1

w rewanżu zapewne uda się aby 3 bramki odrobić , nadal nie rozumiem dlaczego nie grał Munir ???? Sandro ???? stare dziadki zostaną i za 3 - 4 lata nie będzie kim grać .... i po co tego niemca na bramke wystawił ? Claudio Bravo powinien łapać !!!!!!!!!!!!!

0

sprzedałbym go z Pedro za darmo może za symboliczną złotówke przecież to dramat lepiej by Boruc bronił wczoraj od niego

33

Dumni Po Zwycięstwie , Wierni po Porażce !
Prawdziwi Fanatycy !!! Aeeeeee Aooooooooo
Hej Barca goooooooool ! rewanż manita dla nas 5:0

0

w rewanzu 5;0 manita dla Nas

0

szkoda ze Sandro nie gra od 1 i Munir

0

ty nam nie zaszkodzisz slabiaku i muniain tez nie

0

dumny jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazs

1

pedro znowu cygan przesladuje i za darmo bym go oddal byle gdzie

0

jestesmy najlepsi siaalalalallalaa

0

zdrówka NEY !!!!!!

0

Karol R moj ziomal :D to jego rodzina ! pozdrawiam Kamila !

1

wygramy ;D Messi , Neymar i Suarez i 3:1 dla nas obstawiam

0

GDZIE INIESTA ????????????????!

0

opoznienia zal peel hahaha :D

3

jako wierny kibic poprosze link do meczu :)
nie mam polsatu sport !!!!!!!!!!!! : / wrrr mam nc +

0

puchar jest nasz puchar puchar puchar jest nasz

2

pojedziesz zemna ? zabiore Cie

0

:D zazdroszcze im wolnego czasu

0

wstyd mi za te sparingi - ziomale sie smieja ze mnie ze moja Barca przegrywa z kazdym , nie wazne ze sparingi , trzeba wygrywac wszystko !!!!!!!!!!

0

dawac go do nas :D

0

ja bym kupił żeby się ogrywali młodych Brazylijczyków do Barcy B
typu Malcolm, Kennedy czy Barbosa a za 1-2 lata do pierwszego zespołu ^_^ chciałbym u nas Richairo Zivkovica i Federico Bonazzoliego zobaczyc jak sobie poradzą

0

mam nadzieję z Fiorenitna dostanie szanse
Adama i Haddadi może coś ustrzelą i dostaną szanse w 1 zespole na cały sezon ? hmmm

0

teraz sparingi do przodu powinny być ;D
ciekawe jak z formą Leo i Ney

0

transmituje jakaś stacja mecz Fenerbahce vs Szachtar ?

0

0

uwazac musimy na Depayaaaaaaa

0

Komentarz usunięty

0

Eder Alvarez Balanta dobry obrońca gra w River hehehehe

0

hahahahahaha zart rokuuu

1

:D pieknie pieknie ładne rozpoczęcie sezonu - pre sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?