będzie Atletico.
Edit. Jeśli Atletico oprócz w meczu z nami - wygra wszystkie spotkania.

1

De Jong jest genialnym pomocnikiem, wszędzie się odnajduje, box to box pełną gębą. Busi też gra bardzo dobrze, Pedri przygasł za to ostatnio i to utrzymuje.
Jeśli Messi by się odpalił to trzeba zamknąć mecz i skupiać się na kolejnym. VeB!

0

@pazio23
TFT od riotu, RPG to może nie jest, ale gra wymagająca szybkiego myślenia i oczywiście - grasz z 7 przeciwnikami przez neta :)

0

@AmigoBlancos
Właśnie o tym założyciel tego wątku mówi - że Marcelo z Albą jeszcze parę lat temu byli najlepszymi LO na świecie, a obecnie Marcelo zaliczył mega zjazd, a Alba daje radę :)

5

@AmigoBlancos
Odważna teza z bo wg mnie w tym momencie Alba jest 2 klasy wyżej :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@SinMistico
Mecz na remis, no może z lekkim wskazaniem na Real M.

1

@Rewolucja123
Oczywiście, że oni to wiedzą. Tak jak Lenglet wie, że można próbować się przed takim samobójem uchronić - chociażby innym ustawieniem ciała, bo jakby stał w tym momencie bardziej zwrócony ku środkowej części boiska to piłka by się inaczej odbiła. Chłopaki są profesjonalistami, oni to oglądają na drugi dzień tak jak my, mają to w głowie przy następnych spotkaniach i to analizują. Ale nie da się uniknąć błędów - tacy piłkarze jak Messi, Ronaldo (nie trafione setki czy karne) czy nawet w obronie Neuer (wybitny bramkarz, ale miał wiele błędów indywidualnych) lub chociażby van Dijk - wszyscy popełnią błędy, mogą nawet 10 spotkań z rzędu kończyć wszystkie akcje/bronić lub blokować rywala na potęgę, ale piłka nożna to GRA BŁĘDÓW, więc prędzej czy później każdy się pomyli i to nie raz, szczególnie młodzi piłkarze tacy jak Araujo, Mingueza czy de Jong.

2

@Rewolucja123
O właśnie - zapraszam na boisko, na 90 minut tak jak koledze wspomniałeś. Zobaczymy czy Ci się uda zablokować każde dobre podanie czy dośrodkowanie rywala :)

3

@Rewolucja123
Ale wiesz, że to jest piłka nożna i nie da się grać tak, że nie dopuścisz to żadnego groźnego dośrodkowania, do żadnego dobrego podania rywala?
Łatwo sobie popatrzeć dzień po meczu i na monitorze wskazać kto się gdzie słabo zachował, ale tam na boisku to trwa ułamki sekund i po prostu NIE DA się wszystkiego w 100% kontrolować.

1

@kkbarca
'Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów' xDDD
Rozwaliło mnie to :D

0

@msmsms
Ja mam uczulenie na kwiaty - mam nadzieję, że ludzie nie będą sadzić kwiatów na balkonach :)

1

@Encore
Na bank poszła jakaś reprymenda i wszystko zostało wyjaśnione w chwilę, i Koeman, i Mingueza - grają o mistrzostwo, to tylko La Rambla podkręca temat

0

@itmustbejoke
No i może racja - po co tam Mingueza biegł dalej skoro to my mieliśmy korzystny wynik?

2

@dafik85
Dużo lepiej niż w ostatnich tygodniach. 2 ostatnie mecze to tak naprawdę łatwe przeprawy Atletico, nie mieli żadnych problemów i wydaje się - szczególnie fizycznie - że są w dobrej formie.

3

@Dembele_gora
Mordeczko, albo gramy o mistrzostwo albo się bawimy składem :)

8

Jeszcze z 3 bramki tu wpadną dzisiaj pewnie, bo jak Salvano stawia na 0:0 to będzie jakiś wynik typu 4:1, 3:2 itp.

4

Karny, mogę iść spać :D

2

@socha
Wrzuć Ferencvaros do ligi angielskiej, a w 2 lata stoczą się 2 ligi niżej ;)

1

@LuisSalvano
Rok na trybunach jak Rabiot i odchodzą, a siedzieć od maja do grudnia bez gry - kiedy w grudniu jest mundial, nie za ciekawie :)

1

@lukaszbarca15
Najwyższy obecnie żyjący Turek ma 251-252, a więc ponad 20cm więcej od Minga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?