Barca po Puchar ! :) ja juz byłem na niejednym meczu Barcy ale na taki mecz dostać bilet to graniczy z cudem w przypadku nas Polaków bilety losowane wśród Cules ja sam jestem Cules mam karte członkowską oryginalną z klubu kto chce zobaczyć zapraszam na facebooka ;) i jeszcze losowane będą bilety bardzo ciezko dostać bilet będzie
guardiola stracił w moich oczach odchodzac do bayernu
moglby odejsc gdziekolwiek indziej byłoby ok ale nie do bayernu po tamtej porażce ! guardiola szacunek za te lata ale dzisiaj dostaniesz bęcki 5:0 dla BARCY
0
elegancko ! jestem dumny ! visca el Barca !
0
Campeones !!!!! Campeones , Campeones ,Olé, Olé, Olé !
Visca el Barcelona & Vamos Catalonia !
0
Suarez jutro da nam mistrzostwooo !
44
0
Komentarz usunięty
0
finał jest nasz puchar też jest nasz !
0
gratulacje bianconerri ! widzimy sie w finale
10
Iker Cassilas mistrz wyrzutów z autu hahhahahaa
0
Barca po Puchar ! :) ja juz byłem na niejednym meczu Barcy ale na taki mecz dostać bilet to graniczy z cudem w przypadku nas Polaków bilety losowane wśród Cules ja sam jestem Cules mam karte członkowską oryginalną z klubu kto chce zobaczyć zapraszam na facebooka ;) i jeszcze losowane będą bilety bardzo ciezko dostać bilet będzie
0
finał jest nasz ! VISCA EL CATALONIA
0
wyjdz i zamknij drzwi i nie wracaj spadnij ze schodów !
0
to Ci sie udalo
0
czuje że znów wygramy dzisiaj :D forma jest nieziemska ;D
Ney ^ Leo ^ Luis zaczarują Monachium dzisiejszego wieczora
0
wygramy i pokonamy niemiaszkow !
1
kicia1899 ja Cie moge zabrac chcesz :D ?
1
Guradiola flaszke wypije jutro za to żebym więcej nie musiał patrzec jak twoja ekipa znow baty zbiera :D i wypije druga flaszke za sukces mojej Barcy
0
Muller zjec snickersa to przyjmiesz porazke mniej gorliwie :D
2
Barca Mistrzem ! ole ole ole ! świetować trzeba
0
:D czuje ze z Deportiva fiesta i la manita ! z atletico mozemy zremisowac zeby swietowac na swoim stadionie ! Campeones
1
Campeones Campeones Ole Ole Oleeeeee
0
BARCELONA MISTRZEM HISZPANII !!!! Campeones Campeones Olé, Olé, Olé !!! 2 kolejki przed końcem 5 pkt przewagi ! już nic się nie może stać złego !
0
BARCA MISTRZEM !
0
Messi królem strzelców piękna sprawa mam nadzieję ze dorzuci jeszcze ze 3 bramki
1
:D wczorajsze ostatnie 15 minut meczu cieszylem sie jak poj^bany :D skakałem razem z nimi ! :D Visca El Barca ! Grande Leo !
3
guardiola hahahaha niedlugo do podbeskidzia na zarobek przyjdzie bo mu nie idzie nigdzie :) hahaha
2
finał jest nasz sialalalalla :D
1
pozamiatane w finale gramy z Juventusem : )
0
dla Alonso będzie srogi łomot :D
0
guardiola stracił w moich oczach odchodzac do bayernu
moglby odejsc gdziekolwiek indziej byłoby ok ale nie do bayernu po tamtej porażce ! guardiola szacunek za te lata ale dzisiaj dostaniesz bęcki 5:0 dla BARCY
0
lewandowski zemdleje w glowe dostaje od Rudego :D