Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano
Wyeliminowali tak Barcelonę i Bayern, mają z przodu 3 graczy robiących różnice na kilku metrach przy kontrach, po co mają atakować i tracić bramki przy niepewnej obronie jak mogą grać tak jak im idzie najlepiej?
2
@Janiama
I ja się załapałem :)
Cała przyjemność po Naszej stronie, wracaj do zdrowia brachu ;)
0
@marcin000019
Moja siostra była kapitanem kobiecej drużyny piłki nożnej w moim mieście (wielokrotnie też królem strzelców 2 ligi polskiej kobiet), no i przychodziłem z nią niejednokrotnie na treningi kobiet - ja, małolat lat 15-19 z kobietami po 25-30 lat, które zarabiają na futbolu.
Przestawiałem je jak chciałem, byłem 3 poziomy wyżej :)
1
@Ratamahatta
Pełna zgoda, kawał grajka się z niego robi. Warto dodać, że gra pod 'małą' presją w obronie - unika dostania żółtej kartki bodaj od 9 spotkań już :)
Wczoraj w jednej sytuacji było widać jak mógł mocno zaatakować i prawdopodobnie wyczyścić rywala, ale jednak nie zaryzykował i czekał na wsparcie kolegów sam tylko pilnując na odległość przeciwnika.
To też jednak jest jakaś dodatkowa presja, bo z tyłu głowy jest to żeby uniknąć tej żółtej.
0
@masq
Ona chorowała na nowotwór, podobno gorzej się czuła od jakiegoś czasu, więc możliwe, że wzięli to pod uwagę.
0
@masq
Nie, jest w trakcie kręcenia.
1
@Bykunn
Na szybko wymienię 2-3 lepsze wg mnie:
Rozmowa Thomasa z Arthurem kiedy to zastanawiają się gdzie jest teraz John, czy trafił do nieba, do piekła?
Kłótnia w domu Thomasa kiedy John i Arthur stawiają się i nie chcą zabić swojej byłej nauczycielki.
Rozmowa Polly, Arthura, Johna i Thomasa - kiedy Tommy chwali Johna, że jedzie krótko z Włochami, bo trzeba dociskać ich do ziemii, tak żeby pokazać przewagę.
Ogólnie sporo osób postrzega serial jako taki serial akcji, a wg mnie on ma mnóstwo świetnych scen dialogowych :)
0
@masq
Po prostu Thomas próbuje sprawdzić chłopaka - czy będzie taki jak on, Arthur czy John czy jednak nie będzie rozdawał kart tak jak oni, bo Finn był jednak chowany w spokoju, przez ciotkę Polly, nie był na wojnie, nie brał udziału w akcjach takich jak jego bracia, nie miał krwi na rękach, a jednak na kimś się musiał Thomas oprzeć w przyszłości - Johna już nie ma, Arthur jest zbyt porywczy i nieprzewidywalny jak na przywódcę, więc Tommy próbuje 'sprawdzić' czy Finn będzie zawsze takim chłopcem czy jednak pójdzie w świat swoich braci.
8
Myślę, że Koeman chłopakom tam wbija codziennie na każdym treningu to samo - 'teraz patrzymy na mecz z Granadą i tam wyciągamy obowiązkowo 3 punkty'.
Bo nie ma co wybiegać już do meczu z Valencią czy tym bardziej z Atletico.
Musimy w czwartek ograć Granadę, najlepiej łatwo, bez żadnych wątpliwości. Później skupić się na Valencii gdzie gra się ciężko - i nam, i Realowi, i Atletico, i Sevilli. To będzie jeszcze cięższy wyjazd niż wczorajszy z Villarrealem wg mnie.
Iść krok po kroku, nie wybiegać w przyszłość i każdym kolejnym meczem pokazywać, że to my zasługujemy na 3 punkty i w ostatecznym rozrachunku (mam nadzieję) na wygranie dubletu :)
0
@mekston
Jeśli wygramy z Atletico, ale po drodze złapiemy jakiś remis to mistrzem będzie Atletico.
Edit. Jeśli Atletico oprócz w meczu z nami - wygra wszystkie spotkania.
1
De Jong jest genialnym pomocnikiem, wszędzie się odnajduje, box to box pełną gębą. Busi też gra bardzo dobrze, Pedri przygasł za to ostatnio i to utrzymuje.
Jeśli Messi by się odpalił to trzeba zamknąć mecz i skupiać się na kolejnym. VeB!
0
@pazio23
TFT od riotu, RPG to może nie jest, ale gra wymagająca szybkiego myślenia i oczywiście - grasz z 7 przeciwnikami przez neta :)
0
@AmigoBlancos
Właśnie o tym założyciel tego wątku mówi - że Marcelo z Albą jeszcze parę lat temu byli najlepszymi LO na świecie, a obecnie Marcelo zaliczył mega zjazd, a Alba daje radę :)
5
@AmigoBlancos
Odważna teza z bo wg mnie w tym momencie Alba jest 2 klasy wyżej :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@SinMistico
Mecz na remis, no może z lekkim wskazaniem na Real M.
1
@Rewolucja123
Oczywiście, że oni to wiedzą. Tak jak Lenglet wie, że można próbować się przed takim samobójem uchronić - chociażby innym ustawieniem ciała, bo jakby stał w tym momencie bardziej zwrócony ku środkowej części boiska to piłka by się inaczej odbiła. Chłopaki są profesjonalistami, oni to oglądają na drugi dzień tak jak my, mają to w głowie przy następnych spotkaniach i to analizują. Ale nie da się uniknąć błędów - tacy piłkarze jak Messi, Ronaldo (nie trafione setki czy karne) czy nawet w obronie Neuer (wybitny bramkarz, ale miał wiele błędów indywidualnych) lub chociażby van Dijk - wszyscy popełnią błędy, mogą nawet 10 spotkań z rzędu kończyć wszystkie akcje/bronić lub blokować rywala na potęgę, ale piłka nożna to GRA BŁĘDÓW, więc prędzej czy później każdy się pomyli i to nie raz, szczególnie młodzi piłkarze tacy jak Araujo, Mingueza czy de Jong.
2
@Rewolucja123
O właśnie - zapraszam na boisko, na 90 minut tak jak koledze wspomniałeś. Zobaczymy czy Ci się uda zablokować każde dobre podanie czy dośrodkowanie rywala :)
3
@Rewolucja123
Ale wiesz, że to jest piłka nożna i nie da się grać tak, że nie dopuścisz to żadnego groźnego dośrodkowania, do żadnego dobrego podania rywala?
Łatwo sobie popatrzeć dzień po meczu i na monitorze wskazać kto się gdzie słabo zachował, ale tam na boisku to trwa ułamki sekund i po prostu NIE DA się wszystkiego w 100% kontrolować.
1
@kkbarca
'Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów' xDDD
Rozwaliło mnie to :D
0
@msmsms
Ja mam uczulenie na kwiaty - mam nadzieję, że ludzie nie będą sadzić kwiatów na balkonach :)
1
@Encore
Na bank poszła jakaś reprymenda i wszystko zostało wyjaśnione w chwilę, i Koeman, i Mingueza - grają o mistrzostwo, to tylko La Rambla podkręca temat
0
@itmustbejoke
No i może racja - po co tam Mingueza biegł dalej skoro to my mieliśmy korzystny wynik?
2
@dafik85
Dużo lepiej niż w ostatnich tygodniach. 2 ostatnie mecze to tak naprawdę łatwe przeprawy Atletico, nie mieli żadnych problemów i wydaje się - szczególnie fizycznie - że są w dobrej formie.
3
@Dembele_gora
Mordeczko, albo gramy o mistrzostwo albo się bawimy składem :)
8
Jeszcze z 3 bramki tu wpadną dzisiaj pewnie, bo jak Salvano stawia na 0:0 to będzie jakiś wynik typu 4:1, 3:2 itp.
4
Karny, mogę iść spać :D
2
@socha
Wrzuć Ferencvaros do ligi angielskiej, a w 2 lata stoczą się 2 ligi niżej ;)
1
@LuisSalvano
Rok na trybunach jak Rabiot i odchodzą, a siedzieć od maja do grudnia bez gry - kiedy w grudniu jest mundial, nie za ciekawie :)
1
@lukaszbarca15
Najwyższy obecnie żyjący Turek ma 251-252, a więc ponad 20cm więcej od Minga.