1

tutaj powinno się pisać o Barcelonie i tylko o Barcelonie .
jak dla mnie 50% tutaj piszących to gimbaza - fanatycy na 2-3 sezony a potem sie przerzucą na AS Monaco albo Man City bo się objawi nowy goleador którego kupią za 100mln euro. wkurza mnie podniecanie wasze śmieszne tym że real madryt zdobył 6 pkt po 4 kolejkach i że wygrali dzisiaj mecz ...

0

każdy kto pisze o realu jest zwykłym sezonowcem i żal takich ludzi co się jarają że jakaś inna ekipa wygrała

6

mnie nie obchodzi żaden sreal i nie patrze na wyniki jego
mnie interesuje Barcelona i tylko tyle a żałosne jest pisanie o rywalu na naszej stronie

3

ej to nie sstrona srealu że piszecie kogo obchodzi że wygrali mecz ? w komentarzach ogarnijcie dupy

0

Xavi jeszcze pogra ze 3 lata :) to nasz Generał ! Xavi nadchodzą tłuste lata z Tobą w składzie ! :) a pod Twoją wodzą czegoś się nauczą Rafinha, Sergi Roberto i Samper

0

dobrze jest każdy zadowolony widać :)

0

tak ,,by the way'' Deulofeu dwie asysty dzisiaj :)
Sevilla wygrywa już 2:0 w lidze europy heheheh :D

0

Luis juz Cie polubiłem

2

chciałbym dziś Douglasa zobaczyć ;) )
a w ataku Neymara Messiego i tuż za nimi Rafinhe :)

0

chce Ter Stegena zobaczyc

0

brawo brawo Dongou dobry mecz

0

liga wygrana : D czuje to

0

i nadal mamy 0 straconych :)

1

byłem na meczu w tamtym roku to mnóstwo flag było Katalonii hehe :D ^_^ i widziałem hat-trick Leo Messiego w meczu Barca Ajax niezapomniane przeżycie

6

Mathieu jest dobry :D

0

:) udało się brawo Cules meczyk obejrzymy :D

0

z realmadrit przeszli na lepszą strone :D Visca El Barca

0

i dobrze Leo odpocznie od tej kadry

0

w Barcelonie wolne powinien Messi z Neymarem strzelać na zmiane ;)

0

huhuhu Munir strzelaj tam

0

oby w niedziele zagrali ! :/

0

na sportowo ubrali sie

0

Munir nabierze formy przez 2 tygodnie ;D
wróci Vermaelen i będzie pięknie

3

Sandro brawoooo :)

0

tyle lat kibicuje Barcelonie a kto to jest ten Sandro na ławce ? być może przeoczyłem coś będąc na wakacjach .......

0

Munir Leo Ney coś fantastycznego jak tak będzie dzisiaj

3

jejeje Neymar wraca :D

1

wygramy dziś na pewno 2:1 albo 3:2 :)

0

i dobrze niech sie rozgrywa młodzieniec

0

elegancko elegancko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?