0

i bardzo dobrze słaby jest i tyle
w tym sezonie Marsylia na majstra w francuskiej idzie

1

fifa 15 slaba PES 15 bedzie mega gralem w demo

1

https://www.facebook.com/groups/399126766856456/

zapraszam Wszystkich Was do mojej Grupy CULES BARCA :) byłem na wielu meczach Barcelony i chętnie powiększę swoją grupę i podyskutuje na temat Blaugrany :) Pozdrawiam

0

przepiękna jest Sagrada Familia byłem tam

0

jest lisem myślę że przekroczy jeszcze kolejne 400 :D

0

Barca gra prześlicznie i wygramy lige i lige mistrzów w tym roku

0

jak dla mnie obojętne kto zagra aby żeby 3 pkt zainkasowali Nasi :)

0

munir powinien odpoczać stracił ten błysk : /

0

no i niech gra gitarka

0

mourinho to jest żart roku - nigdy nie zagrasz z Leo w drużynie

0

kretynie z OWOCAMI MORZA !

0

juventus dostanie baty

1

douglas słabiutko a Deulofeu zapewnia 3pkt Sevilli !

1

ohohohoho ciekawe jestem debiut jak wypadnie Douglas

0

Twoja matka kupiła i jeszcze dalej ma u mnie długi

0

Twoja stara mi kupiła za dawne długi :)

0

człeniu od wczoraj w Media Markt jest FIFA 15 już wczoraj kupiłem

0

wygramy czuje to :D

0

ja gram w fife 15 i nigdy nie kupie nikogo z realu pamiętajcie honor duma i Barcelona !

0

ja nie oglądam polski
bo jestem kibicem Barcelony i oglądam mecz Barcelony
a przerzuty i sezonowcy niech oglądają siatkóweczke

1

takich ludzi nie trawie to sie wyloguj i wyjdz

1

a sezonowcy będa oglądali w tym czasie Polska = Brazylia
-:-

0

kogo to interesuje ja nie moge

0

Barca B dzisiaj będzie dużo goli to jest pewne ;D
Dongou strzeli tak mi się wydaje :D

0

przerzut jesteś bo sie jarasz

1

real po 4 kolejce będzie poza 8 w lidze hahahaha a oni sie jarają że zdobyli 3 pkt hahahaha

2

wyloguj się i wyjdź

1

Barcelona z taką grą zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii :)
rotujemy składem co jest wielkim plusem :) każdy dostaje szansę gry i daje z siebie 200% a poza tym idealnie gramy w defensywie czego nie pamiętam od ładnych kilku sezonów :) no i mamy dwóch światowej klasy bramkarzy którzy pokazali we wszystkich meczach tego sezonu że nie dane jest im puszczać bramek :) oby tak dalej ! Visca El Barca ! i ogarnijcie się pany - nie patrzyć na tabele i smrodków co wygrywają mecze !

0

kogo człeniu jakiś sreal interesuje ! odpowiem ci nikogo !

0

admin żyj ! zbanuj tych przerzutów co piszą o srealu madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?