0

jutro terminarz :D zamówie wkońcu bilety na mecz we Wrześniu ; ) bo będe w Barcelonie cały wrzesień : )

0

już jutro terminarz wreszcie ; ) zamówie bilety na mecz ; ) bo jade we wrześniu do Barcelony :D hehehehe

0

gitara wreszcie admin zdradził ze 9 lipca terminarz będzie : ) na nowy sezon ! : ) hehehe oby od 14 do 31 września Barca zagrała u siebie bo wtedy będe w Barcelonie akurat i chce na mecz isc: )

0

gitara wreszcie admin zdradził ze 9 lipca terminarz będzie : ) na nowy sezon ! : )

0

"A propos Piqué, co sądzisz o szpiegowaniu go przez klub?
Wydaje mi się to czymś poważnym. Nie rozumiem tego. Poza tym, nie trzeba z nikim podpisywać umowy, żeby się dowiedzieć, czy piłkarz wychodzi nocą. Barcelona jest bardzo mała."
jade za dwa miesiące do Barcelony i zdziwiła mnie wypowiedź Puyola :o
Barcelona jest bardzo mała ? ponad milion mieszkańców 1 615 448 ? ! mała ?

0

Carles Puyol we wrzesniu będe w Barcelonie chcialbym Cie zobaczyc na zywo ! legenda żywa ! Szacunek na Zawsze : )

0

gdzie jest terminarz ligi na nowy sezon ........dramat

0

dawaj Thiago do Barcy ! będziesz grał w pierwszym składzie ;D piękna obrona byłaby Alba = Pique = Silva = Alves

0

Siemano ! odpisze ktoś ??? kiedy będzie terminarz na nowy sezon 2013/2014 ? bo musze bilety zamówić bo wybieram się we Wrzesniu do Barcelony :D

0

czesc i czolem
kiedy będzie terminarz na nowy sezon 2013/2014 ? bo musze bilety zamówić bo wybieram się we Wrzesniu do Barcelony :D proszę o odpowiedź

0

dziendobry wszystkim :D hehehe
kiedy będzie terminarz na nowy sezon 2013/2014 ? bo musze bilety zamówić bo wybieram się we Wrzesniu do Barcelony :D

0

witam kiedy będzie terminarz na nowy sezon 2013/2014 ? bo musze bilety zamówić bo wybieram się we Wrzesniu do Barcelony :D

0

14 wrzesnia za 86 dni lecę do Barcelony na wczasy i oczywiście na mecze się wybieram ligi hiszpanskiej i ligi mistrzów ! : ) pozdrawiam prawdziwych kibiców Barcelony ! rzecz jasna karte kibica zamówiłem ! Barca jest każdej ceny warta :)

0

popieram 65 zł to nie jest dużo , wszystko się robi dla ukochanego klubu ! : ) visca el Barca

0

zamówiłem karte kiedy mi przyjdzie ???

0

sprzedać aby Ville wszystkich reszte zostawić !
Bojan dobry grajek ! ;; )
Affelay również bardzo dobry ! :D

0

kupować : ) go i oddać w zamian Davida Ville !
mówie wam to zajebista transakcja byłaby

0

Alexis Mistrzu Ty ! : ) od zawsze wierzyłem w talent Twój i że bramki zaczniesz eksplodowac formą strzelecką : )

0

Mascherano nic się nie stało ! dla mnie i tak jesteś najlepszym defensorem świata ! trzymaj się cieplutko

0

Neymar mistrzu :D licze na CIebie ; )
we wrzesniu będe w Barcelonie Cie ogladal na zywo
pozdrawiam :D tych ktorzy sie w tym roku tak jak Ja wybierają na mecze Barcy do Barcelony ; )

0

dobrze zrobil \mascherano

0

Neymar to jest gość ! pięknie zagrał :D Brawooooo

0

Abidal skoncz kariere , wczoraj francja pokazała : )

0

witam jestem nowy ; ) zapraszam dziewczyny do znajomych ;D

0

we wrześniu jade na mecz Barcy w lidze hiszpańskiej hehee ; )

zapraszam dziewczyny do znajomych tutaj na koncie jestem nowy ; )

zdjęcie w avatarze moje jest mam więcej jak ktoś nie wierzy ; )

pozdrawiam i zapraszam do znajomych

0

WITAM CULES BARCY ! :D

ktooo z województwa Lubelskiego ; ) ??? zapraszam do znajomych tutaj na stronie ; ) jestem nowy użytkownik ; ) a Barcelonie kibicuje nie przerwanie od 15 lat ; )

0

kto z województwa Lubelskiego ; ) ??? zapraszam do znajomych tutaj na stronie ; ) jestem nowy użytkownik ; ) a Barcelonie kibicuje nie przerwanie od 15 lat ; )

0

ja bym go jednak zaatrzymał dobry obronca jest; ) niech gra w Barcelonie B ale nie wolno go sprzedawać : //

0

będzie cięzko ; ) ale trzeba dawać odpoczynku Messiemu trochę

0

Barca najlepsza jest ! :D teraz czekam na transfery obrońcy porządnego ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?