Barca B 0:0 Huelva nie rozumie czego na ławce Halilovic i Adama Traore ??? trzeba bronić się przed spadkiem i takie rotacje : == O
jakieś jaja sobie robi trener ........
jestem o lige mistrzów spokojny po obejrzeniu połówki meczu City z Arsenalem ;D City z taką grę zajmie miejsce poza miejscem premiowanym Ligą Mistrzów w Premier League ;D tam połowa graczy jest słabo dysponowanych od Silvy po Kompanego
hehe czas na poważne decyzje kandydatury trzy bym widział u nas Di Matteo , Marca Wilmotsa albo Larsa Lagerbacka :) Odnośnie Di Matteo to też przybiegłby do nas w podskokach gdybyśmy byli nim zainteresowani bo Barcelona to nadal jedna z najmocniejszych i najatrakcyjniejszych drużyn do prowadzenia dla Coachów ;D
odnośnie Leo Messiego to jest nasza legenda i myślę że pogra jeszcze u nas 5-6 lat i odejdzie w jeszcze większej glorii i chwale ! a gdyby chciał odejść w lipcu to Pamiętajcie !!! to jest Legenda !!! nie było lepszego zawodnika w historii naszego klubu !!! każdą decyzje Leo zrozumie bo to jest piłka ! niektórzy zawodnicy jak Leo w Barcelonie pobili wszelakie rekordy i potrzebują nowych wyzwań ja bym zrozumiał jego odejście ale bym bardzo żałował i bym chciał by został u nas jeszcze 5-6 lat
czas na poważne decyzje kandydatury trzy bym widział u nas Di Matteo , Marca Wilmotsa albo Larsa Lagerbacka :) myślę że Wilmots i Lagerback byliby chętni ;D prowadzą reprezentacje narodowe myślę że chcieliby spróbować sił w naszym klubie
0
szkoda że Traore nie ma
0
dałbym szanse Traore : /
4
BARCO wygrajmy to dla Cules Wszystkich ! :D
1
Mister Hattrick :D ^_^
1
najlepszy transfer 2014 roku ! : ) Claudio Crack ! : )
1
najlepszy ! punkt naszego zespołu jeszcze nie raz uratuje nam dupe
0
Barca B w głębokim kryzysie ............
mam nadzieję że 2 połówkę dadzą rade coś strzelić
ciężka walka o utrzymanie będzie do końca sezonu .....
0
moge sie zalozyc o kazde pieniądze jakie mam
ManCity będzie poza pierwszą 4
1.Chelsea , 2.Southampton , 3.Arsenal , 4.Tottenham
0
Barca B 0:0 Huelva nie rozumie czego na ławce Halilovic i Adama Traore ??? trzeba bronić się przed spadkiem i takie rotacje : == O
jakieś jaja sobie robi trener ........
0
dobrze i zakaz stadionowy dla bydlaka ! i grzywna powinna być 6000 euro ! to by się bydlak nauczył moresu
0
jestem o lige mistrzów spokojny po obejrzeniu połówki meczu City z Arsenalem ;D City z taką grę zajmie miejsce poza miejscem premiowanym Ligą Mistrzów w Premier League ;D tam połowa graczy jest słabo dysponowanych od Silvy po Kompanego
3
śniło mi sie 0 : 1 dostaniemy oby moj sen w gówno sie obrocil :)
0
5:1 dla nas będzie
0
wygramy z realem na bernabeu
0
great match Adama :D ehehehe
0
fernandoooooooooooo ?
(czekam na odpowiedź ) jaki :D ?!!!!!
0
fernando ????? jestem spikerem kto odpisze :D
0
gdzie bramki mogę zobaczyc z meczu real atletico ?
bo dopiero 2 polowe wlaczam : / pomoze ktos ?
0
gdzie bramki mogę zobaczyc z meczu real atletico ?
bo dopiero 2 polowe wlaczam : /
0
wygramy 3:1 ;D ;->
0
Espanyol 2 - 0 Valencia
niespodzianka czyli przed soba łatwych rywali mamy w Copa Del Rey
0
Manuel Neuer złotą piłke dostanie zobaczycie
0
2:3 przegramy luis rotacje zrobi :D
0
pep spadaj do anglii
2
przegramy 2:3 i jutro nowy trener zawita
0
Messi --- > Wyspy Brytyjskie --- > Chelsea&City$$$ or ----> Francja ---> P$$$G or ----> Deustche ---> Bayern --- > I'm coming home I'm coming home ---- > SanLorenzo&BocaJuniors itd
0
hehe czas na poważne decyzje kandydatury trzy bym widział u nas Di Matteo , Marca Wilmotsa albo Larsa Lagerbacka :) Odnośnie Di Matteo to też przybiegłby do nas w podskokach gdybyśmy byli nim zainteresowani bo Barcelona to nadal jedna z najmocniejszych i najatrakcyjniejszych drużyn do prowadzenia dla Coachów ;D
odnośnie Leo Messiego to jest nasza legenda i myślę że pogra jeszcze u nas 5-6 lat i odejdzie w jeszcze większej glorii i chwale ! a gdyby chciał odejść w lipcu to Pamiętajcie !!! to jest Legenda !!! nie było lepszego zawodnika w historii naszego klubu !!! każdą decyzje Leo zrozumie bo to jest piłka ! niektórzy zawodnicy jak Leo w Barcelonie pobili wszelakie rekordy i potrzebują nowych wyzwań ja bym zrozumiał jego odejście ale bym bardzo żałował i bym chciał by został u nas jeszcze 5-6 lat
0
czas na poważne decyzje kandydatury trzy bym widział u nas Di Matteo , Marca Wilmotsa albo Larsa Lagerbacka :) myślę że Wilmots i Lagerback byliby chętni ;D prowadzą reprezentacje narodowe myślę że chcieliby spróbować sił w naszym klubie
0
hehe czas na poważne decyzje kandydatury trzy bym widział u nas Di Matteo , Marca Wilmotsa albo Larsa Lagerbacka :)
0
oglądałem mecz coś pieknego ;D punkt za punkt mi zaimponował również gracz Barcy naszej kochanej - Abrines :) piękne rzuty za 3pkt ;D