0

wiem widze ;D Neymar ladny kapelusz :D :D :D

0

11

ogladaliscie byla gala dzis ligi :) ? na eleven sports ;) ?
Gala Ligi Hiszpańskiej za nami :)
Najlepszy Bramkarz Ligi Sezonu 14/15 - Claudio Bravo
Najlepszy Obrońca Ligi Sezonu 14/15 - Sergio Ramos
Najlepszy Pomocnik Ligi Sezonu 14/15 - James Rodriguez
Najlepszy Napastnik Ligi Sezonu 14/15 - Leo Messi
Najlepszy Trener Sezonu 14/15 - Luis Enrique
Najlepszy Gracz z Ameryki Południowej Ligi - Neymar
Najlepszy Gracz z Afryki w Lidze - Sofiane Feghouli

1

Gala Ligi Hiszpańskiej za nami :)
Najlepszy Bramkarz Ligi Sezonu 14/15 - Claudio Bravo
Najlepszy Obrońca Ligi Sezonu 14/15 - Sergio Ramos
Najlepszy Pomocnik Ligi Sezonu 14/15 - James Rodriguez
Najlepszy Napastnik Ligi Sezonu 14/15 - Leo Messi
Najlepszy Trener Sezonu 14/15 - Luis Enrique
Najlepszy Gracz z Ameryki Południowej Ligi - Neymar
Najlepszy Gracz z Afryki w Lidze - Sofiane Feghouli

1

nie podoba mi sie to

1

wygra Leo i nikt go nie dogoni !!!!!!! :D

0

ter stegen jest gorszy od Tytonia czy Szczęsnego
wolałbym Fabiańskiego albo Begovica z Chelsea

0

hahahhahaha jaki ten Perez dowcipny moze kupic autograf Neymara jedynie

1

trzeba kupic bramkarza ;D Bravo pogra max 3 sezony
a Ter Stegen to ręcznik ;D na Lige Mistrzow potrzebujemy bo z niemcem nie obronimy tytułu LM ......

0

myślę że Messi Ney i Suarez maja miejsce zagwarantowane w pierwszym składzie 11 roku : )

1

taką Barce chce sie oglądać ! :D Vamos Blaugrana

0

Iniesta to król Barcelony ! symbol XXI wieku !
Vamos Andres !

0

[pieknie bylo ale teraz LM trzeba wygrac z Romą
i Munir powinien sie ogarnac wreszcie i strzelać zacząć

0

jestem dumny z bycia kibicem już tyle lat ! kibicem Barcelony

1

wolałbym Bartre od Mascherano ............

0

chcialbym taka opaske jak Ney ;D
wiecie gdzie mozna kupic ?

0

nie ma co się bać Leo trenuje już zdrowy w 1 składzie ma zagrać !

0

;D wygramy czuje to i tak będzie 4:2 dla Nas

0

wygramy 4:1 ;) Messi Shooooow

0

profesjonalista pracy się nie boi ;)

0

mi pasuje ;D zawsze nie pracuje w weekendy

0

hehe mysle finał na 90% jest nasz ;D
oby fajny turniej zagrać! ;D

3

na benzema czeka więzienie na bale czeka fryzjer a na ronaldo czeka PSG :D oni nie mają w głowie futbolu... wygramy solidnie w sobotą przyszłą : ) Visca el Barca

0

szkoda ze Barca nie moze grac w NBA :D
ale by bylo fajnie ;D

0

;D juz zyje sobotą a Wy ;D

0

zdajecie sobie sprawe ze tym meczem mozemy siegnac po mistrzostwo jak wygramy nie stracimy juz tego do konca sezonu :)

1

mówiłem miasto lidera Barcelona miasto lidera :D :) :D :) :D

0

fotel lidera jest nasz :) Viscaaa el Barca

0

ciezko bedzie ehhhhh

0

sandro i munir nominacja powinna byc do przypal roku .....
https://www.facebook.com/groups/399126766856456/
zapraszam do mojej grupy Cules na facebooku
podyskutować można i wymienić się różnymi newsami dotyczącymi naszej kochanej Blaugrany ! Vamos Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?