Messi, Messi - zawołał do niego z ławki rezerwowej Luis Enrique i zasygnalizował podopiecznemu zmianę. Młodziutki Munir czekał już w gotowości przy linii bocznej. Ale Messi nie miał zamiaru opuszczać placu gry. Jego reakcji kamery nie zarejestrowały, widać za to mimikę twarzy szkoleniowca, zdziwionego niesubordynacją swojego najcenniejszego piłkarza. - Chciałem dać mu odpocząć - przyznał później Luis Enrique. hahaha :D brecha Messi w meczu z Eibarem nie chciał sie zmienic :D
nie liczą się pieniądze liczy się ciężka praca ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca :D Barca pokazuje że mimo że nie dokonaliśmy mega transferów to nasi zawodnicy dają z siebie 100% Neymar sie zaaklimatyzował wreszcie i odpalił rakiete :D tak samo stanie się z Suarezem że odpali może nie z samego początku ;) Visca El Barca
nie liczą się pieniądze liczy się ciężka praca ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca :D Barca pokazuje że mimo że nie dokonaliśmy mega transferów to zgraliśmy paczkę tą co kupiliśmy i myślę że nie zatrzyma nas nikt w tym sezonie ! Visca El Barca :-)
Leo Leo Leo widziałem Twoje bramki na żywo :)
polecam pojechać na Camp Nou :D bilety nie drogie 50 euro ja dałem 70 euro i dobre miejsca miałem i zobaczyłem hattricka Lionela Legende naszą :) w meczu z Ajaxem w zeszłorocznej Lidze Mistrzów :D
0
nie odejdzie nie ma opcji
1
0
wreszcie powrót ,, El Pistolero "
Luis Suarez zagra już w El Classico na Bernabeu
po tym meczu kibicom realu puszcze pioseneczke
:D haha :D
1
0
lecz się Barcelona wygra 4:2 a na stoperze zagra Pique
0
Messi, Messi - zawołał do niego z ławki rezerwowej Luis Enrique i zasygnalizował podopiecznemu zmianę. Młodziutki Munir czekał już w gotowości przy linii bocznej. Ale Messi nie miał zamiaru opuszczać placu gry. Jego reakcji kamery nie zarejestrowały, widać za to mimikę twarzy szkoleniowca, zdziwionego niesubordynacją swojego najcenniejszego piłkarza. - Chciałem dać mu odpocząć - przyznał później Luis Enrique. hahaha :D brecha Messi w meczu z Eibarem nie chciał sie zmienic :D
0
za Pique wystawić Bartre a za Pedro wystawiamy Munira
0
Messi i Neymar powinni mieć pełen chillout odpoczynek do wtorku
0
nie liczą się pieniądze liczy się ciężka praca ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca :D Barca pokazuje że mimo że nie dokonaliśmy mega transferów to nasi zawodnicy dają z siebie 100% Neymar sie zaaklimatyzował wreszcie i odpalił rakiete :D tak samo stanie się z Suarezem że odpali może nie z samego początku ;) Visca El Barca
0
nie liczą się pieniądze liczy się ciężka praca ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca :D Barca pokazuje że mimo że nie dokonaliśmy mega transferów to zgraliśmy paczkę tą co kupiliśmy i myślę że nie zatrzyma nas nikt w tym sezonie ! Visca El Barca :-)
0
brawo brawo kolejny rekord Bravo na bramce bez straty gola
0
pedro wrrr nielubie go wolalbym munira
3
dzisiaj wygramy 16:0 :D
6 strzeli Messi :D
8 dorzuci Neymar :D i 2 na deser ustrzeli Iniesta :D
1
Southampton 8:0 a My wygramy 16:0 dzisiaj ;D
0
ten post mi pokazuje jakby Leo juz kariere miał konczyc :o
0
Munir Munir come on !
2
hehe łatwa drabinka damy rade !: )
1
Leo Leo Leo widziałem Twoje bramki na żywo :)
polecam pojechać na Camp Nou :D bilety nie drogie 50 euro ja dałem 70 euro i dobre miejsca miałem i zobaczyłem hattricka Lionela Legende naszą :) w meczu z Ajaxem w zeszłorocznej Lidze Mistrzów :D
0
Pique żeby nie odszedł znowu
0
hehe teraz dominacja będzie takich krajów jak Belgia , Czechy czy też Słowacja
0
brawo brawo forma na weekend nastepny jest widze :)
0
Fabs nie dramatyzuj
0
dobrze gra :) za dzisiejszy mecz polać mu kielona !
1
czuję że dobić może do 1000 minut ale by było :D
3
pieknie znowu zwyciestwo Visca El Barca
0
dobre są reklamy
0
Ter Stegen klapa klapa klapa ........
w nastepnym meczu na obronie widze duet Bartra - Pique
a na bramce widze Bravo i wtedy będzie dobrze
0
ter stegen to chyba jego ostatni występ w tej edycji ligi mistrzów łapie muchy a nie piłkę , tak samo Mascherano nie nadaje sie na obrone żal peel
0
dajcie tłumaczenie na polski hehehee
0
wygramy 1:0 :) hehe