cieszę się z 1 pkt ;) nie jest źle 4 pkt straty to nic ;D
dodam że kibicuje Barcelonie od 1998 r
i modle się żeby hejterzy wszyscy stracili dostęp do internetu ;D
wygraliśmy z PSG :D !
potencjalni rywale w 1/16 Ligi Mistrzów :
Juventus , Basel , Leverkusen , Arsenal , Sporting , Szachtar
ja bym osobiście chciał się zmierzyć z Sportingiem
bałbym się nieobliczalnego Szachtara i Bazylei ;) :D hehe
BARCA 2:1 PSG
jest pięknie !!!
potencjalni rywale w 1/16 Ligi Mistrzów :
Juventus , Basel , Leverkusen , Arsenal , Sporting , Szachtar
ja bym osobiście chciał się zmierzyć z Sportingiem
jestem pewny że ten gość zagra kiedyś w Legii Warszawa albo innym topowym polskim klubie :) to co on potrafi to jest coś pięknego widziałem te bramki dla Sandecji które strzelił w ostatnim meczu ligowym :D gość ma taka szybkość i drybling że to kino :D
Leo , Luis , Ney - oni zapewnią nam tryplet potrójną korone ! :D
zobaczycie Luis już odpalił :D wrócił stary Leo i jeszcze Neymar odpali rakiete oj bedzie grubo :D
Messi na koniec kariery przekroczy granice wszelakie do których nikt nigdy nie dorówna - myślę że w Lidze Mistrzów strzeli ponad
100 bramek a w Lidze Hiszpańskiej ponad 400 bramek :)
marzy mi się żeby Leo strzelił w Lidze Mistrzów ponad 100 bramek ;D brakuje niby nie całe 30 bramek ale wiadomo Liga Mistrzów jest krótka i jest w niej około 12 meczy ;D ale myślę że jak Leo pogra w Barcelonie do końca kariery to przekroczy granice 100 bramek :)
3
Valladolid 4-0 Barcelona B
tragedia co oni robią niedlugo strefa spadkowa : (
0
ojojoj aguero oby nie grał
1
cieszę się z 1 pkt ;) nie jest źle 4 pkt straty to nic ;D
dodam że kibicuje Barcelonie od 1998 r
i modle się żeby hejterzy wszyscy stracili dostęp do internetu ;D
0
Mathieu to jest crack :D piękny transfer oby tak dalej grał
0
Munir powinien zagrać !
0
Barca - Schalke
hehe tak będzie na 100%
i wygramy po ciężkiej batalii ;D
1
hehehe i dobrze Cristiano to słabiak i mięczak :D
0
1/16 chłopie !
0
wygraliśmy z PSG :D !
potencjalni rywale w 1/16 Ligi Mistrzów :
Juventus , Basel , Leverkusen , Arsenal , Sporting , Szachtar
ja bym osobiście chciał się zmierzyć z Sportingiem
bałbym się nieobliczalnego Szachtara i Bazylei ;) :D hehe
0
BARCA 2:1 PSG
jest pięknie !!!
potencjalni rywale w 1/16 Ligi Mistrzów :
Juventus , Basel , Leverkusen , Arsenal , Sporting , Szachtar
ja bym osobiście chciał się zmierzyć z Sportingiem
0
czuje że dzis będzie 2:2 : / ale będzie dobry mecz
1
hahaha kose ma z Bravo ale niemiec może jedynie mu bidony podawać :)
0
derby nasze hehe Visca El Barca
0
Suarez strzeliiiii
0
coś czuje że nie bedzie lekko ale wygramy 2:1 ;)
mam nadzieję że Luis Suarez dzisiaj odpali tak z prawdziwego zdarzenia
0
hehe i dobrze Marc rośnij duży
0
hahaha dowalił
0
oglądałem bardzo mi sie podobało :D
0
hahaha :D żart roku
1
obejrze wreszcie dzisiaj mecz TVP SPORT znalazlem :D
0
słaby Masip jest
0
mi sie podobaja stroje kozackie
0
gdzie jest Neymar :O : / żal peel
0
w lidze typerow mam 98 miejsce a Wy :D ?
wczoraj skakalem z radosci jak głupi po bramce Busiego :D
0
czuje piękne widowisko dzisiaj będzie 4:2 dla Nas
0
jestem pewny że ten gość zagra kiedyś w Legii Warszawa albo innym topowym polskim klubie :) to co on potrafi to jest coś pięknego widziałem te bramki dla Sandecji które strzelił w ostatnim meczu ligowym :D gość ma taka szybkość i drybling że to kino :D
1
Leo , Luis , Ney - oni zapewnią nam tryplet potrójną korone ! :D
zobaczycie Luis już odpalił :D wrócił stary Leo i jeszcze Neymar odpali rakiete oj bedzie grubo :D
0
ehhh dlaczego Thomas tak się posypałeś :(
mam głęboką nadzieję że do operacji nie dojdzie i wrócisz na nowy rok !
0
Messi na koniec kariery przekroczy granice wszelakie do których nikt nigdy nie dorówna - myślę że w Lidze Mistrzów strzeli ponad
100 bramek a w Lidze Hiszpańskiej ponad 400 bramek :)
0
marzy mi się żeby Leo strzelił w Lidze Mistrzów ponad 100 bramek ;D brakuje niby nie całe 30 bramek ale wiadomo Liga Mistrzów jest krótka i jest w niej około 12 meczy ;D ale myślę że jak Leo pogra w Barcelonie do końca kariery to przekroczy granice 100 bramek :)