0

wygramy wygramy wygramy
kiedy finał :D ?

0

kiedy finał jest :) ?

0

elegancko fenomenalnie

0

wpadła piłka do siatki

0

tragicznie nawet do Legii by się nie załapał Żyrandol lepszy

0

elegancki zegareczek

0

go chcem ja mowilem mowilem ;D dawac go

1

ja bym wolał zapłacić kare i żeby wrocił tego lata
on jeszcze pokaże na co go stać ! w FC PORTO jest kluczowym graczem i strzela mnóstwo bramek ostatnio zaliczył hat-trick pokazał co potrafi ! Enrique ściągaj go z tego wypożyczenia !

2

Alves ten z obecnego sezonu to nie jest nawet 50% dawnego Alvesa on już jest za słaby na grę w naszym zespole

0

i tak sie zmarnowal kolejny chlopak z La Masii
niestety Deulofeu Tello Munir
to wierzchołek góry lodowej
co roku marnuje się kilkanaście talentów
a stawiamy na słabych graczy typu Pedro czy Montoye

0

boje sie tego meczu aczkolwiek wszystko zalezec będzie od postawy Ter Stegena i naszej defensywy ;)
na pewno coś strzelimy oby Vietto nie był w gazie

0

ja bym kupił Paulo Dybale z Palermo i Teveza z Juventusu ;D
Tevez creme de la creme co dzisiaj strzelił z rzutu wolnego ;D

0

jest pięknie ! :D

0

spadek ------- spadek----------- eh

0

;D zaimponował poraz kolejny Luis Suarez : )

0

Neymar nam się zawiesił w ostatnich meczach ale cieszy forma Suareza i Messiego ;) hehe dobry mecz na ciężkim terenie

0

ważne kolejne cenne zwycięstwo

1

nr 1 Eto
nr 2 Ibrahimovic
nr 3 Kluivert

być może Suarez jeszcze zapracuje by być w TOP 3

1

czuję że to dziś ten dzień w którym Messi wyprzedzi krystyne :D

0

ja bym dzisiaj wystawił full rezerwy
Ter Stegen
Montoya - Bartra - Adriano
Xavi - Rafinha - Sergi Roberto- Pedro
Munir - Sandro - Dongou

3

jade na wczasy na narty i niestety nieobejrze City
dzisiaj Barce ogladam ;D
powodzenia w tych dwóch arcy ważnych meczach Barcelono Moja

1

Busi musi zostac to filar defensywy ;D

0

profesjonalista pracy się nie boi ;D jak śpiewał Tooooomasz Nieeeecik :D hahaha :D Leo to wzór i takiego nie ma drugiego w Barcelonie u Nas

0

słoby jak borszcz

0

zdjecia ci czleniu wyslac ? ja bylem a ty to pewnie waly tyrasz ;)
bylem na meczu Barca 4:0 Ajax i Leo strzelił hattricka ;)
coś pięknego było widząc to z wysokości trybun : )

0

bylem na meczu Barcy 4 x i zawsze było ponad 70 tysięcy
bylem w 2013 i 2014 roku ;) na meczach z Ajaxem w LM ,
i La Liga z Sociedad , Sevillą i Rayo

1

spadajcie od niego on bedzie krolem strzelcow za 4 lata

0

juz mysli o koncu kariery chryste elejson kyrie elejson xD

0

Komentarz usunięty

0

bo wiedzą że mi bardziej pasuje w niedziele i dlatego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?