gitara wreszcie admin zdradził ze 9 lipca terminarz będzie : ) na nowy sezon ! : ) hehehe oby od 14 do 31 września Barca zagrała u siebie bo wtedy będe w Barcelonie akurat i chce na mecz isc: )
"A propos Piqué, co sądzisz o szpiegowaniu go przez klub?
Wydaje mi się to czymś poważnym. Nie rozumiem tego. Poza tym, nie trzeba z nikim podpisywać umowy, żeby się dowiedzieć, czy piłkarz wychodzi nocą. Barcelona jest bardzo mała."
jade za dwa miesiące do Barcelony i zdziwiła mnie wypowiedź Puyola :o
Barcelona jest bardzo mała ? ponad milion mieszkańców 1 615 448 ? ! mała ?
14 wrzesnia za 86 dni lecę do Barcelony na wczasy i oczywiście na mecze się wybieram ligi hiszpanskiej i ligi mistrzów ! : ) pozdrawiam prawdziwych kibiców Barcelony ! rzecz jasna karte kibica zamówiłem ! Barca jest każdej ceny warta :)
Neymar mistrzu :D licze na CIebie ; )
we wrzesniu będe w Barcelonie Cie ogladal na zywo
pozdrawiam :D tych ktorzy sie w tym roku tak jak Ja wybierają na mecze Barcy do Barcelony ; )
ktooo z województwa Lubelskiego ; ) ??? zapraszam do znajomych tutaj na stronie ; ) jestem nowy użytkownik ; ) a Barcelonie kibicuje nie przerwanie od 15 lat ; )
kto z województwa Lubelskiego ; ) ??? zapraszam do znajomych tutaj na stronie ; ) jestem nowy użytkownik ; ) a Barcelonie kibicuje nie przerwanie od 15 lat ; )
0
jutro terminarz :D zamówie wkońcu bilety na mecz we Wrześniu ; ) bo będe w Barcelonie cały wrzesień : )
0
już jutro terminarz wreszcie ; ) zamówie bilety na mecz ; ) bo jade we wrześniu do Barcelony :D hehehehe
0
gitara wreszcie admin zdradził ze 9 lipca terminarz będzie : ) na nowy sezon ! : ) hehehe oby od 14 do 31 września Barca zagrała u siebie bo wtedy będe w Barcelonie akurat i chce na mecz isc: )
0
gitara wreszcie admin zdradził ze 9 lipca terminarz będzie : ) na nowy sezon ! : )
0
"A propos Piqué, co sądzisz o szpiegowaniu go przez klub?
Wydaje mi się to czymś poważnym. Nie rozumiem tego. Poza tym, nie trzeba z nikim podpisywać umowy, żeby się dowiedzieć, czy piłkarz wychodzi nocą. Barcelona jest bardzo mała."
jade za dwa miesiące do Barcelony i zdziwiła mnie wypowiedź Puyola :o
Barcelona jest bardzo mała ? ponad milion mieszkańców 1 615 448 ? ! mała ?
0
Carles Puyol we wrzesniu będe w Barcelonie chcialbym Cie zobaczyc na zywo ! legenda żywa ! Szacunek na Zawsze : )
0
gdzie jest terminarz ligi na nowy sezon ........dramat
0
dawaj Thiago do Barcy ! będziesz grał w pierwszym składzie ;D piękna obrona byłaby Alba = Pique = Silva = Alves
0
Siemano ! odpisze ktoś ??? kiedy będzie terminarz na nowy sezon 2013/2014 ? bo musze bilety zamówić bo wybieram się we Wrzesniu do Barcelony :D
0
czesc i czolem
kiedy będzie terminarz na nowy sezon 2013/2014 ? bo musze bilety zamówić bo wybieram się we Wrzesniu do Barcelony :D proszę o odpowiedź
0
dziendobry wszystkim :D hehehe
kiedy będzie terminarz na nowy sezon 2013/2014 ? bo musze bilety zamówić bo wybieram się we Wrzesniu do Barcelony :D
0
witam kiedy będzie terminarz na nowy sezon 2013/2014 ? bo musze bilety zamówić bo wybieram się we Wrzesniu do Barcelony :D
0
14 wrzesnia za 86 dni lecę do Barcelony na wczasy i oczywiście na mecze się wybieram ligi hiszpanskiej i ligi mistrzów ! : ) pozdrawiam prawdziwych kibiców Barcelony ! rzecz jasna karte kibica zamówiłem ! Barca jest każdej ceny warta :)
0
popieram 65 zł to nie jest dużo , wszystko się robi dla ukochanego klubu ! : ) visca el Barca
0
zamówiłem karte kiedy mi przyjdzie ???
0
sprzedać aby Ville wszystkich reszte zostawić !
Bojan dobry grajek ! ;; )
Affelay również bardzo dobry ! :D
0
kupować : ) go i oddać w zamian Davida Ville !
mówie wam to zajebista transakcja byłaby
0
Alexis Mistrzu Ty ! : ) od zawsze wierzyłem w talent Twój i że bramki zaczniesz eksplodowac formą strzelecką : )
0
Mascherano nic się nie stało ! dla mnie i tak jesteś najlepszym defensorem świata ! trzymaj się cieplutko
0
Neymar mistrzu :D licze na CIebie ; )
we wrzesniu będe w Barcelonie Cie ogladal na zywo
pozdrawiam :D tych ktorzy sie w tym roku tak jak Ja wybierają na mecze Barcy do Barcelony ; )
0
dobrze zrobil \mascherano
0
Neymar to jest gość ! pięknie zagrał :D Brawooooo
0
Abidal skoncz kariere , wczoraj francja pokazała : )
0
witam jestem nowy ; ) zapraszam dziewczyny do znajomych ;D
0
we wrześniu jade na mecz Barcy w lidze hiszpańskiej hehee ; )
zapraszam dziewczyny do znajomych tutaj na koncie jestem nowy ; )
zdjęcie w avatarze moje jest mam więcej jak ktoś nie wierzy ; )
pozdrawiam i zapraszam do znajomych
0
WITAM CULES BARCY ! :D
ktooo z województwa Lubelskiego ; ) ??? zapraszam do znajomych tutaj na stronie ; ) jestem nowy użytkownik ; ) a Barcelonie kibicuje nie przerwanie od 15 lat ; )
0
kto z województwa Lubelskiego ; ) ??? zapraszam do znajomych tutaj na stronie ; ) jestem nowy użytkownik ; ) a Barcelonie kibicuje nie przerwanie od 15 lat ; )
0
ja bym go jednak zaatrzymał dobry obronca jest; ) niech gra w Barcelonie B ale nie wolno go sprzedawać : //
0
będzie cięzko ; ) ale trzeba dawać odpoczynku Messiemu trochę
0
Barca najlepsza jest ! :D teraz czekam na transfery obrońcy porządnego ;D