0

elegancko ! jestem dumny ! visca el Barca !

0

Campeones !!!!! Campeones , Campeones ,Olé, Olé, Olé !

Visca el Barcelona & Vamos Catalonia !

0

Suarez jutro da nam mistrzostwooo !

44

0

Komentarz usunięty

0

finał jest nasz puchar też jest nasz !

0

gratulacje bianconerri ! widzimy sie w finale

10

Iker Cassilas mistrz wyrzutów z autu hahhahahaa

0

Barca po Puchar ! :) ja juz byłem na niejednym meczu Barcy ale na taki mecz dostać bilet to graniczy z cudem w przypadku nas Polaków bilety losowane wśród Cules ja sam jestem Cules mam karte członkowską oryginalną z klubu kto chce zobaczyć zapraszam na facebooka ;) i jeszcze losowane będą bilety bardzo ciezko dostać bilet będzie

0

finał jest nasz ! VISCA EL CATALONIA

0

wyjdz i zamknij drzwi i nie wracaj spadnij ze schodów !

0

to Ci sie udalo

0

czuje że znów wygramy dzisiaj :D forma jest nieziemska ;D
Ney ^ Leo ^ Luis zaczarują Monachium dzisiejszego wieczora

0

wygramy i pokonamy niemiaszkow !

1

kicia1899 ja Cie moge zabrac chcesz :D ?

1

Guradiola flaszke wypije jutro za to żebym więcej nie musiał patrzec jak twoja ekipa znow baty zbiera :D i wypije druga flaszke za sukces mojej Barcy

0

Muller zjec snickersa to przyjmiesz porazke mniej gorliwie :D

2

Barca Mistrzem ! ole ole ole ! świetować trzeba

0

:D czuje ze z Deportiva fiesta i la manita ! z atletico mozemy zremisowac zeby swietowac na swoim stadionie ! Campeones

1

Campeones Campeones Ole Ole Oleeeeee

0

BARCELONA MISTRZEM HISZPANII !!!! Campeones Campeones Olé, Olé, Olé !!! 2 kolejki przed końcem 5 pkt przewagi ! już nic się nie może stać złego !

0

BARCA MISTRZEM !

0

Messi królem strzelców piękna sprawa mam nadzieję ze dorzuci jeszcze ze 3 bramki

1

:D wczorajsze ostatnie 15 minut meczu cieszylem sie jak poj^bany :D skakałem razem z nimi ! :D Visca El Barca ! Grande Leo !

3

guardiola hahahaha niedlugo do podbeskidzia na zarobek przyjdzie bo mu nie idzie nigdzie :) hahaha

2

finał jest nasz sialalalalla :D

1

pozamiatane w finale gramy z Juventusem : )

0

dla Alonso będzie srogi łomot :D

0

guardiola stracił w moich oczach odchodzac do bayernu
moglby odejsc gdziekolwiek indziej byłoby ok ale nie do bayernu po tamtej porażce ! guardiola szacunek za te lata ale dzisiaj dostaniesz bęcki 5:0 dla BARCY

0

lewandowski zemdleje w glowe dostaje od Rudego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?