real jest słabiutki jak pokazuje tabela haha : ) real niekupi ani Garetha Bale niekupi też Cavaniego nie kupi Suareza , wszyscy od was odeszli jesteście w czarnej dupie : ) Puta Madrid ! :D
real jest słabiutki jak pokazuje tabela haha : ) real niekupi ani Garetha Bale niekupi też Cavaniego nie kupi Suareza , wszyscy od was odeszli jesteście w czarnej dupie : ) Puta Madrid ! :D
ja jade we wrześniu na lige mistrzów i lige hiszpańską i sie nie chwale ; )
Visca El Barca ! na mecz Lechii Gdansk z Barca nie przyjedzie żaden podstawowy zawodnik bo po każdym turnieju ( czyli Konfederacji ) według przepisów FIFA każdemu zawodnikowi po takim turnieju przysługuje odpoczynek 3 tygodniowy ; ) więc nie zobaczycie żadnego Hiszpana i Brazylijczyka ; )
jesteś idiotą , ja szanuje ludzi co jadą na mecz ! ja wybieram się na mecz we wrześniu na ligowy mecz i ligi mistrzów ! i nie wazne kto gra Barca B czy Barcelona ! czy gra Pinto czy Oier ! Barca to jest ! Miłość od kołyski aż po grób ! Vamos Barca ! a Ty jesteś gamoniem
doradz ktos ej ://// kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ?? hmmm
doradz ktos ej ://// kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ??
czesc ! kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?co trzeba zrobić żeby karte kibica Barcy wyrobić ( czy karta kibica to to samo co karta stowarzyszenia FCBPL ) ?????
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ??
Witam !!! Siema ! kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ?? chcialbym miec karte kibica Barce i karte czlonkowska FCBPL
Siema ! kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ?? hmmmmmmm
Siema ! kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ??
jestem kibic Barcy
ale światem rządzi pieniądz
i prędzej czy pozniej kupi go PSG albo CITY
świat sie zmienia i ludzie sie zmieniają
Messi juz osiągnął wszystko w Barsie
jakbym miał szybkość odpowiednią to byłbym lepszy od Villi uwierz
technike zawsze miałem najlepsza ale zawsze szybkośći biegania mi brakowało ;) dla mnie najlepszymi napastnikami którzy idealnie pasowali do Barcy byli Samuel Eto i oczywiście Henrik Larsson i Patrick Kluivert :D poezja zawodnicy
szczerze i bez owijania w bawełne
nielubie Villi tyle co on zmarnował przez ostatni rok sytuacji to żenada
oglądam każdy mecz ligowy i ligi mistrzów...
w lidze mistrzów coś gra ale w lidze hiszpanskiej niegra nic.
ta strona jest szara jak jakaś szara myszka !
a barcelona jest bordowo granatowa
zróbcie kolory w barwach klubowych !
i komentarze beznadziejne powinny być na środku ekranu. !
już niedługo zmiana pokolenia za 5 lat niebędzie Valdesa , Xaviego czy Puyola , dobrze że Pep daje pograć młodym na treningach bo kto wie kto będzie Kapitanem za 5 czy za 6 lat hehe
nieróbcie siary
zróbcie taka strone jaka była wcześniej
ta strona jest gorsza od mojego klubu zmojej miejscowośc tzn Kraśnik
komentarze czemu są z lewej strony ? powinny być na środku ....
i tło powinno być Granatowo Czerwone
Szary kolor ? przecież Barca to nie szara myszka ... eh.....
Bojan słaby mecz zagral w derbach rzymu
a tak by the way
już niepatrzmy na real madryt czy wygrywają czy przegrywają
drugą siłą w La Liga jest Levante : ) na nich się trzeba skupić
0
czyli do Gdańska przyjedzie Barca z Juvenil A .......
0
* theexxx Ty Obesrańcu
real jest słabiutki jak pokazuje tabela haha : ) real niekupi ani Garetha Bale niekupi też Cavaniego nie kupi Suareza , wszyscy od was odeszli jesteście w czarnej dupie : ) Puta Madrid ! :D
0
real jest słabiutki jak pokazuje tabela haha : ) real niekupi ani Garetha Bale niekupi też Cavaniego nie kupi Suareza , wszyscy od was odeszli jesteście w czarnej dupie : ) Puta Madrid ! :D
0
zamknąc ryj o tym meczu starczy już !!!
ja jade we wrześniu na lige mistrzów i lige hiszpańską i sie nie chwale ; )
Visca El Barca ! na mecz Lechii Gdansk z Barca nie przyjedzie żaden podstawowy zawodnik bo po każdym turnieju ( czyli Konfederacji ) według przepisów FIFA każdemu zawodnikowi po takim turnieju przysługuje odpoczynek 3 tygodniowy ; ) więc nie zobaczycie żadnego Hiszpana i Brazylijczyka ; )
0
jesteś idiotą , ja szanuje ludzi co jadą na mecz ! ja wybieram się na mecz we wrześniu na ligowy mecz i ligi mistrzów ! i nie wazne kto gra Barca B czy Barcelona ! czy gra Pinto czy Oier ! Barca to jest ! Miłość od kołyski aż po grób ! Vamos Barca ! a Ty jesteś gamoniem
0
doradz ktos ej ://// kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ?? hmmm
0
doradz ktos ej ://// kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ??
0
czesc ! kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?co trzeba zrobić żeby karte kibica Barcy wyrobić ( czy karta kibica to to samo co karta stowarzyszenia FCBPL ) ?????
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ??
0
Witam !!! Siema ! kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ?? chcialbym miec karte kibica Barce i karte czlonkowska FCBPL
0
Siema ! kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ?? hmmmmmmm
0
Siema ! kto pomoże dzisiaj rejestruje się w Stowarzyszeniu Barca Polska ?czy mogę zdjecie wyciąć ze swojego innego zdjęcia głowe i jako legitymacyjne im wyslac ?
i czy karta kibica Barcy to to samo co Karta Członkowska FCBPL ??
0
ehhh a pojutrze mecz z Realem Madryt : /
boję się że będą przemęczeni ....
0
pojutrze mecz z Realem Madryt : ( czy oni odpoczną ? ehhh
0
0
0
Messi sprzedał się
0
jestem kibic Barcy
ale światem rządzi pieniądz
i prędzej czy pozniej kupi go PSG albo CITY
świat sie zmienia i ludzie sie zmieniają
Messi juz osiągnął wszystko w Barsie
0
dawać Messiego do Man City :D
0
fabregas wracaj
bo xavi emeryt ledwo zipie xD
0
Messi powinien odejść do Man City
tam sie rozwinie jeszcze bardziej
w Barcelonie osiągnął maximum taka prawda niestety.
0
ODEJDZIE ZA ROK DO MAN CITY
na 100%
zobaczycie zapiszcie mój nick
bo bedziecie zdzwieni
0
do Man City na 100% odejdzie w 2012 :D
0
nieznacie mnie więc niemozecie mowic ze niebylbym lepszy
villa out ! chcem Neymara :D
0
jakbym miał szybkość odpowiednią to byłbym lepszy od Villi uwierz
technike zawsze miałem najlepsza ale zawsze szybkośći biegania mi brakowało ;) dla mnie najlepszymi napastnikami którzy idealnie pasowali do Barcy byli Samuel Eto i oczywiście Henrik Larsson i Patrick Kluivert :D poezja zawodnicy
0
szczerze i bez owijania w bawełne
nielubie Villi tyle co on zmarnował przez ostatni rok sytuacji to żenada
oglądam każdy mecz ligowy i ligi mistrzów...
w lidze mistrzów coś gra ale w lidze hiszpanskiej niegra nic.
0
stawiać na młodzież popieram w 100%
0
ta strona jest szara jak jakaś szara myszka !
a barcelona jest bordowo granatowa
zróbcie kolory w barwach klubowych !
i komentarze beznadziejne powinny być na środku ekranu. !
0
już niedługo zmiana pokolenia za 5 lat niebędzie Valdesa , Xaviego czy Puyola , dobrze że Pep daje pograć młodym na treningach bo kto wie kto będzie Kapitanem za 5 czy za 6 lat hehe
0
nieróbcie siary
zróbcie taka strone jaka była wcześniej
ta strona jest gorsza od mojego klubu zmojej miejscowośc tzn Kraśnik
komentarze czemu są z lewej strony ? powinny być na środku ....
i tło powinno być Granatowo Czerwone
Szary kolor ? przecież Barca to nie szara myszka ... eh.....
0
Bojan słaby mecz zagral w derbach rzymu
a tak by the way
już niepatrzmy na real madryt czy wygrywają czy przegrywają
drugą siłą w La Liga jest Levante : ) na nich się trzeba skupić