0

wygramy lekko 3:1

0

bedzie wygrana :D Visca el Barca

0

i po mistrzostwie juz blisko stracenia wszystkiego

5

kiedys napewno zdobedzie ;D

0

myslalem ze marzeniem jest gra w Barcelonie do konca zycia

3

dla takich meczy warto oglądać Lige Mistrzów !
Visca el Barca

0

2016.04.02, godz. 22:00, ZwyklyTyp
własnie moja matka pijana strasznie weszla do mnie bez stanika pozyczyc 10zł nie no ja to nie wierze dosc ze real gra srednio to jeszcze patologiczne ekscesy

haha komentarz ze strony real madrid . pl

co gość ma rodzine to poezja

a co do meczu bardzo słabo zagraliśmy ..........

2

ja bym powiedział że 6:2 dla Barcelony jeden z najlepszych meczy

6

chcialbym Munira zobaczyc czy da rade w takim spotkaniu

0

co znasz DIOS ? koszulki tu sprzedają co oznacza napisz DIOS ?

0

Suarez wzór :D

0


ale co wy możecie wiedziec jak nie byliście nigdy na Camp Nou a ja byłem

2

CAMP NOU ma zostać

0

wygramy caly turniej to bedzie przegięcie :D wszystko wygrac i Internationals CUP nawet :D

0

widziałbym u nas Funesa Moriego z Evertonu dobry młody perspektywiczny chlopak

0

chce odwaznej gry Barcy co bedzie to będzie ;D
zaryzykujmy jutro ! Vamos Barca

0

ja na kwiecień bym rezerwy wystawił w lidze ;D
i tak nie dogoni nas nikt ;D
Liga Mistrzów najważniejsza i odpoczynek MSN

0

trzeba uważać na Bakambu jutro

0

grubo losowanie juz jutro :D
BARCA vs Bayern będzie zobaczycie

5

oto chodzi ;D wracaj Rafiii przydasz sie

6

ciekawy chłopak ale wolałbym Mayhreza z Leicester zdecydowanie

0

wiadomo to Liga Mistrzów tutaj nie ma przypadkowych drużyn ;D

0

haha mnie nie martwi ! mamy najlepsza druzyne swiata ! visca el Barca

0

i co łyso ? nie wiele sie pomyliłem 6:0

1

wygramy 8;0 a za 4 tygodnie MIstrza świetujemy

0

;D elegancko ;D Visca el Barca

0

Trenerze jeśli to czytasz rzuty karne powinien strzelać tylko i wyłącznie Lionel Messi !!!!

0

dajcie mu jeszcze 3 mecze ;D i Leo strzeli 12 bramek ;D
na 99% jestem pewny że Barcelona wygra La Lige a Messi zostanie królem strzelców ;D nie rozumiem jednej rzeczy czemu rzutty karne wykonuje Suarez ??? ani Suarez ani Neymar się do tego nie nadają rzuty karne powinien strzelać tylko Leo Messi i gdyby tak było już dawno by miał w lidze 30+ bramek

0

niech kupują we włoskim futbolu rządzi Juve , Inter i Roma
i najbliższe lata jeszcze bardziej to każdemu uświadomią ;D
Juve poza zasięgiem każego w Italii , Inter pod sterami Manciniego rośnie w siłe , a kto oglądał wczoraj Roma 4:1 Fiorentina już wie o czym myślę Roma zbudowała ogromną silną drużyne na czele z El Shaarawym , Mohammedem Salahem oraz z pewnym punktem w bramce Wojtkiem Szczęsnym ;D to co gra Roma to czysty fenomen na włoskich boiskach

0

chcialbym sparingi z Dynamo Moskwa , Leicester City i może jakiś taki zespół typu Fiorentina/Napoli/Chievo żeby się sprawdzić z różnymi ekipami z Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?