0

ja bym chciał Roberto Di Matteo :) u nas

0

wykrakałem jeszcze jeden jeszcze jeden !!!!!!! :D hehehehe

0

ja bylem na meczu Barca Ajax bylo 80 tys ;d

3

BARCA 5:0 ELCHE
żona pyta Przemka o której wrócisz skarbie do domu ?
na to Przemek odpowiada wrócę przed 6
Visca El Barca !

0

elegancki skład wygramy 4:1

0

hehee elegancko

0

enrique sie obsrał i Messi zawsze będzie grał :D

0

jedynym wyjściem Enrique OUT !

0

Tusk na prezydenta xD

1

nie moge pisac co myślę bo bana dostałbym napisze krótko
przegrywamy z ELCHE i zwolniony i jestesmy w niebie !

1

jutro z nudów mam w planach obejrzec mecz
atletico - real gdzie moge znaleźć transmisje w TV na jakim kanale ? bo c + nie pokazują ani nsport : /

11



trzeba przegrać w Copa Del Rey pierwszy mecz i leci Enrique :)

0

jeszcze jeden jeszcze jeden :) spełni się sen ? zwolnią Enrique ?

0

jak przejdzie Messi do Chelsea to kasuje facebooka

4

enrique out mam nadzieje że przegramy z atletico i poleci ten łajdak z ławki trenerskiej - tylko porażki mogą nas uratować żeby poleciał on

0

jezcze jeden jeszcze jeden ! teraz Luis Enrique OUT !

0

enrique się naćpał czegoś może fete wciągnał ?

30

0

mowilem Valencia wygra i wygra :D

0

będzie ciężko bardzo ciężko pewnie Moyes ustawi autobus dzisiaj

1

dokładnie City są średnim zespołem to nie jest zespół światowej czołówki jak PSG , BARCA czy JUVENTUS . W tym momencie ciągnie im wózek Silva z Yayą gdyby nie oni City by zajmowało miejsce w połowie stawki angielskiej ligi ;)

0

dokładnie City słabiutcy są w tym momencie ;D
jeszcze jakby Yaya im zabrakło z powodu urazu to jestem pewny że nie wygrywaliby w lidze co mecz tylko spadli na 5,6 pozycje ;)

0

śledze poczynania City od 1 kolejki ligowej i powiem wam że to średni zespół jest w tym momencie to że są na 1 miejscu o niczym nie świadczy gdyby nie Yaya Toure czy David Silva którzy ciągną ten wózek City zajmowaliby pozycje 5-6 w lidze. A do meczu z nami któryś znich może wypaść z powodu jakiegoś urazu czego im nie życzę bo lubie tych piłkarzy ;) aczkolwiek w lidze angielskiej najlepszą piłkę w tym momencie gra Southampton oraz Chelsea (mimo wczorajszej sromotnej klęski z Spurs ) w Manchesterze szwankuje obrona Zabaleta - bez formy , Kolarov - dużo strat , słabe dośrodkowania ;) jedynie Kompany trzyma poziom ale sam nie wykona całej roboty w defensywie także CULES bądzmy spokojni wyeliminujemy Citizens bez problemów !

0

dobry grajek z niego ale czy potrzebujemy go ?
w takim przypadku Samper czy Traore nigdy nie będą często grać w 1 zespole

0

Neymar powinien odpoczywać tydzień dłużej żeby zregenerował się

0

życzę mu żeby trafił do III ligi niemieckiej bo mnie wkurza że jeździ po klubach a jest NIKIM ! skończy jak Sypniewski albo Janczyk

0

Neymar powinien irokeza pomalować dobrze wyglądał w Santosie z taką fryzura :D

0

heeheehee ma gest ! :D Feliz Navidad

0

odpowiem wam NIKOGO ! :)

0

Afellay wróci do nas wierzę i pokaże na co go stać ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?