zapraszam Wszystkich Was do mojej Grupy CULES BARCA :) byłem na wielu meczach Barcelony i chętnie powiększę swoją grupę i podyskutuje na temat Blaugrany :) Pozdrawiam
Barcelona z taką grą zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii :)
rotujemy składem co jest wielkim plusem :) każdy dostaje szansę gry i daje z siebie 200% a poza tym idealnie gramy w defensywie czego nie pamiętam od ładnych kilku sezonów :) no i mamy dwóch światowej klasy bramkarzy którzy pokazali we wszystkich meczach tego sezonu że nie dane jest im puszczać bramek :) oby tak dalej ! Visca El Barca ! i ogarnijcie się pany - nie patrzyć na tabele i smrodków co wygrywają mecze !
0
i bardzo dobrze słaby jest i tyle
w tym sezonie Marsylia na majstra w francuskiej idzie
1
fifa 15 slaba PES 15 bedzie mega gralem w demo
1
https://www.facebook.com/groups/399126766856456/
zapraszam Wszystkich Was do mojej Grupy CULES BARCA :) byłem na wielu meczach Barcelony i chętnie powiększę swoją grupę i podyskutuje na temat Blaugrany :) Pozdrawiam
0
przepiękna jest Sagrada Familia byłem tam
0
jest lisem myślę że przekroczy jeszcze kolejne 400 :D
0
Barca gra prześlicznie i wygramy lige i lige mistrzów w tym roku
0
jak dla mnie obojętne kto zagra aby żeby 3 pkt zainkasowali Nasi :)
0
munir powinien odpoczać stracił ten błysk : /
0
no i niech gra gitarka
0
mourinho to jest żart roku - nigdy nie zagrasz z Leo w drużynie
0
kretynie z OWOCAMI MORZA !
0
juventus dostanie baty
1
douglas słabiutko a Deulofeu zapewnia 3pkt Sevilli !
1
ohohohoho ciekawe jestem debiut jak wypadnie Douglas
0
Twoja matka kupiła i jeszcze dalej ma u mnie długi
0
Twoja stara mi kupiła za dawne długi :)
0
człeniu od wczoraj w Media Markt jest FIFA 15 już wczoraj kupiłem
0
wygramy czuje to :D
0
ja gram w fife 15 i nigdy nie kupie nikogo z realu pamiętajcie honor duma i Barcelona !
0
ja nie oglądam polski
bo jestem kibicem Barcelony i oglądam mecz Barcelony
a przerzuty i sezonowcy niech oglądają siatkóweczke
1
takich ludzi nie trawie to sie wyloguj i wyjdz
1
a sezonowcy będa oglądali w tym czasie Polska = Brazylia
-:-
0
kogo to interesuje ja nie moge
0
Barca B dzisiaj będzie dużo goli to jest pewne ;D
Dongou strzeli tak mi się wydaje :D
0
przerzut jesteś bo sie jarasz
1
real po 4 kolejce będzie poza 8 w lidze hahahaha a oni sie jarają że zdobyli 3 pkt hahahaha
2
wyloguj się i wyjdź
1
Barcelona z taką grą zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii :)
rotujemy składem co jest wielkim plusem :) każdy dostaje szansę gry i daje z siebie 200% a poza tym idealnie gramy w defensywie czego nie pamiętam od ładnych kilku sezonów :) no i mamy dwóch światowej klasy bramkarzy którzy pokazali we wszystkich meczach tego sezonu że nie dane jest im puszczać bramek :) oby tak dalej ! Visca El Barca ! i ogarnijcie się pany - nie patrzyć na tabele i smrodków co wygrywają mecze !
0
kogo człeniu jakiś sreal interesuje ! odpowiem ci nikogo !
0
admin żyj ! zbanuj tych przerzutów co piszą o srealu madryt