w rewanżu zapewne uda się aby 3 bramki odrobić , nadal nie rozumiem dlaczego nie grał Munir ???? Sandro ???? stare dziadki zostaną i za 3 - 4 lata nie będzie kim grać .... i po co tego niemca na bramke wystawił ? Claudio Bravo powinien łapać !!!!!!!!!!!!!
ja bym kupił żeby się ogrywali młodych Brazylijczyków do Barcy B
typu Malcolm, Kennedy czy Barbosa a za 1-2 lata do pierwszego zespołu ^_^ chciałbym u nas Richairo Zivkovica i Federico Bonazzoliego zobaczyc jak sobie poradzą
1
w rewanżu zapewne uda się aby 3 bramki odrobić , nadal nie rozumiem dlaczego nie grał Munir ???? Sandro ???? stare dziadki zostaną i za 3 - 4 lata nie będzie kim grać .... i po co tego niemca na bramke wystawił ? Claudio Bravo powinien łapać !!!!!!!!!!!!!
0
sprzedałbym go z Pedro za darmo może za symboliczną złotówke przecież to dramat lepiej by Boruc bronił wczoraj od niego
33
Dumni Po Zwycięstwie , Wierni po Porażce !
Prawdziwi Fanatycy !!! Aeeeeee Aooooooooo
Hej Barca goooooooool ! rewanż manita dla nas 5:0
0
w rewanzu 5;0 manita dla Nas
0
szkoda ze Sandro nie gra od 1 i Munir
0
ty nam nie zaszkodzisz slabiaku i muniain tez nie
0
dumny jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazs
1
pedro znowu cygan przesladuje i za darmo bym go oddal byle gdzie
0
jestesmy najlepsi siaalalalallalaa
0
zdrówka NEY !!!!!!
0
Karol R moj ziomal :D to jego rodzina ! pozdrawiam Kamila !
1
wygramy ;D Messi , Neymar i Suarez i 3:1 dla nas obstawiam
0
GDZIE INIESTA ????????????????!
0
opoznienia zal peel hahaha :D
3
jako wierny kibic poprosze link do meczu :)
nie mam polsatu sport !!!!!!!!!!!! : / wrrr mam nc +
0
puchar jest nasz puchar puchar puchar jest nasz
2
pojedziesz zemna ? zabiore Cie
0
:D zazdroszcze im wolnego czasu
0
wstyd mi za te sparingi - ziomale sie smieja ze mnie ze moja Barca przegrywa z kazdym , nie wazne ze sparingi , trzeba wygrywac wszystko !!!!!!!!!!
0
dawac go do nas :D
0
ja bym kupił żeby się ogrywali młodych Brazylijczyków do Barcy B
typu Malcolm, Kennedy czy Barbosa a za 1-2 lata do pierwszego zespołu ^_^ chciałbym u nas Richairo Zivkovica i Federico Bonazzoliego zobaczyc jak sobie poradzą
0
mam nadzieję z Fiorenitna dostanie szanse
Adama i Haddadi może coś ustrzelą i dostaną szanse w 1 zespole na cały sezon ? hmmm
0
teraz sparingi do przodu powinny być ;D
ciekawe jak z formą Leo i Ney
0
transmituje jakaś stacja mecz Fenerbahce vs Szachtar ?
0
0
uwazac musimy na Depayaaaaaaa
0
Komentarz usunięty
0
Eder Alvarez Balanta dobry obrońca gra w River hehehehe
0
hahahahahaha zart rokuuu
1
:D pieknie pieknie ładne rozpoczęcie sezonu - pre sezonu