0

modle sie zeby zaden kontuzji nie doznał

0

Juventus wygra lige z 10pkt przewagą na koniec sezonu a że się jarasz jak kibice piasta gliwice po chwilowym liderowaniu to znaczy ze sie malo znasz na piłce człowieku

0

mysle ze w styczniu trzeba zacząć ofensywe transferową tzn kupować mlodych graczy zeby mial kto grac na nastepne lata chętnie bym widział u nas Bernardo Silve z MONACO dobry grajek przed nim lata świetlne i na obrone chciałbym Laporte z Bilbao :-) bo wiecznie Mathieu i Mascherano nie będą grali no i cel nr1 na nowe okienko transferowe to PAUL POGBA dla Barcy

2

zmien dealera cżłowieku
Juventus wpadnie w trans wygrywania za tydzien

0

mirosławski pseudo komentator widac kibicuje realowi niech zobaczy kto w tabeli nr 1 : )

0

slaby mecz zaraz debiut w Milanie Balotelliego juz sie grzeje hehe chwile ogladam podczas przerwy w meczu BARCY - Sandro niech włazi i Munir

0

wreszcie Neymar licze 5;0 dla nas dzisiaj conajmniej ! powtarzam conajmniej ! Neymar hat-trick i Messi dwie ; )
trzeba zacząć wygrywac wysoko i nadawać ton lidze

1

brawo brawo ! Leo geniusz

0

Leverkusen i Barca wychodza z grupy ;) 100%

0

adriano dobry pilkarz

0

i co nc + upadło jak titanic ? na titanicu ofiar ile ?
nc + ofiar będzie z 500 tys odbiorców

0

munir na boisko za inieste bo slaby jest dzisiaj
i sandro za rakitic

0

ja bym chcial Sandro - Munir od 1 minuty a lawka Busquets i Messi zeby weszli w 2 polowie ;) cos nowego chcialbym i zeby mlodzi dostali chociaz ten raz szanse ;) a Messi by odpoczał chwile

0

Komentarz usunięty

0

0

Komentarz usunięty

0

co to za Radrizzani ?

1

Komentarz usunięty

0

nc + nie pokazuje La Ligi
eleven sports nie pokazuje La Ligi
czyżby to był cios w Dume Katalonii ?
czy teraz połowa kibiców odwróci się i będzie kibicowała Chelsea, ManCity czy Arsenalowi ? w jakim kierunku zmierza nasza ukochana La Liga ? czy komus przeszkadzało że Barca to najlepszy klub a La Liga to najlepsza liga świata ? : - : ----------: - :

0

Komentarz usunięty

0

temat dnia Benzema w Arsenalu
drugi temat dla wszystkkich Fanów Barcelony
gdzie obejrzycie mecz jutrzejszy ?
oficjalna wiadomość Eleven Sports nie wygrała przetargu na La Lige o czym świadczy program telewizyjny na dziś i jutro pokazują lige włoską francuska i belgijską i brak całkowity ligi hiszpańskiej

0

Komentarz usunięty

0

gdzie liga typerów ??????? nie ma :( ?

0

jestem zmartwiony nc + przegrali przetarg na pokazywanie ligi hiszpanskiej, gdzie obejrzymy mecz w niedziele z Bilbao ????

0

gdzie obejrzymy 1 kolejke La Ligi ?????? hmmm

1

Siemano Panowie witam jak wiecie gramy 1 kolejke w niedziele gdzie ogladacie mecz ?????? gdzie najlepiej obejrzeć La Lige ??????????

0

1

pedro - zygam jezu po co on slaby jak rzepa w familiadzie

0

NC + wygrało jednak przetarg na hiszpanska
podała la gazzeta dello sport :o

1

powiem wam to co powiedziałem typowi na fejsie co mnie pyta jaki wynik był meczu odpisałem mu ,, prawdziwych fanatyków poznajesz nie po tym jak drużyna wygrywa lecz po tym jak się zachowują po tym jak przegrywa " ja wierze w Poniedziałek może zdarzyć się wszystko - potrzeba tylko strzelić szybko dwie bramki nastepne wpadną same i nie ma co kalkulować trzeba 3 napastników od 1 minuty albo wysoka manita albo przegramy chciałbym Sandro - Messiego i Suareza od 1 minuty w poniedziałek zobaczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?