2

mistrzostwo jest nasze ! Aee Aoo ! :D Nas ne dogonyat !

0

:D mysle ze jednak Oblak jest lepszym bramkarzem ale dzisiaj Barcelona wygra 4:0 czuje pogrom tych pasiastych robotników z madrytu :D bo jak wszyscy wiecie w Madrycie dzielnice robotnicze kibicują Atletico natomiast te bogatsze dzielnice są za Realem

4

trzeba ich dobić po ostatniej ich klęsce z Celtą dziś dostaną podwójne lanie :D Visca el Barca

0

półfinał nasz :D aaaaaeeeeeeeeooooo

14

powiem tak Dybala Siiiii , Pogba Siiiiii, a reszta NO !

0

0

hahaha wczoraj Marc Muniesa zawalił Stoke rzuty karne z Liverpoolem ! :D wychowanek La Masia zawiodł i pewnie straci przez to miejsce w Stoke

0

szkoda go lubie Marca i szkoda ze Enrique tak go zniszczył

0

od jutra zaczynamy marsz na szczyt szczyt marzeń każdego Cules !

0

mieszane uczucia mam

2

o to chodzi ! visca el Barca

0

elegancko Munir :D zostaje i się rozwija z meczu na mecz :)

0

Dongou wypalił sie chyba jak Eto

0

Barca go przywróci :) wierze w to bo jest kotem i pokaże jeszcze klase u Nas

0

dawac go spowrotem Come On Cristian !
jest to jeden z moich ulubieńców ! prosze Luis przywróć go do nas

0

hahaha ale spadł nisko ze Standart Liege nie lepiej Legia Warszawa ;) ?

0

bez suareza czego :ooooo

0

:) wielki Leo ! Mistrzu szacunek na zawsze !

0

trzeba wygrac udowodnić że Baskowie nie są straszni nam

0

Nolito i Denis Suarez w Barcelonie !!! :D

0

wolałbym trafic na Mirandes chodzi o urozmaicenie a nie to samo wiecznie Bilbao , Bilbao , Sevilla , Sevilla

0

dobre pary widze nas w finale z Mirandes :D

0

Munir wrocil i bedzie błyszczał ! visca

0

jak nie wierzysz wbijaj na facebooka mam bilety a pokaze Ci albo facebooku mozesz zdjecia poogladac wpisz Michał Kurinhooo to ja ;)

0

mam bilety daj e-maila pokaze Ci albo na facebooku mozesz zdjecia poogladac wpisz Michael Kurinhooo to ja ;)

0

bylem na meczu z Ajaxem co strzelił hat tricka i wygrala Barca 5:0 a dodatkowo bylem na meczu z Sociedad i Sevillą w ktorych Messi strzelil po jednej bramce ; )

2

jestem dumny widziałem tego gościa na żywo z wysokości trybun na Camp Nou jak zdobywał hat-tricka z Ajaxem w Lidze Mistrzów czy też w meczu z Sevilla i Realem Sociedad ! :) Dziękuje Leo za wszystko !

0

Messi messi Messi :D oh yeeeahhhh

2

la fiesta de la noche noche oooo :D
Barcelona Moja Królowa : )

12

Neymar jest dla Nas priorytetem na najbliższe 5 lat - przykładowym Bogiem a redaktor nie udany artykuł kto lajka daje ;D ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?