ja bym wolał zapłacić kare i żeby wrocił tego lata
on jeszcze pokaże na co go stać ! w FC PORTO jest kluczowym graczem i strzela mnóstwo bramek ostatnio zaliczył hat-trick pokazał co potrafi ! Enrique ściągaj go z tego wypożyczenia !
i tak sie zmarnowal kolejny chlopak z La Masii
niestety Deulofeu Tello Munir
to wierzchołek góry lodowej
co roku marnuje się kilkanaście talentów
a stawiamy na słabych graczy typu Pedro czy Montoye
zdjecia ci czleniu wyslac ? ja bylem a ty to pewnie waly tyrasz ;)
bylem na meczu Barca 4:0 Ajax i Leo strzelił hattricka ;)
coś pięknego było widząc to z wysokości trybun : )
0
wygramy wygramy wygramy
kiedy finał :D ?
0
kiedy finał jest :) ?
0
elegancko fenomenalnie
0
wpadła piłka do siatki
0
tragicznie nawet do Legii by się nie załapał Żyrandol lepszy
0
elegancki zegareczek
0
go chcem ja mowilem mowilem ;D dawac go
1
ja bym wolał zapłacić kare i żeby wrocił tego lata
on jeszcze pokaże na co go stać ! w FC PORTO jest kluczowym graczem i strzela mnóstwo bramek ostatnio zaliczył hat-trick pokazał co potrafi ! Enrique ściągaj go z tego wypożyczenia !
2
Alves ten z obecnego sezonu to nie jest nawet 50% dawnego Alvesa on już jest za słaby na grę w naszym zespole
0
i tak sie zmarnowal kolejny chlopak z La Masii
niestety Deulofeu Tello Munir
to wierzchołek góry lodowej
co roku marnuje się kilkanaście talentów
a stawiamy na słabych graczy typu Pedro czy Montoye
0
boje sie tego meczu aczkolwiek wszystko zalezec będzie od postawy Ter Stegena i naszej defensywy ;)
na pewno coś strzelimy oby Vietto nie był w gazie
0
ja bym kupił Paulo Dybale z Palermo i Teveza z Juventusu ;D
Tevez creme de la creme co dzisiaj strzelił z rzutu wolnego ;D
0
jest pięknie ! :D
0
spadek ------- spadek----------- eh
0
;D zaimponował poraz kolejny Luis Suarez : )
0
Neymar nam się zawiesił w ostatnich meczach ale cieszy forma Suareza i Messiego ;) hehe dobry mecz na ciężkim terenie
0
ważne kolejne cenne zwycięstwo
1
nr 1 Eto
nr 2 Ibrahimovic
nr 3 Kluivert
być może Suarez jeszcze zapracuje by być w TOP 3
1
czuję że to dziś ten dzień w którym Messi wyprzedzi krystyne :D
0
ja bym dzisiaj wystawił full rezerwy
Ter Stegen
Montoya - Bartra - Adriano
Xavi - Rafinha - Sergi Roberto- Pedro
Munir - Sandro - Dongou
3
jade na wczasy na narty i niestety nieobejrze City
dzisiaj Barce ogladam ;D
powodzenia w tych dwóch arcy ważnych meczach Barcelono Moja
1
Busi musi zostac to filar defensywy ;D
0
profesjonalista pracy się nie boi ;D jak śpiewał Tooooomasz Nieeeecik :D hahaha :D Leo to wzór i takiego nie ma drugiego w Barcelonie u Nas
0
słoby jak borszcz
0
zdjecia ci czleniu wyslac ? ja bylem a ty to pewnie waly tyrasz ;)
bylem na meczu Barca 4:0 Ajax i Leo strzelił hattricka ;)
coś pięknego było widząc to z wysokości trybun : )
0
bylem na meczu Barcy 4 x i zawsze było ponad 70 tysięcy
bylem w 2013 i 2014 roku ;) na meczach z Ajaxem w LM ,
i La Liga z Sociedad , Sevillą i Rayo
1
spadajcie od niego on bedzie krolem strzelcow za 4 lata
0
juz mysli o koncu kariery chryste elejson kyrie elejson xD
0
Komentarz usunięty
0
bo wiedzą że mi bardziej pasuje w niedziele i dlatego