ogólnie możecie mówić co chcecie ale APOEL u siebie to ciężki przeciwnik do pokonania liczę jednak że może wreszcie dzisiaj Luis się przełamie i zacznie strzelać
ej Suarez odpali u nas i wszyscy będa Luisa podziwiali wspomnicie moje słowa :D zarówno Ronaldo jak i Messi będą chcieli grać w przyszłym sezonie jak Suarez ;D Leo jest u nas Legendą i Szacunek na Zawsze mu sie należy jednak ja wciąż czekam aż odpali Suarez :)
1
no to grubo ;D hehehe Pique zasluzyl
0
mówiłem mówiłem przełamał się hehehehe
1
wrócił król ! :D
0
brawo brawo Leo
0
co sie z Bartrą dzieje :( ???
0
powinien więcej grać Bartra i Munir
0
ogólnie możecie mówić co chcecie ale APOEL u siebie to ciężki przeciwnik do pokonania liczę jednak że może wreszcie dzisiaj Luis się przełamie i zacznie strzelać
0
czuje że nie wróci już do tej wielkiej formy będzie co najwyżej 3 bramkarzem w Anglii
1
dobrze gada polać mu hehehe
0
Messi musi kontrakt przedłużyć bo lipa będzie jak nie przedłuży Suarez ciągle zawieszony niepotrafi odnaleźć się : / a Neymar całkiem przyzwoicie :D
0
Leo jest Wielki i ja widzialem go na zywo rok temu jak strzelał hat-tricka Ajaxowi :D
0
hahaha Bojan kto Ciebie tu chce miernoto
jedynie mozesz kopac w premier league
z Crouchem mozecie sobie kopać i walczyć o utrzymanie
0
elegancko jutro chce taki składzik
Ter Stegen
Vermaelen Pique Bartra Montoya
Xavi Rafinha Sandro
Messi Munir Suarez
0
wały wały ehhh : ?
0
lipa wolałbym 22 albo 23 godzina :P
0
Neymar jest zbyt kontuzjogenny boje się że odejdzie za pare lat
0
Messi zmieniony mam nadzieje ze bez kontuzji dzisiaj był
0
powiem tak prawda jest taka że tylko Deulofeu ciężką pracą może zrobić tyle żeby wrócić do Barcy - reszta przepadnie , niestety znam uroki wypożyczeń
0
Rakitic jest w bardzo dobrej formie pokonamy Seville :D
1
niech odchodzi nic nie pokazał
byłem na meczach w tamtym sezonie na Camp Nou
i mizernie się prezentował w jednym ze spotkań ;)
1
Luis odpali i będą wam czapki z głów spadać :) wspomnicie moje słowa
0
Richairo Zivkovic :D to jest kocur ! :D bedzie z niego 9 jedna z najlepszych na świecie
0
ej Suarez odpali u nas i wszyscy będa Luisa podziwiali wspomnicie moje słowa :D zarówno Ronaldo jak i Messi będą chcieli grać w przyszłym sezonie jak Suarez ;D Leo jest u nas Legendą i Szacunek na Zawsze mu sie należy jednak ja wciąż czekam aż odpali Suarez :)
1
ładnie grał oglądałem
0
oglądając ten mecz bolało mnie serce :/ słaby mecz i fuksiarskie zwycięstwo ! Visca El Barca
0
Neymar nie moze na lawce siedziec
0
hahaha usmialem się do łez
0
Messi lepszego nie zobaczysz
0
wygramy wygramy :D i holendrów pokonamy
1
czuje że przez te przekręty poprzedniego zarządu odbije się czkawką nam to w najbliższych sezonach