ten klub L Hospitalet to jest jakiś klub Zgody w którym Barca może szlifować swoje talenty , przykładowo Barca daje im na 2-3 lata jakichś juniorów oni tam się ogrywają i wracają po paru latach do Barcy :D
w Barcelonie jak wiadomo zabraknie Sancheza i Messiego
co nie jest dobre dla dzisiejszej potyczki ;D
aczkolwiek licze na zwycięstwo naszych ! i na świetne widowisko bo niema nic lepszego niż wygrać finał na stadionie gospodarzy turnieju !
licze na Affelaya jak również na Thiago :D udowodni dziś że jest lepszy od Fabregasa : ) finał 20:45 linki do meczu oczywiście na ls hunter tv . Visca El Barca ! obstawiam wynik 3:1 dla BARCY
transfer się ciągnie ponieważ Alexis jest na copa america i niema jak podpisac kontraktu w Barcelonie , kontrakt zostanie podpisany pod koniec lipca najpóżniej ! Alexis czekamy
man city pewnie wyda z 200mln hehe ale co im to da ? Nic!
Barca na zawsze będzie najlepsza , sanchez niech przyjdzie i porządny obrońca ja bym widział w Barcelonie Naszej na obrone Thiago Silve albo Giorgio Chiellinego oboje znakomici !:) pozdrawiam
0
haha Barca 17pkt
i Levante 17pkt
urosła nam druga siła La Liga Levante
0
ten klub L Hospitalet to jest jakiś klub Zgody w którym Barca może szlifować swoje talenty , przykładowo Barca daje im na 2-3 lata jakichś juniorów oni tam się ogrywają i wracają po paru latach do Barcy :D
0
mnie takie coś jakby ktoś krzyczał messi messi
to by mnie aby motywowało by grać lepiej i pokazać każdemu kto jest Bogiem boiska :D
0
Barca wygra 3:1
trzymam kciuki za naszych :D
0
ibrahimovic jest tyle wart co balotelli
czyli gówno wart jest koleżka :)
najlepszy jest Alexis Sanchez na którego debiut czekam od wielu wielu dni ;D poczekać muszę aż do 8 sierpnia hehe ;D
0
w Barcelonie jak wiadomo zabraknie Sancheza i Messiego
co nie jest dobre dla dzisiejszej potyczki ;D
aczkolwiek licze na zwycięstwo naszych ! i na świetne widowisko bo niema nic lepszego niż wygrać finał na stadionie gospodarzy turnieju !
licze na Affelaya jak również na Thiago :D udowodni dziś że jest lepszy od Fabregasa : ) finał 20:45 linki do meczu oczywiście na ls hunter tv . Visca El Barca ! obstawiam wynik 3:1 dla BARCY
0
a Barcelonie jak wiadomo zabraknie Sancheza i Messiego
co nie jest dobre dla dzisiejszej potyczki ;D
aczkolwiek licze na zwycięstwo naszych ! i na świetne widowisko bo niema nic lepszego niż wygrać finał na stadionie gospodarzy turnieju !
licze na Affelaya jak również na Thiago :D udowodni dziś że jest lepszy od Fabregasa : )
0
będzie ciężko w finale
ale damy rade !
Visca El Barca
szkoda że niema messiego ;D
0
będzie ciężko w finale
ale damy rade !
Visca El Barca
szkoda że niema messiego ;D
0
BALOTELLI KUPMY GO :D HAHA :D
PRZEHOOJ
0
kupmy go nawet za 100 milionów
bedzie lepszy od Messiego i Vilii
0
Copa america wygra Wenezuela
grajcie grubo u bukmachera
polecam ! sam zagrałem za 500zł
0
Jefrren dowidzenia chlopcze
chcem sancheza i to juz !
0
Wenezuela wygra Copa America
wspomnicie moje slowa
pozdro hehehehe
0
transfer się ciągnie ponieważ Alexis jest na copa america i niema jak podpisac kontraktu w Barcelonie , kontrakt zostanie podpisany pod koniec lipca najpóżniej ! Alexis czekamy
0
zakoncz kariere nolito slabiaku
0
kupujmy go nawet za 40mln
fabregas to brudas i nawet go niechce widzieć na oczy
sanchez ! musi być w Barcelonie Mojej :)
i do tego Carlos Tevez
i sprzedałbym ville i bojana
umcy umcy
0
ALEXIS WITAJ W BARCELONIE
0
man city pewnie wyda z 200mln hehe ale co im to da ? Nic!
Barca na zawsze będzie najlepsza , sanchez niech przyjdzie i porządny obrońca ja bym widział w Barcelonie Naszej na obrone Thiago Silve albo Giorgio Chiellinego oboje znakomici !:) pozdrawiam
0
nowa gwiazda nadchodzi !:D
moim zdaniem będzie strzelał nie mniej niż Messi ;D
Vamos Sanchez !
0
Caceres przeciętny gracz w przeciętnej drużynie + tam jest jego miejsce
0
sprzedajmy Bojana i Ville
kupmy Hulka i Williana :)
napewno zdobędą więcej goli niż bojan i villa
Willian coś niesamowitego jaką ten chłopak ma prędkość :D i wykończenia akcji ;) bardzo podobny gość do Eto
0
kupujcie go !
Willian znakomity snajper
0
brać go !
świeża krew
wielka gwiazda :)
kupmy go
0
do lamusa o nicku madrid the best
madryt pokazał w tym sezonie hahaha
2 miejsce
i polfinal ligi mistrzow
wahahaha
0
cycu2310
zmien dealera
albo towar
bo pisząc takie bzdury sie ośmieszasz
niedotarli spowodu zlych warunków atmosferycznych
0
BARCA trafi na AC MILAN
śniło mi się i tak będzie po prostu.
0
Jefrren powinien częściej grać . . .
0
nieważne kto zdobędzie
ważne byśmy wygrali w La Liga :)
0
Pedro jest w wyśmienitej formie.