0

haha Barca 17pkt
i Levante 17pkt
urosła nam druga siła La Liga Levante

0

ten klub L Hospitalet to jest jakiś klub Zgody w którym Barca może szlifować swoje talenty , przykładowo Barca daje im na 2-3 lata jakichś juniorów oni tam się ogrywają i wracają po paru latach do Barcy :D

0

mnie takie coś jakby ktoś krzyczał messi messi
to by mnie aby motywowało by grać lepiej i pokazać każdemu kto jest Bogiem boiska :D

0

Barca wygra 3:1

trzymam kciuki za naszych :D

0

ibrahimovic jest tyle wart co balotelli

czyli gówno wart jest koleżka :)

najlepszy jest Alexis Sanchez na którego debiut czekam od wielu wielu dni ;D poczekać muszę aż do 8 sierpnia hehe ;D

0

w Barcelonie jak wiadomo zabraknie Sancheza i Messiego

co nie jest dobre dla dzisiejszej potyczki ;D

aczkolwiek licze na zwycięstwo naszych ! i na świetne widowisko bo niema nic lepszego niż wygrać finał na stadionie gospodarzy turnieju !

licze na Affelaya jak również na Thiago :D udowodni dziś że jest lepszy od Fabregasa : ) finał 20:45 linki do meczu oczywiście na ls hunter tv . Visca El Barca ! obstawiam wynik 3:1 dla BARCY

0

a Barcelonie jak wiadomo zabraknie Sancheza i Messiego

co nie jest dobre dla dzisiejszej potyczki ;D

aczkolwiek licze na zwycięstwo naszych ! i na świetne widowisko bo niema nic lepszego niż wygrać finał na stadionie gospodarzy turnieju !

licze na Affelaya jak również na Thiago :D udowodni dziś że jest lepszy od Fabregasa : )

0

będzie ciężko w finale

ale damy rade !

Visca El Barca

szkoda że niema messiego ;D

0

będzie ciężko w finale

ale damy rade !

Visca El Barca

szkoda że niema messiego ;D

0



BALOTELLI KUPMY GO :D HAHA :D

PRZEHOOJ

0

kupmy go nawet za 100 milionów

bedzie lepszy od Messiego i Vilii

0

Copa america wygra Wenezuela

grajcie grubo u bukmachera

polecam ! sam zagrałem za 500zł

0

Jefrren dowidzenia chlopcze

chcem sancheza i to juz !

0

Wenezuela wygra Copa America

wspomnicie moje slowa

pozdro hehehehe

0

transfer się ciągnie ponieważ Alexis jest na copa america i niema jak podpisac kontraktu w Barcelonie , kontrakt zostanie podpisany pod koniec lipca najpóżniej ! Alexis czekamy

0

zakoncz kariere nolito slabiaku

0

kupujmy go nawet za 40mln

fabregas to brudas i nawet go niechce widzieć na oczy

sanchez ! musi być w Barcelonie Mojej :)

i do tego Carlos Tevez

i sprzedałbym ville i bojana

umcy umcy

0

ALEXIS WITAJ W BARCELONIE

0

man city pewnie wyda z 200mln hehe ale co im to da ? Nic!

Barca na zawsze będzie najlepsza , sanchez niech przyjdzie i porządny obrońca ja bym widział w Barcelonie Naszej na obrone Thiago Silve albo Giorgio Chiellinego oboje znakomici !:) pozdrawiam

0

nowa gwiazda nadchodzi !:D

moim zdaniem będzie strzelał nie mniej niż Messi ;D

Vamos Sanchez !

0

Caceres przeciętny gracz w przeciętnej drużynie + tam jest jego miejsce

0

sprzedajmy Bojana i Ville

kupmy Hulka i Williana :)

napewno zdobędą więcej goli niż bojan i villa

Willian coś niesamowitego jaką ten chłopak ma prędkość :D i wykończenia akcji ;) bardzo podobny gość do Eto

0

kupujcie go !

Willian znakomity snajper

0

brać go !

świeża krew

wielka gwiazda :)

kupmy go

0

do lamusa o nicku madrid the best

madryt pokazał w tym sezonie hahaha

2 miejsce

i polfinal ligi mistrzow

wahahaha

0

cycu2310

zmien dealera

albo towar

bo pisząc takie bzdury sie ośmieszasz

niedotarli spowodu zlych warunków atmosferycznych

0

BARCA trafi na AC MILAN

śniło mi się i tak będzie po prostu.

0

Jefrren powinien częściej grać . . .

0

nieważne kto zdobędzie

ważne byśmy wygrali w La Liga :)

0

Pedro jest w wyśmienitej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?