ogladaliscie byla gala dzis ligi :) ? na eleven sports ;) ?
Gala Ligi Hiszpańskiej za nami :)
Najlepszy Bramkarz Ligi Sezonu 14/15 - Claudio Bravo
Najlepszy Obrońca Ligi Sezonu 14/15 - Sergio Ramos
Najlepszy Pomocnik Ligi Sezonu 14/15 - James Rodriguez
Najlepszy Napastnik Ligi Sezonu 14/15 - Leo Messi
Najlepszy Trener Sezonu 14/15 - Luis Enrique
Najlepszy Gracz z Ameryki Południowej Ligi - Neymar
Najlepszy Gracz z Afryki w Lidze - Sofiane Feghouli
Gala Ligi Hiszpańskiej za nami :)
Najlepszy Bramkarz Ligi Sezonu 14/15 - Claudio Bravo
Najlepszy Obrońca Ligi Sezonu 14/15 - Sergio Ramos
Najlepszy Pomocnik Ligi Sezonu 14/15 - James Rodriguez
Najlepszy Napastnik Ligi Sezonu 14/15 - Leo Messi
Najlepszy Trener Sezonu 14/15 - Luis Enrique
Najlepszy Gracz z Ameryki Południowej Ligi - Neymar
Najlepszy Gracz z Afryki w Lidze - Sofiane Feghouli
na benzema czeka więzienie na bale czeka fryzjer a na ronaldo czeka PSG :D oni nie mają w głowie futbolu... wygramy solidnie w sobotą przyszłą : ) Visca el Barca
sandro i munir nominacja powinna byc do przypal roku ..... https://www.facebook.com/groups/399126766856456/
zapraszam do mojej grupy Cules na facebooku
podyskutować można i wymienić się różnymi newsami dotyczącymi naszej kochanej Blaugrany ! Vamos Barca
0
wiem widze ;D Neymar ladny kapelusz :D :D :D
0
11
ogladaliscie byla gala dzis ligi :) ? na eleven sports ;) ?
Gala Ligi Hiszpańskiej za nami :)
Najlepszy Bramkarz Ligi Sezonu 14/15 - Claudio Bravo
Najlepszy Obrońca Ligi Sezonu 14/15 - Sergio Ramos
Najlepszy Pomocnik Ligi Sezonu 14/15 - James Rodriguez
Najlepszy Napastnik Ligi Sezonu 14/15 - Leo Messi
Najlepszy Trener Sezonu 14/15 - Luis Enrique
Najlepszy Gracz z Ameryki Południowej Ligi - Neymar
Najlepszy Gracz z Afryki w Lidze - Sofiane Feghouli
1
Gala Ligi Hiszpańskiej za nami :)
Najlepszy Bramkarz Ligi Sezonu 14/15 - Claudio Bravo
Najlepszy Obrońca Ligi Sezonu 14/15 - Sergio Ramos
Najlepszy Pomocnik Ligi Sezonu 14/15 - James Rodriguez
Najlepszy Napastnik Ligi Sezonu 14/15 - Leo Messi
Najlepszy Trener Sezonu 14/15 - Luis Enrique
Najlepszy Gracz z Ameryki Południowej Ligi - Neymar
Najlepszy Gracz z Afryki w Lidze - Sofiane Feghouli
1
nie podoba mi sie to
1
wygra Leo i nikt go nie dogoni !!!!!!! :D
0
ter stegen jest gorszy od Tytonia czy Szczęsnego
wolałbym Fabiańskiego albo Begovica z Chelsea
0
hahahhahaha jaki ten Perez dowcipny moze kupic autograf Neymara jedynie
1
trzeba kupic bramkarza ;D Bravo pogra max 3 sezony
a Ter Stegen to ręcznik ;D na Lige Mistrzow potrzebujemy bo z niemcem nie obronimy tytułu LM ......
0
myślę że Messi Ney i Suarez maja miejsce zagwarantowane w pierwszym składzie 11 roku : )
1
taką Barce chce sie oglądać ! :D Vamos Blaugrana
0
Iniesta to król Barcelony ! symbol XXI wieku !
Vamos Andres !
0
[pieknie bylo ale teraz LM trzeba wygrac z Romą
i Munir powinien sie ogarnac wreszcie i strzelać zacząć
0
jestem dumny z bycia kibicem już tyle lat ! kibicem Barcelony
1
wolałbym Bartre od Mascherano ............
0
chcialbym taka opaske jak Ney ;D
wiecie gdzie mozna kupic ?
0
nie ma co się bać Leo trenuje już zdrowy w 1 składzie ma zagrać !
0
;D wygramy czuje to i tak będzie 4:2 dla Nas
0
wygramy 4:1 ;) Messi Shooooow
0
profesjonalista pracy się nie boi ;)
0
mi pasuje ;D zawsze nie pracuje w weekendy
0
hehe mysle finał na 90% jest nasz ;D
oby fajny turniej zagrać! ;D
3
na benzema czeka więzienie na bale czeka fryzjer a na ronaldo czeka PSG :D oni nie mają w głowie futbolu... wygramy solidnie w sobotą przyszłą : ) Visca el Barca
0
szkoda ze Barca nie moze grac w NBA :D
ale by bylo fajnie ;D
0
;D juz zyje sobotą a Wy ;D
0
zdajecie sobie sprawe ze tym meczem mozemy siegnac po mistrzostwo jak wygramy nie stracimy juz tego do konca sezonu :)
1
mówiłem miasto lidera Barcelona miasto lidera :D :) :D :) :D
0
fotel lidera jest nasz :) Viscaaa el Barca
0
ciezko bedzie ehhhhh
0
sandro i munir nominacja powinna byc do przypal roku .....
https://www.facebook.com/groups/399126766856456/
zapraszam do mojej grupy Cules na facebooku
podyskutować można i wymienić się różnymi newsami dotyczącymi naszej kochanej Blaugrany ! Vamos Barca