tutaj powinno się pisać o Barcelonie i tylko o Barcelonie .
jak dla mnie 50% tutaj piszących to gimbaza - fanatycy na 2-3 sezony a potem sie przerzucą na AS Monaco albo Man City bo się objawi nowy goleador którego kupią za 100mln euro. wkurza mnie podniecanie wasze śmieszne tym że real madryt zdobył 6 pkt po 4 kolejkach i że wygrali dzisiaj mecz ...
Xavi jeszcze pogra ze 3 lata :) to nasz Generał ! Xavi nadchodzą tłuste lata z Tobą w składzie ! :) a pod Twoją wodzą czegoś się nauczą Rafinha, Sergi Roberto i Samper
1
tutaj powinno się pisać o Barcelonie i tylko o Barcelonie .
jak dla mnie 50% tutaj piszących to gimbaza - fanatycy na 2-3 sezony a potem sie przerzucą na AS Monaco albo Man City bo się objawi nowy goleador którego kupią za 100mln euro. wkurza mnie podniecanie wasze śmieszne tym że real madryt zdobył 6 pkt po 4 kolejkach i że wygrali dzisiaj mecz ...
0
każdy kto pisze o realu jest zwykłym sezonowcem i żal takich ludzi co się jarają że jakaś inna ekipa wygrała
6
mnie nie obchodzi żaden sreal i nie patrze na wyniki jego
mnie interesuje Barcelona i tylko tyle a żałosne jest pisanie o rywalu na naszej stronie
3
ej to nie sstrona srealu że piszecie kogo obchodzi że wygrali mecz ? w komentarzach ogarnijcie dupy
0
Xavi jeszcze pogra ze 3 lata :) to nasz Generał ! Xavi nadchodzą tłuste lata z Tobą w składzie ! :) a pod Twoją wodzą czegoś się nauczą Rafinha, Sergi Roberto i Samper
0
dobrze jest każdy zadowolony widać :)
0
tak ,,by the way'' Deulofeu dwie asysty dzisiaj :)
Sevilla wygrywa już 2:0 w lidze europy heheheh :D
0
Luis juz Cie polubiłem
2
chciałbym dziś Douglasa zobaczyć ;) )
a w ataku Neymara Messiego i tuż za nimi Rafinhe :)
0
chce Ter Stegena zobaczyc
0
brawo brawo Dongou dobry mecz
0
liga wygrana : D czuje to
0
i nadal mamy 0 straconych :)
1
byłem na meczu w tamtym roku to mnóstwo flag było Katalonii hehe :D ^_^ i widziałem hat-trick Leo Messiego w meczu Barca Ajax niezapomniane przeżycie
6
Mathieu jest dobry :D
0
:) udało się brawo Cules meczyk obejrzymy :D
0
z realmadrit przeszli na lepszą strone :D Visca El Barca
0
i dobrze Leo odpocznie od tej kadry
0
w Barcelonie wolne powinien Messi z Neymarem strzelać na zmiane ;)
0
huhuhu Munir strzelaj tam
0
oby w niedziele zagrali ! :/
0
na sportowo ubrali sie
0
Munir nabierze formy przez 2 tygodnie ;D
wróci Vermaelen i będzie pięknie
3
Sandro brawoooo :)
0
tyle lat kibicuje Barcelonie a kto to jest ten Sandro na ławce ? być może przeoczyłem coś będąc na wakacjach .......
0
Munir Leo Ney coś fantastycznego jak tak będzie dzisiaj
3
jejeje Neymar wraca :D
1
wygramy dziś na pewno 2:1 albo 3:2 :)
0
i dobrze niech sie rozgrywa młodzieniec
0
elegancko elegancko :)