1

no to grubo ;D hehehe Pique zasluzyl

0

mówiłem mówiłem przełamał się hehehehe

1

wrócił król ! :D

0

brawo brawo Leo

0

co sie z Bartrą dzieje :( ???

0

powinien więcej grać Bartra i Munir

0

ogólnie możecie mówić co chcecie ale APOEL u siebie to ciężki przeciwnik do pokonania liczę jednak że może wreszcie dzisiaj Luis się przełamie i zacznie strzelać

0

czuje że nie wróci już do tej wielkiej formy będzie co najwyżej 3 bramkarzem w Anglii

1

dobrze gada polać mu hehehe

0

Messi musi kontrakt przedłużyć bo lipa będzie jak nie przedłuży Suarez ciągle zawieszony niepotrafi odnaleźć się : / a Neymar całkiem przyzwoicie :D

0

Leo jest Wielki i ja widzialem go na zywo rok temu jak strzelał hat-tricka Ajaxowi :D

0

hahaha Bojan kto Ciebie tu chce miernoto
jedynie mozesz kopac w premier league
z Crouchem mozecie sobie kopać i walczyć o utrzymanie

0

elegancko jutro chce taki składzik
Ter Stegen
Vermaelen Pique Bartra Montoya
Xavi Rafinha Sandro
Messi Munir Suarez

0

wały wały ehhh : ?

0

lipa wolałbym 22 albo 23 godzina :P

0

Neymar jest zbyt kontuzjogenny boje się że odejdzie za pare lat

0

Messi zmieniony mam nadzieje ze bez kontuzji dzisiaj był

0

powiem tak prawda jest taka że tylko Deulofeu ciężką pracą może zrobić tyle żeby wrócić do Barcy - reszta przepadnie , niestety znam uroki wypożyczeń

0

Rakitic jest w bardzo dobrej formie pokonamy Seville :D

1

niech odchodzi nic nie pokazał
byłem na meczach w tamtym sezonie na Camp Nou
i mizernie się prezentował w jednym ze spotkań ;)

1

Luis odpali i będą wam czapki z głów spadać :) wspomnicie moje słowa

0

Richairo Zivkovic :D to jest kocur ! :D bedzie z niego 9 jedna z najlepszych na świecie

0

ej Suarez odpali u nas i wszyscy będa Luisa podziwiali wspomnicie moje słowa :D zarówno Ronaldo jak i Messi będą chcieli grać w przyszłym sezonie jak Suarez ;D Leo jest u nas Legendą i Szacunek na Zawsze mu sie należy jednak ja wciąż czekam aż odpali Suarez :)

1

ładnie grał oglądałem

0

oglądając ten mecz bolało mnie serce :/ słaby mecz i fuksiarskie zwycięstwo ! Visca El Barca

0

Neymar nie moze na lawce siedziec

0

hahaha usmialem się do łez

0

Messi lepszego nie zobaczysz

0

wygramy wygramy :D i holendrów pokonamy

1

czuje że przez te przekręty poprzedniego zarządu odbije się czkawką nam to w najbliższych sezonach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?