:D mysle ze jednak Oblak jest lepszym bramkarzem ale dzisiaj Barcelona wygra 4:0 czuje pogrom tych pasiastych robotników z madrytu :D bo jak wszyscy wiecie w Madrycie dzielnice robotnicze kibicują Atletico natomiast te bogatsze dzielnice są za Realem
bylem na meczu z Ajaxem co strzelił hat tricka i wygrala Barca 5:0 a dodatkowo bylem na meczu z Sociedad i Sevillą w ktorych Messi strzelil po jednej bramce ; )
jestem dumny widziałem tego gościa na żywo z wysokości trybun na Camp Nou jak zdobywał hat-tricka z Ajaxem w Lidze Mistrzów czy też w meczu z Sevilla i Realem Sociedad ! :) Dziękuje Leo za wszystko !
2
mistrzostwo jest nasze ! Aee Aoo ! :D Nas ne dogonyat !
0
:D mysle ze jednak Oblak jest lepszym bramkarzem ale dzisiaj Barcelona wygra 4:0 czuje pogrom tych pasiastych robotników z madrytu :D bo jak wszyscy wiecie w Madrycie dzielnice robotnicze kibicują Atletico natomiast te bogatsze dzielnice są za Realem
4
trzeba ich dobić po ostatniej ich klęsce z Celtą dziś dostaną podwójne lanie :D Visca el Barca
0
półfinał nasz :D aaaaaeeeeeeeeooooo
14
powiem tak Dybala Siiiii , Pogba Siiiiii, a reszta NO !
0
0
hahaha wczoraj Marc Muniesa zawalił Stoke rzuty karne z Liverpoolem ! :D wychowanek La Masia zawiodł i pewnie straci przez to miejsce w Stoke
0
szkoda go lubie Marca i szkoda ze Enrique tak go zniszczył
0
od jutra zaczynamy marsz na szczyt szczyt marzeń każdego Cules !
0
mieszane uczucia mam
2
o to chodzi ! visca el Barca
0
elegancko Munir :D zostaje i się rozwija z meczu na mecz :)
0
Dongou wypalił sie chyba jak Eto
0
Barca go przywróci :) wierze w to bo jest kotem i pokaże jeszcze klase u Nas
0
dawac go spowrotem Come On Cristian !
jest to jeden z moich ulubieńców ! prosze Luis przywróć go do nas
0
hahaha ale spadł nisko ze Standart Liege nie lepiej Legia Warszawa ;) ?
0
bez suareza czego :ooooo
0
:) wielki Leo ! Mistrzu szacunek na zawsze !
0
trzeba wygrac udowodnić że Baskowie nie są straszni nam
0
Nolito i Denis Suarez w Barcelonie !!! :D
0
wolałbym trafic na Mirandes chodzi o urozmaicenie a nie to samo wiecznie Bilbao , Bilbao , Sevilla , Sevilla
0
dobre pary widze nas w finale z Mirandes :D
0
Munir wrocil i bedzie błyszczał ! visca
0
jak nie wierzysz wbijaj na facebooka mam bilety a pokaze Ci albo facebooku mozesz zdjecia poogladac wpisz Michał Kurinhooo to ja ;)
0
mam bilety daj e-maila pokaze Ci albo na facebooku mozesz zdjecia poogladac wpisz Michael Kurinhooo to ja ;)
0
bylem na meczu z Ajaxem co strzelił hat tricka i wygrala Barca 5:0 a dodatkowo bylem na meczu z Sociedad i Sevillą w ktorych Messi strzelil po jednej bramce ; )
2
jestem dumny widziałem tego gościa na żywo z wysokości trybun na Camp Nou jak zdobywał hat-tricka z Ajaxem w Lidze Mistrzów czy też w meczu z Sevilla i Realem Sociedad ! :) Dziękuje Leo za wszystko !
0
Messi messi Messi :D oh yeeeahhhh
2
la fiesta de la noche noche oooo :D
Barcelona Moja Królowa : )
12
Neymar jest dla Nas priorytetem na najbliższe 5 lat - przykładowym Bogiem a redaktor nie udany artykuł kto lajka daje ;D ?