0

nie odejdzie nie ma opcji

1

0

wreszcie powrót ,, El Pistolero "
Luis Suarez zagra już w El Classico na Bernabeu
po tym meczu kibicom realu puszcze pioseneczke
:D haha :D

1

0

lecz się Barcelona wygra 4:2 a na stoperze zagra Pique

0

Messi, Messi - zawołał do niego z ławki rezerwowej Luis Enrique i zasygnalizował podopiecznemu zmianę. Młodziutki Munir czekał już w gotowości przy linii bocznej. Ale Messi nie miał zamiaru opuszczać placu gry. Jego reakcji kamery nie zarejestrowały, widać za to mimikę twarzy szkoleniowca, zdziwionego niesubordynacją swojego najcenniejszego piłkarza. - Chciałem dać mu odpocząć - przyznał później Luis Enrique. hahaha :D brecha Messi w meczu z Eibarem nie chciał sie zmienic :D

0

za Pique wystawić Bartre a za Pedro wystawiamy Munira

0

Messi i Neymar powinni mieć pełen chillout odpoczynek do wtorku

0

nie liczą się pieniądze liczy się ciężka praca ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca :D Barca pokazuje że mimo że nie dokonaliśmy mega transferów to nasi zawodnicy dają z siebie 100% Neymar sie zaaklimatyzował wreszcie i odpalił rakiete :D tak samo stanie się z Suarezem że odpali może nie z samego początku ;) Visca El Barca

0

nie liczą się pieniądze liczy się ciężka praca ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca :D Barca pokazuje że mimo że nie dokonaliśmy mega transferów to zgraliśmy paczkę tą co kupiliśmy i myślę że nie zatrzyma nas nikt w tym sezonie ! Visca El Barca :-)

0

brawo brawo kolejny rekord Bravo na bramce bez straty gola

0

pedro wrrr nielubie go wolalbym munira

3

dzisiaj wygramy 16:0 :D
6 strzeli Messi :D
8 dorzuci Neymar :D i 2 na deser ustrzeli Iniesta :D

1

Southampton 8:0 a My wygramy 16:0 dzisiaj ;D

0

ten post mi pokazuje jakby Leo juz kariere miał konczyc :o

0

Munir Munir come on !

2

hehe łatwa drabinka damy rade !: )

1

Leo Leo Leo widziałem Twoje bramki na żywo :)
polecam pojechać na Camp Nou :D bilety nie drogie 50 euro ja dałem 70 euro i dobre miejsca miałem i zobaczyłem hattricka Lionela Legende naszą :) w meczu z Ajaxem w zeszłorocznej Lidze Mistrzów :D

0

Pique żeby nie odszedł znowu

0

hehe teraz dominacja będzie takich krajów jak Belgia , Czechy czy też Słowacja

0

brawo brawo forma na weekend nastepny jest widze :)

0

Fabs nie dramatyzuj

0

dobrze gra :) za dzisiejszy mecz polać mu kielona !

1

czuję że dobić może do 1000 minut ale by było :D

3

pieknie znowu zwyciestwo Visca El Barca

0

dobre są reklamy

0

Ter Stegen klapa klapa klapa ........
w nastepnym meczu na obronie widze duet Bartra - Pique
a na bramce widze Bravo i wtedy będzie dobrze

0

ter stegen to chyba jego ostatni występ w tej edycji ligi mistrzów łapie muchy a nie piłkę , tak samo Mascherano nie nadaje sie na obrone żal peel

0

dajcie tłumaczenie na polski hehehee

0

wygramy 1:0 :) hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?