0

szkoda że Traore nie ma

0

dałbym szanse Traore : /

4

BARCO wygrajmy to dla Cules Wszystkich ! :D

1

Mister Hattrick :D ^_^

1

najlepszy transfer 2014 roku ! : ) Claudio Crack ! : )

1

najlepszy ! punkt naszego zespołu jeszcze nie raz uratuje nam dupe

0

Barca B w głębokim kryzysie ............
mam nadzieję że 2 połówkę dadzą rade coś strzelić
ciężka walka o utrzymanie będzie do końca sezonu .....

0

moge sie zalozyc o kazde pieniądze jakie mam
ManCity będzie poza pierwszą 4
1.Chelsea , 2.Southampton , 3.Arsenal , 4.Tottenham

0

Barca B 0:0 Huelva nie rozumie czego na ławce Halilovic i Adama Traore ??? trzeba bronić się przed spadkiem i takie rotacje : == O
jakieś jaja sobie robi trener ........

0

dobrze i zakaz stadionowy dla bydlaka ! i grzywna powinna być 6000 euro ! to by się bydlak nauczył moresu

0

jestem o lige mistrzów spokojny po obejrzeniu połówki meczu City z Arsenalem ;D City z taką grę zajmie miejsce poza miejscem premiowanym Ligą Mistrzów w Premier League ;D tam połowa graczy jest słabo dysponowanych od Silvy po Kompanego

3

śniło mi sie 0 : 1 dostaniemy oby moj sen w gówno sie obrocil :)

0

5:1 dla nas będzie

0

wygramy z realem na bernabeu

0

great match Adama :D ehehehe

0

fernandoooooooooooo ?

(czekam na odpowiedź ) jaki :D ?!!!!!

0

fernando ????? jestem spikerem kto odpisze :D

0



gdzie bramki mogę zobaczyc z meczu real atletico ?
bo dopiero 2 polowe wlaczam : / pomoze ktos ?

0

gdzie bramki mogę zobaczyc z meczu real atletico ?
bo dopiero 2 polowe wlaczam : /

0

wygramy 3:1 ;D ;->

0

Espanyol 2 - 0 Valencia

niespodzianka czyli przed soba łatwych rywali mamy w Copa Del Rey

0

Manuel Neuer złotą piłke dostanie zobaczycie

0

2:3 przegramy luis rotacje zrobi :D

0

pep spadaj do anglii

2

przegramy 2:3 i jutro nowy trener zawita

0

Messi --- > Wyspy Brytyjskie --- > Chelsea&City$$$ or ----> Francja ---> P$$$G or ----> Deustche ---> Bayern --- > I'm coming home I'm coming home ---- > SanLorenzo&BocaJuniors itd

0

hehe czas na poważne decyzje kandydatury trzy bym widział u nas Di Matteo , Marca Wilmotsa albo Larsa Lagerbacka :) Odnośnie Di Matteo to też przybiegłby do nas w podskokach gdybyśmy byli nim zainteresowani bo Barcelona to nadal jedna z najmocniejszych i najatrakcyjniejszych drużyn do prowadzenia dla Coachów ;D
odnośnie Leo Messiego to jest nasza legenda i myślę że pogra jeszcze u nas 5-6 lat i odejdzie w jeszcze większej glorii i chwale ! a gdyby chciał odejść w lipcu to Pamiętajcie !!! to jest Legenda !!! nie było lepszego zawodnika w historii naszego klubu !!! każdą decyzje Leo zrozumie bo to jest piłka ! niektórzy zawodnicy jak Leo w Barcelonie pobili wszelakie rekordy i potrzebują nowych wyzwań ja bym zrozumiał jego odejście ale bym bardzo żałował i bym chciał by został u nas jeszcze 5-6 lat

0

czas na poważne decyzje kandydatury trzy bym widział u nas Di Matteo , Marca Wilmotsa albo Larsa Lagerbacka :) myślę że Wilmots i Lagerback byliby chętni ;D prowadzą reprezentacje narodowe myślę że chcieliby spróbować sił w naszym klubie

0

hehe czas na poważne decyzje kandydatury trzy bym widział u nas Di Matteo , Marca Wilmotsa albo Larsa Lagerbacka :)

0

oglądałem mecz coś pieknego ;D punkt za punkt mi zaimponował również gracz Barcy naszej kochanej - Abrines :) piękne rzuty za 3pkt ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?