3

Valladolid 4-0 Barcelona B
tragedia co oni robią niedlugo strefa spadkowa : (

0

ojojoj aguero oby nie grał

1

cieszę się z 1 pkt ;) nie jest źle 4 pkt straty to nic ;D
dodam że kibicuje Barcelonie od 1998 r
i modle się żeby hejterzy wszyscy stracili dostęp do internetu ;D

0

Mathieu to jest crack :D piękny transfer oby tak dalej grał

0

Munir powinien zagrać !

0

Barca - Schalke
hehe tak będzie na 100%
i wygramy po ciężkiej batalii ;D

1

hehehe i dobrze Cristiano to słabiak i mięczak :D

0

1/16 chłopie !

0

wygraliśmy z PSG :D !
potencjalni rywale w 1/16 Ligi Mistrzów :
Juventus , Basel , Leverkusen , Arsenal , Sporting , Szachtar
ja bym osobiście chciał się zmierzyć z Sportingiem
bałbym się nieobliczalnego Szachtara i Bazylei ;) :D hehe

0

BARCA 2:1 PSG
jest pięknie !!!
potencjalni rywale w 1/16 Ligi Mistrzów :
Juventus , Basel , Leverkusen , Arsenal , Sporting , Szachtar
ja bym osobiście chciał się zmierzyć z Sportingiem

0

czuje że dzis będzie 2:2 : / ale będzie dobry mecz

1

hahaha kose ma z Bravo ale niemiec może jedynie mu bidony podawać :)

0

derby nasze hehe Visca El Barca

0

Suarez strzeliiiii

0

coś czuje że nie bedzie lekko ale wygramy 2:1 ;)
mam nadzieję że Luis Suarez dzisiaj odpali tak z prawdziwego zdarzenia

0

hehe i dobrze Marc rośnij duży

0

hahaha dowalił

0

oglądałem bardzo mi sie podobało :D

0

hahaha :D żart roku

1

obejrze wreszcie dzisiaj mecz TVP SPORT znalazlem :D

0

słaby Masip jest

0

mi sie podobaja stroje kozackie

0

gdzie jest Neymar :O : / żal peel

0

w lidze typerow mam 98 miejsce a Wy :D ?
wczoraj skakalem z radosci jak głupi po bramce Busiego :D

0

czuje piękne widowisko dzisiaj będzie 4:2 dla Nas

0

jestem pewny że ten gość zagra kiedyś w Legii Warszawa albo innym topowym polskim klubie :) to co on potrafi to jest coś pięknego widziałem te bramki dla Sandecji które strzelił w ostatnim meczu ligowym :D gość ma taka szybkość i drybling że to kino :D

1

Leo , Luis , Ney - oni zapewnią nam tryplet potrójną korone ! :D
zobaczycie Luis już odpalił :D wrócił stary Leo i jeszcze Neymar odpali rakiete oj bedzie grubo :D

0

ehhh dlaczego Thomas tak się posypałeś :(
mam głęboką nadzieję że do operacji nie dojdzie i wrócisz na nowy rok !

0

Messi na koniec kariery przekroczy granice wszelakie do których nikt nigdy nie dorówna - myślę że w Lidze Mistrzów strzeli ponad
100 bramek a w Lidze Hiszpańskiej ponad 400 bramek :)

0

marzy mi się żeby Leo strzelił w Lidze Mistrzów ponad 100 bramek ;D brakuje niby nie całe 30 bramek ale wiadomo Liga Mistrzów jest krótka i jest w niej około 12 meczy ;D ale myślę że jak Leo pogra w Barcelonie do końca kariery to przekroczy granice 100 bramek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?